KVB advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Regionální právnická firma roku Naše opakované ocenění jako Regionální právnické firmy roku je pro nás dalším významným potvrzením, že námi pečlivě realizovaná koncepce advokátní kanceláře vysoce specializované na veřejné právo a zároveň poskytovatele komplexních právních služeb pro územní samosprávy je správná a daří se efektivně uskutečňovat ve prospěch práv a zájmů našich klientů

KVB advokátní kancelář s.r.o. pokračuje i ve čtvrtém roce své existence v naplňování své původní mise: poskytovat komplexní právní zázemí pro obce a města na území celé České republiky a zároveň nabízet specializovaný právní servis v oblasti správního práva, a to jak pro veřejnou správu, tak pro soukromý sektor. Jsme příkladem toho, že i mimo hlavní město lze v České republice poskytovat špičkové právní poradenství.

Mezi naše klienty patří řada obcí, městysů, měst, statutárních měst a krajů. V současné době máme zákazníky ve všech krajích. Pracujeme i pro mnohá ministerstva. Díky naší cílené specializaci na správní právo nás taktéž oslovují jiné prestižní advokátní kanceláře, pro které působíme jako subdodavatelé těchto služeb. Naše výjimečnost spočívá ve využívání špičkových teoretických znalostí v kombinaci s dlouhodobými praktickými zkušenostmi s fungováním veřejné správy a správního soudnictví. O nadstandardních znalostech práva a profesionálním přístupu týmu KVB advokátní kanceláře svědčí každoroční nárůst spokojené klientely, a to nejen z řad obcí a měst, ale také ze soukromého sektoru.

Již od založení advokátní kanceláře věnujeme maximální pozornost složení našeho týmu právníků. Tvoří ho významní a respektovaní experti, kteří přinášejí hluboké a dlouholeté zkušenosti nejen našim klientům, ale díky rozsáhlé přednáškové a publikační činnosti rovněž široké laické i odborné veřejnosti. Od počátku si vybíráme spolupracovníky, kteří jsou nadstandardními specialisty ve svém oboru a zároveň mají praktickou zkušenost s chodem veřejné správy. Díky našemu působení na akademické půdě tým průběžně rozšiřujeme o nejlepší absolventy právnických fakult, a to zejména se specializací na správní právo.

Vítěz kategorie ? K VB advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. ? Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. ? DOHNAL PERTOT SLANINA, advokátní kancelář, v.o.s. ? Jansa, Mokrý, Otevřel & Partneři s.r.o., advokátní kancelář ? Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. ? PPS advokáti s.r.o.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Kolik si do konce roku vložit na penzijko, stavebko a životko?
Akcie Apple a Alphabet vymazaly letošní zisky
Jak si vyřídit živnostenský list a kolik to bude stát?
Kdy potřebujete návrh vkladu do katastru nemovitostí? Jde to online?
Zdražil váš dodavatel? Právě teď můžete bezplatně odejít
Auta
Retro: Alfa Romeo 75 3.0 V6 America (1991)
Jízdní dojmy: Autobusy Isuzu
Volkswagen Atlas Cross Sport: Další SUV s karoserií „kupé“ se představuje v sériové podobě
Kvíz: Poznáte auto jen podle fotky zadního světla?
CNG autobusy Solaris pro Paříž
Technologie
Cnews FM: Produkty od Googlu mizí, herní obchody přibývají [podcast]
Subnautica navždy zdarma: parádní dárek nově spuštěného Epic Games Storu
Tohle je 25 nejhorších hesel roku 2018. Stále vede 123456
Xbox Game Pass jen za polovinu. Za 1500 Kč můžete hrát 100+ her po celý rok
Stáhněte si zdarma hry Lego The Hobbit a Full Throttle Remastered
Hry pro příležitostné hráče