Lidé

28. dubna 2014, 00:00 -
28. dubna 2014, 00:00

1 BBH Jaroslaw Czernek • vedoucí poradenské skupiny Chris Watkinson • vedoucí poradenské skupiny V advokátní kanceláři BBH byla vytvořena speciální právní poradenská skupina, která se zaměřuje na poskytování služeb podle anglického práva. Skupina funguje v Praze, Moskvě a Bratislavě. Tým je veden partnerem BBH Tomášem Otrubou a skládá se ze tří kvalifikovaných odborníků na anglické právo. Jádrem skupiny jsou solicitor Jaroslaw Czernek a solicitor Christopher Watkinson.

Jaroslaw Czernek je vedoucím anglické poradenské skupiny a má rozsáhlé zkušenosti s poradenstvím v rámci domácích a mezinárodních korporátních transakcí včetně fúzí a akvizic, prodeje, joint venture a private equity investic. Je kvalifikovaným advokátem v Anglii a Walesu, v New Yorku a v České republice a zaměřuje se na přeshraniční transakce v regionu Evropy, Středního východu a Afriky, se zvláštním zaměřením na Rusko/SNS a trhy střední a východní Evropy. Po dokončení studia na Právnické fakultě UK zahájil kariéru v advokátní kanceláři Linklaters. Pracoval v americké advokátní kanceláři Cravath, Swaine and Moore LLP v New Yorku. V roce 2010 se Jaroslaw Czernek přesunul zpět do Evropy, kde zahájil své působení v advokátní kanceláři White & Case v Londýně a na jaře 2013 přešel do její pražské pobočky.

Chris Watkinson má zkušenosti s poradenstvím v oblasti britských i mezinárodních podnikových transakcí, včetně jejich strukturování, fúzí a akvizic, pivate equity buy outs, refinancování a restrukturalizace, konkrétně se zaměřením na Rusko, SNS a trhy střední a východní Evropy. Chris Watkinson, rodilý anglický mluvčí, rozšířil tým BBH v březnu 2014. Předtím působil jako senior associate v londýnské advokátní kanceláři Squire Sanders. Titul LLB (Hons) získal v roce 1999 po studiu na Univerzitě východní Anglie a na Univerzitě Britské Kolumbie. Legal Practice Course dovršil na Nottingham Trent University.

2

SOFTWARE602 Martin Vondrouš • ředitel divize Martin Vondrouš byl ve společnosti Software602 jmenován ředitelem nově vytvořené divize long-term docs. Jeho ambicí v čele divize je stát se významným poskytovatelem služeb péče o důvěryhodné dokumenty na německém a některých dalších klíčových trzích.

Martin Vondrouš vystudoval elektrotechniku na Západočeské univerzitě v Plzni. Ve společnosti Software602 působí většinu své kariéry. Účastnil se několika evropských výzkumných projektů a podílel se na budování sítě Czech Point a Informačního systému datových schránek. Je držitelem certifikace v metodice ITIL a jako konzultant řeší převážně otázky bezpečnosti a IT architektury.

Nový partnerský manažer je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje hlavně sportu. Je akreditovaným trenérem mládeže v judu, instruktorem lyžování a snowboardingu a příležitostným průvodcem cestovní kanceláře.

3

Vilímkov á Dudák & Part ners Květa Vojtová • partnerka Novou partnerkou advokátní kanceláře Vilímková Dudák & Partners se stala Květa Vojtová (43). Zodpovídá za vedení týmu v oblasti korporátního práva. Specializuje se na poradenství v oblasti akvizičních transakcí, restrukturalizací a fúzí společností, má také bohaté zkušenosti s prodejem a koupí akcií a podílů společností a s koordinací procesů due diligence. Právní služby poskytuje v českém a anglickém jazyce. Květa Vojtová doposud působila jako senior advokátka v mezinárodní společnosti CMS Cameron McKenna, kde byla vedoucí sektorové skupiny spotřebitelského zboží pro ČR a působila jako zástupce vedoucí pro střední a východní Evropu.

4

INSPIRO SOLU TIONS Ivan Tučník • specialista PR Do pozice senior PR consultanta agentury Inspiro Solutions nastoupil v březnu Ivan Tučník. V agentuře, která se specializuje na strategickou komunikaci v sociálních médiích, bude rozvíjet oblast PR a social PR. Ivan Tučník má na starost především komunikaci společnosti Makro Cash & Carry, podílet se bude i na projektech pro další klienty.

Přichází se zkušenostmi z největších českých PR agentur. Od roku 2012 působil jako account manager v AMI Communications, kde vedl tým specialistů na ICT. Předtím pracoval čtyři roky jako consultant v agentuře Bison & Rose. Vystudoval obory podnikové hospodářství, evropská studia a mezinárodní vztahy na Masarykově univerzitě. Je absolventem odborného kurzu London School of Public Relations.

5

FORUM KARLÍN Ondřej Špalek • ředitel Ředitelem společnosti Forum Karlín byl jmenován Ondřej Špalek. Nový projekt Forum Karlín s multifunkčním společenským sálem, mediálním newsroomem vydavatelství Economia a moderní kancelářskou budovou získává zkušeného manažera s řadou profesních zkušeností z oblasti developmentu a financí.

Ondřej Špalek se bude kromě pronájmu kancelářských prostor věnovat také nastavení funkčních procesů správy nového multifunkčního sálu. Rovněž bude zodpovědný za dohled nad real estate aktivitami v BMM Group.

Ondřej Špalek (38) působil v letech 2007 až 2012 jako finanční ředitel skupiny Crestyl Real Estate. Byl zodpovědný za řízení oddělení účetnictví, controllingu a reportingu.

Mimo jiné zde řídil také proces restrukturalizace firmy po akvizici společnosti ICKM Real Estate, kde dříve pracoval jako finanční ředitel. V minulosti působil také jako project controller v DHL IT, jako senior consultant poradenské společnosti Ernst & Young nebo jako analytik auditorské společnosti Arthur Andersen.

Vystudoval VŠE, obor účetní a finanční management, a titul MBA získal na University of Pittsburgh v USA. Mluví plynule anglicky a k jeho zálibám patří zejména rekreační sport a turistika s rodinou.

6

CTP Jaroslav Kaizr • development projektů Jaroslav Kaizr bude zodpovědný za development projektů firmy CTP v okolí Prahy. Přichází z realitní poradenské společnosti Cushman & Wakefield, kde působil přes deset let, od roku 2009 jako partner se zodpovědností za týmy, které se zabývaly pronájmy průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku.

Jaroslav Kaizr je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE a také Sheffield Hallam University, Faculty of real estate investment and management. Je členem profesní organizace Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) a členem představenstva její pobočky v České republice. Ve volném čase se věnuje tenisu, golfu, běhu a jízdě na motocyklu. Má rád také filmy a sci-filiteraturu.

7

GE Money Bank Aleš Sloupenský • ředitel divize Ředitelem divize retailového bankovnictví GE Money Bank (chief retail growth officer) a zároveň členem senior managementu banky se stal Aleš Sloupenský. Do GE Money Bank přichází s více než 20letou zkušeností nejen na českém trhu. Studoval marketing a management na Ekonomické fakultě Západočeské univerzity v Plzni a má titul MBA z Nottingham Trent University ve Velké Británii. Během své kariéry se zaměřoval na retailovou oblast bankovního sektoru. Pracoval v České spořitelně, kde se 12 let věnoval řízení a rozvoji retailové distribuční sítě, působil také v manažerských pozicích v Komerční bance a v Bank Austria Creditanstalt. Zahraniční zkušenosti získal v bance BCR v Rumunsku, kde pomáhal zpracovat strategii rozvoje retailu.

Aleš Sloupenský je ženatý a má dvě děti.

Ve volném čase se aktivně věnuje sportu, zejména tenisu, florbalu a cyklistice.

O autorovi| PŘIPRAVILA • redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít