KVB advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Regionální právnická firma roku Naše opakované ocenění jako Regionální právnické firmy roku je pro nás dalším významným potvrzením, že námi pečlivě realizovaná koncepce advokátní kanceláře vysoce specializované na veřejné právo a zároveň poskytovatele komplexních právních služeb pro územní samosprávy je správná a daří se efektivně uskutečňovat ve prospěch práv a zájmů našich klientů

KVB advokátní kancelář s.r.o. pokračuje i ve čtvrtém roce své existence v naplňování své původní mise: poskytovat komplexní právní zázemí pro obce a města na území celé České republiky a zároveň nabízet specializovaný právní servis v oblasti správního práva, a to jak pro veřejnou správu, tak pro soukromý sektor. Jsme příkladem toho, že i mimo hlavní město lze v České republice poskytovat špičkové právní poradenství.

Mezi naše klienty patří řada obcí, městysů, měst, statutárních měst a krajů. V současné době máme zákazníky ve všech krajích. Pracujeme i pro mnohá ministerstva. Díky naší cílené specializaci na správní právo nás taktéž oslovují jiné prestižní advokátní kanceláře, pro které působíme jako subdodavatelé těchto služeb. Naše výjimečnost spočívá ve využívání špičkových teoretických znalostí v kombinaci s dlouhodobými praktickými zkušenostmi s fungováním veřejné správy a správního soudnictví. O nadstandardních znalostech práva a profesionálním přístupu týmu KVB advokátní kanceláře svědčí každoroční nárůst spokojené klientely, a to nejen z řad obcí a měst, ale také ze soukromého sektoru.

Již od založení advokátní kanceláře věnujeme maximální pozornost složení našeho týmu právníků. Tvoří ho významní a respektovaní experti, kteří přinášejí hluboké a dlouholeté zkušenosti nejen našim klientům, ale díky rozsáhlé přednáškové a publikační činnosti rovněž široké laické i odborné veřejnosti. Od počátku si vybíráme spolupracovníky, kteří jsou nadstandardními specialisty ve svém oboru a zároveň mají praktickou zkušenost s chodem veřejné správy. Díky našemu působení na akademické půdě tým průběžně rozšiřujeme o nejlepší absolventy právnických fakult, a to zejména se specializací na správní právo.

Vítěz kategorie ? K VB advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. ? Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. ? DOHNAL PERTOT SLANINA, advokátní kancelář, v.o.s. ? Jansa, Mokrý, Otevřel & Partneři s.r.o., advokátní kancelář ? Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. ? PPS advokáti s.r.o.

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Vrácení daní 2018 - kdy dostanete daňový přeplatek?
Kolik si můžete vybrat dovolené, když máte novou práci a jste ve zkušební době
Kolik stojí lístky na Mistrovství světa v hokeji?
Je lepší na dovolené platit kartou, nebo peníze směnit?
Zaplatit daň z nemovitostí za rok 2018 musíte do 31. května
Auta
Proč stupnice tachometru tak moc přesahují skutečnou…
Gmail dostává největší aktualizaci za posledních 7 let. Co umí a jak vypadá?
Galerie: Tohle je 10 nejlepších interiérů roku 2018
Hyundai i20 dostal facelift, dvouspojkový automat a verzi Active
BMW iX3 je SUV X3 bez ledvinek a s pouze elektrickým pohonem
Technologie
Britský vynálezce připravuje děti na život s kryptoměnami
Xiaomi uvádí Mi 6X. Boduje cenou, ale má nepochopitelné slabiny
Gmail dostává největší aktualizaci za posledních 7 let. Co umí a jak vypadá?
Vivaldi 1.15 má tři nové funkce, prohlížeč ale stále nenabízí synchronizaci
Samsung má nové NVMe moduly: SSD 970 Evo a Pro s řadičem Phoenix opět vedou ve výkonu
Hry pro příležitostné hráče