Lidé a podniky

12. března, 00:00 - RED
12. března, 00:00

FCEM Prezidentka Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek Kateřina Haring byla zvolena do třetí nejvyšší pozice v nadnárodní asociaci pro podnikatelky a manažerky Femmes Chefs d'Entreprises Mondiales (FCEM). Své pozice se v rámci FCEM ujímá v době kompletní proměny vedení, kdy z čela sdružení odešla Laura Fratti Gucci a v roli předsedkyně ji nahradila francouzská podnikatelka Marie-Christine Oghly.

ČRo Plus

Novým šéfredaktorem stanice Český rozhlas Plus je od března Petr Šabata, dosavadní vedoucí programu stanice Český rozhlas Radiožurnál. V komentářích pro zpravodajský web iRozhlas.cz připravoval témata související se Slovenskem, ekonomikou a školstvím. V minulosti působil jako zástupce šéfredaktorky slovenského deníku Sme a osm let byl šéfredaktorem deníku Pravda v Bratislavě. Post šéfredaktora zastával také v denících Dnes a Hospodářské noviny.

Elle

Novým šéfredaktorem české edice časopisu Elle bude Petr Matějček, dosavadní šéfredaktor magazínu Proč ne?! deníku Hospodářské noviny. Matějček řídí magazín od září 2015. Dříve psal pro týdeník Euro či pro Českou pozici, v Německu pracoval pro časopisy Stern a Euro am Sonntag a přispíval také do německé mutace časopisu Vanity Fair.

Spoluzaložil jeden z nejvýraznějších módních blogů v Německu nazvaný Dandy Diary. Řízení Elle se Matějček ujme od května.

Hyundai Motor Company

Hyundai Motor Company oznámila založení nové divize na podporu prodeje vysokovýkonných vozidel a působení v motoristickém sportu. Jejím vedením pověřila Thomase Schemeru, uznávaného odborníka na automobilový průmysl. Přichází ze společností BMW, kde naposledy působil jako vedoucí divizí BMW M a BMW Individual pro Severní a Jižní Ameriku.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Láká vás na dovolené zorbing, rafting, canoyning? Pozor na výluky v pojištění
Expres doklady - občanka a pas do 24 hodin: kde a kdy si vyzvednout
Vyznejte se v SPZ jako expert
Jak může absolvent vysoké školy přijít o titul
Komentář: Václav Klaus mladší - angry bird ODS
Hry pro příležitostné hráče