Lidé a podniky

08. října, 00:00 -
08. října, 00:00

API Marketingový tým Agentury pro podnikání a inovace v září posílila Silvie Marhoulová. Bude zodpovědná za interní a externí PR komunikaci agentury a také zastávat pozici tiskové mluvčí, kterou dosud vykonávala Petra Menclová z agentury CzechInvest. Do API přichází z Asociace PR agentur, kde zastávala pozici výkonné ředitelky, předtím pracovala v tiskovém oddělení ministerstva průmyslu a obchodu. Mall Group Od října je v čele personálního oddělení

Mall Group

Ondřej Slabý, který zde zúročí své třiadvacetileté zkušenosti z rozmanitých segmentů FMCG, bankovnictví či telekomunikací.

Do Mall Group přichází z Fortuny Group, kde nastavoval dlouhodobou HR strategii pro šest tisíc zaměstnanců v pěti zemích s důrazem na centralizaci a synergie.

Kasa.cz

Novou ředitelkou komunikace e-shopu Kasa.cz je Andrea Jankovcová (30). Ve funkci vystřídala Andreu Čižmářovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Andrea Jankovcová bude v e-shopu Kasa.cz zodpovědná za tvorbu komunikačních strategií, komunikaci s médii, návrhy marketingových plánů, komunikaci s obchodními partnery a koordinaci marketingových či PR projektů. Dosud pracovala pro HP TRONIC v pozici brand manager slovenského e-shopu Hej.sk.

Expobank CZ

Bývalý člen představenstva České exportní banky Miloš Večeřa nově působí v týmu korporátního bankovnictví Expobank CZ. Působil například také v Raiffeisenbank, Československé obchodní bance, v Chase Manhattan Bank, v IFC, ale také jako předseda Komise pro exportní financování České bankovní asociace. V oblasti korporátního bankovnictví se Miloš Večeřa pohybuje více než 30 let, v Expobank CZ se jako nový trade & export finance specialist zaměří na získávání nových korporátních klientů a jejich financování.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Co je dobré vědět o dobrovolném důchodovém pojištění?
Chemických škodlivých látek bývá víc doma než venku
Nezapomeňte do půlky října zaplatit zálohy na silniční daň
Jak a kde sledovat zásilky ze zahraničí
Výprodeje na akciových trzích mohly způsobit algoritmy
Auta
Bude Cargo e-Bike dopravou budoucnosti?
Retro: Tatra 700 byla ve své době nejrychlejším českým autem
Lifestylový Fiat Talento Shuttle by Irmscher
Galerie: Co byste si mohli koupit, kdyby vám po Vánocích zbylo opravdu hodně peněz
Scania – komunální nástavby
Technologie
Microsoft Surface Go: jak z tabletu, klávesnice, pera a myši udělat počítač (recenze)
Ani Nokia 8.1 ještě pořád není high-end, ale načančaná střední třída
A zase jinak. Counter-Strike: Global Offensive je teď opravdu „zdarma“
Investování a obchodování s akciemi
Sportem proti stárnutí. Proč je pro naše zdraví důležitý aktivní pohyb?
Hry pro příležitostné hráče