lidé a podniky

24. května 2016, 00:00 -
24. května 2016, 00:00

2 Kateřina Pospíšilová ředitelka pro oblast strategie, inovací, regulace a soutěžního práva

Kateřina Pospíšilová má na starost vedení týmu regulace a soutěžního práva, řízení smluvních vztahů s virtuálními operátory a monitorování evropského i národního regulačního a právního rámce. „Můj cíl je především sledovat a předvídat nové trendy, a to jak legislativní a regulační, tak technologické, aby potom mohly být co nejefektivněji a nejrychleji zohledněny ve fungování společnosti O2,“ říká ke své nové roli Kateřina Pospíšilová.

Generální ředitel a předseda představenstva O2 Tomáš Budník oceňuje na Kateřině Pospíšilové především její nadhled a odbornost. „Jejímu jmenování předcházela několikaletá kvalitní práce pro společnost O2 v právní oblasti. Především bych rád vyzdvihl její kvality při přípravě a realizaci rozdělení společnosti O2. Nezastupitelnou roli sehrála také při vyjednávání a přípravě smluvní dokumentace ve věci sdílení mobilních sítí se společností T­Mobile a také v celé řadě klíčových právních případů,“ říká Tomáš Budník.

Kateřina Pospíšilová nastoupila do právního oddělení společnosti O2 v roce 2011 jako specialistka pro oblast soutěže a regulace. Předtím působila na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže jako tajemnice rozkladové komise pro oblast hospodářské soutěže.

Ve volném čase se Kateřina Pospíšilová věnuje sportu, především józe, bruslím a běhu. Vedle toho má ráda turistiku a poznávání přírodních a kulturních památek.

1

BRITANIKA Radek Burian obchodní ředitel Obchodním ředitelem finančně poradenské společnosti Britanika se stal Radek Burian (47). Do nové společnosti, která zdůrazňuje férový přístup k…finančnímu poradenství, přichází z…pojišťovny Kooperativa, kde v…různých obchodních pozicích působil 23 let, posledních osm let jako ředitel úseku interního obchodu, kde nesl odpovědnost za více než 2500 pojišťovacích poradců.

V…Britanice, která na trhu působí od roku 2015, bude Radek Burian zodpovědný za rozvoj obchodní sítě, budování klientských center a…multikanálovou distribuční strategii.

2

REICO Tomáš Jandík investiční ředitel, člen představenstva Novým členem představenstva investiční společnosti REICO České spořitelny a…zároveň novým investičním ředitelem se zodpovědností za nemovitostní složku ČS nemovitostního fondu se od 2. května 2016 stává Tomáš Jandík (36). V…této pozici nahrazuje Wolfganga Lunardona, který se bude věnovat jiným projektům ve Finanční skupině České spořitelny. V…minulosti zastával Tomáš Jandík manažerské pozice ve společnostech působících v…oblasti komerčních realit. Od roku 2010 pracoval v…oddělení kapitálových trhů pražské pobočky společnosti CBRE. Je absolventem Humboldt­Universität v…Berlíně, College of Estate Management v…britském Readingu a…také držitelem titulu CFA, členem Czech CFA Society a…Královského institutu diplomovaných znalců.

3

KOFOLA Petr Komberec obchodní ředitel pro segment gastro a impuls Dnem 1. 5. 2016 přebírá v…Kofole odpovědnost za segment gastro a…impuls Petr Komberec (42), který doposud vedl v…Kofole oddělení trade marketingu. Dosavadní ředitel Peter Szuma (40) se vydává splnit si svůj sen a…rozjíždí značku Yim & Piu, která nabídne domácí džemy a…sirupy.

Nový ředitel pro gastro a…impuls Petr Komberec vstoupil do gastronomie už ve svých 22 letech, kdy začal provozovat menší hospodu. Poté sbíral několik let zkušenosti v…marketingovém oddělení rmy O2. Do Kofoly nastoupil před deseti lety jako regionální manažer pro jihozápadní Čechy, kde byl zodpovědný za obchodní tým. Následně postoupil do pozice trade marketing manager, kde měl postupně na starost celý československý tým. Stál také za rozjezdem e­shopu Kofola Napřímo nebo za nepřehlédnutelnou prezentací produktů Kofola v…místě prodeje.

Kromě rozvoje stávajících projektů, jako je přímá distribuce nebo akvizice nových zákazníků, plánuje Petr Komberec vstoupit i…do dalších oblastí, jako je rozjíždění nových prodejních kanálů nebo další vzdělávání obchodních zástupců, kteří by se podle něj měli více soustředit na rozvoj a…péči o…stávající zákazníky.

4

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Silvie Király advokátka Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners se rozšiřuje o…další zkušenou právničku, kterou je Silvie Király (36). Király, jež má za sebou desetiletou praxi v…advokacii, posílí specializovaný tým M&A…kanceláře.

Ten je s…počtem více než 60 právníků včetně 13 partnerů největším týmem na fúze a…akvizice ve střední a…východní Evropě.

Silvie Király vystudovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v…Plzni. Během studií se účastnila mezinárodních právnických soutěží moot court v…nizozemském Haagu a… Washingtonu D. C. Absolvovala také roční studijní pobyt na School of Law na Manchester Metropolitan University ve Velké Británii a…následnou půlroční pracovní stáž v…kanceláři Amie Tsang & Co. Solicitors v…Manchesteru. Od roku 2006 působí v…advokacii, nejprve jako advokátní koncipientka a…posléze jako advokátka.

Z…cizích jazyků ovládá plynně angličtinu.

5

PHOENIX Petr Doležal výkonný ředitel Skupina Phoenix, leader farmaceutického distribučního trhu v…Evropě, ohlásila změnu v…pozici výkonného ředitele v…České republice.

Od 1. května nahradil Michaelu Jelínkovou Petr Doležal. Ten kromě toho bude, stejně jako v…posledních dvou letech, i…nadále řídit skupinu Phoenix na Slovensku. Petr Doležal v…první polovině 90. let pracoval v…KPMG, kde se zabýval auditem a…oceňováním podniků. Jako finanční ředitel působil ve společnostech Raab Karcher Staviva, Conseq Finance a…v…drogistickém řetězci Droxi. Ten následně po kapitálovém vstupu německého koncernu Schlecker z…pozice generálního ředitele také řídil.

6

OBERMEYER HELIKA Jiří Fousek generální ředitel Novým generálním ředitelem společnosti Obermeyer Helika, která patří do mezinárodní skupiny Obermeyer, se stal Jiří Fousek. Ve své funkci bude zodpovědný za řízení této přední architektonické, projekční a…stavebně­poradenské kanceláře a…za posílení její pozice na českém a…slovenském trhu. Jeho úkolem bude rovněž rozšiřování spolupráce s…klíčovými partnery a…klienty, expanze na zahraniční trhy a…vedení rmy k…další prosperitě i…v…následujících letech.

Jiří Fousek působí na realitním a…developerském trhu po celou svou profesní kariéru, která trvá více než dvacet let. Do kanceláře Obermeyer Helika přichází z…pozice vedoucího investičního týmu realitní poradenské společnosti Cushman & Wakefield.

Jiří Fousek absolvoval Technickou univerzitu v…německém Karlsruhe a…Stavební fakultu ČVUT v…Praze. Ovládá německý, anglický a…ruský jazyk.

7

JLL Tibor Ovečka vedoucí Oddělení kancelářských nemovitostí Tibor Ovečka se stal novým vedoucím Oddělení kancelářských nemovitostí (O¸ce Agency) ve společnosti JLL. Má dvacet let zkušeností na českém realitním trhu. Pracoval v…manažerských postech jak v…developerských, tak v…realitních poradenských firmách. Má také zajímavé zahraniční zkušenosti, kdy v…pozici ředitele oddělení pro nemovitosti firmy OKIN Group zajišťoval rozvoj jejích aktivit na sedmi trzích střední a…jihovýchodní Evropy. Dlouhodobě se specializuje na kancelářský trh a…poskytuje poradenství, které se týká výstavby a…pronájmu administrativních nemovitostí. Své zkušenosti zužitkuje v…JLL, kde bude zodpovídat za rozvoj Oddělení kancelářských nemovitostí (O¸ce Agency).

Tibor Ovečka je absolventem Univerzity Palackého v…Olomouci. Je nadšeným sportovcem, věnuje se zejména extrémním sportům (mountain bike downhill, downhill longboarding, snowboarding/snowscooting, SMX). Tibor Ovečka mluví plynně anglicky a…německy, částečně také rusky.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Pozor na změnu záloh na zdravotním a sociálním u OSVČ v roce 2018
Vypočítejte si vaši čistou mzdu v roce 2018: liší se od té z roku 2017?
Jak zadat příkaz v bance, aby platba došla do konce roku 2017
Máte už novou dálniční známku?
Rostou ceny bytů i úrokové sazby. Koupit si vlastní byt je tak stále těžší!
Auta
Češi milují Škodovky víc než kdy dřív. Letos jich objednali…
Sedm dopravních značek, které řidiči nejčastěji ignorují nebo chápou špatně
Dacia Duster v testech Euro NCAP: Nová generace dostala horší hodnocení
Hyundai i30 N ukáže i 250 km/h, ale za 200 se mu moc zrychlovat nechce
Volkswagen Jetta dostane techniku Golfu a osmistupňový automat
Technologie
Je tu GeForce GTX 1070 se 4 GB paměti GDD5RX na 11 GHz. Atypický model pro těžení
Chatbot dokáže být přínosný. CZC.cz zefektivnilo komunikaci a přilákalo nové nákupčí
Parádní dárek. Stáhněte si zdarma strategii Company of Heroes 2
Objevily se Ryzeny 2200G a 2400G, první zenová APU pro AM4? A mobilní Ryzen 3
Messenger rekapituluje. V roce 2017 denně obsloužil přes 7 miliard konverzací
Hry pro příležitostné hráče