Lidé a podniky

26. března, 00:00 - RED
26. března, 00:00

Publicis One Společnost Publicis One oznámila novou subregionální strukturu a tým managementu pro střední a východní Evropu, který bude sestávat ze středního, východního a jihovýchodního subregionu.

Miša Lukic, CEO Publicis One pro střední a východní Evropu, se rozhodl společnost opustit a věnovat se jiným obchodním zájmům. Jeho nástupcem se stane Tomáš Varga, CEO Publicis One pro Českou republiku.

Aktuálně.cz

Zpravodajský server Aktuálně.cz opustí jeho spoluzakladatel a dlouholetý šéfredaktor Pavel Tomášek. Od 1. dubna 2018 převezme vedení Josef Pazderka, který v Economii pracuje od roku 2016. Josef Pazderka je trojnásobným držitelem Novinářské ceny. V minulosti působil jako humanitární pracovník obecně prospěšné společnosti Člověk v tísni. Následně pobýval jako reportér a zahraniční zpravodaj České televize v Rusku a Polsku.

Zoo Praha

Novou tiskovou mluvčí Zoologické zahrady Praha se stala Lenka Pastorčáková, bývalá novinářka, která po odchodu z médií působila jako mluvčí prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Vystřídala Janu Myslivečkovou, která má od Nového roku na starost PR pražského Divadla Na Fidlovačce.

HK ČR, AK ČR

Vratislav Urbášek se stal rozhodcem u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky (HK ČR) a Agrární komoře České republiky (AK ČR). Urbášek je zakládajícím a vedoucím partnerem Advokátní kanceláře Urbášek & Partners, kterou společně s kolegy založil v roce 2012. 1


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Práce v důchodu: která smlouva je pro vás nejlepší
V Česku jezdí tisíce ekologických vozů. Lidé se jich přestávají bát
Určitě víte správně, co si můžete a nemůžete zabalit do příručního zavazadla do letadla?
Láká vás na dovolené zorbing, rafting, canoyning? Pozor na výluky v pojištění
Expres doklady - občanka a pas do 24 hodin: kde a kdy si vyzvednout
Hry pro příležitostné hráče