KVB advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Regionální právnická firma roku Naše opakované ocenění jako Regionální právnické firmy roku je pro nás dalším významným potvrzením, že námi pečlivě realizovaná koncepce advokátní kanceláře vysoce specializované na veřejné právo a zároveň poskytovatele komplexních právních služeb pro územní samosprávy je správná a daří se efektivně uskutečňovat ve prospěch práv a zájmů našich klientů

KVB advokátní kancelář s.r.o. pokračuje i ve čtvrtém roce své existence v naplňování své původní mise: poskytovat komplexní právní zázemí pro obce a města na území celé České republiky a zároveň nabízet specializovaný právní servis v oblasti správního práva, a to jak pro veřejnou správu, tak pro soukromý sektor. Jsme příkladem toho, že i mimo hlavní město lze v České republice poskytovat špičkové právní poradenství.

Mezi naše klienty patří řada obcí, městysů, měst, statutárních měst a krajů. V současné době máme zákazníky ve všech krajích. Pracujeme i pro mnohá ministerstva. Díky naší cílené specializaci na správní právo nás taktéž oslovují jiné prestižní advokátní kanceláře, pro které působíme jako subdodavatelé těchto služeb. Naše výjimečnost spočívá ve využívání špičkových teoretických znalostí v kombinaci s dlouhodobými praktickými zkušenostmi s fungováním veřejné správy a správního soudnictví. O nadstandardních znalostech práva a profesionálním přístupu týmu KVB advokátní kanceláře svědčí každoroční nárůst spokojené klientely, a to nejen z řad obcí a měst, ale také ze soukromého sektoru.

Již od založení advokátní kanceláře věnujeme maximální pozornost složení našeho týmu právníků. Tvoří ho významní a respektovaní experti, kteří přinášejí hluboké a dlouholeté zkušenosti nejen našim klientům, ale díky rozsáhlé přednáškové a publikační činnosti rovněž široké laické i odborné veřejnosti. Od počátku si vybíráme spolupracovníky, kteří jsou nadstandardními specialisty ve svém oboru a zároveň mají praktickou zkušenost s chodem veřejné správy. Díky našemu působení na akademické půdě tým průběžně rozšiřujeme o nejlepší absolventy právnických fakult, a to zejména se specializací na správní právo.

Vítěz kategorie ? K VB advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. ? Advokátní kancelář JELÍNEK & Partneři s.r.o. ? DOHNAL PERTOT SLANINA, advokátní kancelář, v.o.s. ? Jansa, Mokrý, Otevřel & Partneři s.r.o., advokátní kancelář ? Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. ? PPS advokáti s.r.o.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Na hypotečním trhu se rozhořívá souboj o tržní podíly
Divoši v SUV z pohledu pojištění
Jaké je vstupné na naše zámky? A kdy mají zavřeno?
Jaké příjmy jsou v penzi daňově výhodné?
Kdy vzroste rodičovská? O kolik? A koho se zvýšení bude týkat?
Auta
Tramvaj je postrach zmatených řidičů. Kdy nemá přednost a…
Mobily lze na dálku sledovat i bez vědomí uživatele. Není třeba ani GPS
Škoda Kodiaq GT se ukazuje na prvních fotkách. Zatím neoficiálně
Video: Range Rover Sport SVR zajel v Goodwoodu rekord na dvou kolech
The Beast vs. Cortege: Putinova limuzína je větší, hezčí a modernější než Trumpův speciál
Technologie
Intel a Micron končí se spoluprací na vývoji pamětí 3D XPoint. Vznikne konkurence?
Kapesné? Jak nakládat s penězi by se děti měly naučit co nejdříve
Instapaper se po dvou letech odtrhl od Pinterestu. V EU stále nefunguje
Nové opravy pro všechny podporované Desítky spočítáte na prstech jedné ruky
Chyba Nintenda Switch dovolující hrát pirátské hry opravena. U nových už nefunguje
Hry pro příležitostné hráče