KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Sportovní právo Obor sportovního práva se v posledních letech dále rozšiřuje, osmé prvenství v řadě získané v této kategorii je tak pro KŠD LEGAL skutečnou poctou. V uplynulých 12 měsících jsme pracovali na řadě významných sportovněprávních kauz a věřím, že i následující období budou na služby v této oblasti minimálně stejně bohatá. Děkujeme našim klientům za důvěru a těšíme se na nové výzvy!

KŠD LEGAL je jednou z tradičních advokátních kanceláří dlouhodobě úspěšně působících v České republice a prostřednictvím vlastní bratislavské pobočky rovněž na Slovensku.

KŠD LEGAL byla založena v roce 1999 předními českými advokáty JUDr. Janou Doškovou, JUDr. Bohuslavem Kleinem a JUDr. Rudolfem Šubrtem. V roce 2005 došlo ke sloučení advokátní kanceláře KLEIN ŠUBRT DOŠKOVÁ se společnou advokátní kanceláří JUDr. Jana Šťovíčka, Ph. D., a Mgr. Lukáše Trojana. Značka KŠD tak jako odkaz na jména zakladatelů symbolizuje dlouholetou tradici a kontinuitu naší advokátní kanceláře.

Od této doby patří KŠD LEGAL k nejdynamičtěji se rozvíjejícím českým advokátním kancelářím s širokým portfoliem poskytovaných právních služeb, již více než desetiletou historií „nové KŠD“, která disponuje týmem tvořeným více než třemi desítkami právníků. Společně s právními poradci ze slovenské pobočky KŠD LEGAL a poradci ze sesterské společnosti KŠD ECONOMIC a.s. je celý tým KŠD tvořen více než 70 členy. Stávajícími společníky KŠD LEGAL jsou Martin Doleček, Lukáš Trojan, Marek Bilej, Lucie Ježková a Jiří Hron.

Kromě všech hlavních oblastí poskytujeme právní poradenství rovněž v řadě specifických oborů, jakými je například oblast práva IT, trestního práva či obor sportovního práva, v němž máme tu čest patřit nejen k české, ale i evropské špičce.

Sportovní právo zastřešuje obory spadající do mnoha oblastí. Jejich společným jmenovatelem je sport. Advokáti se podílejí na smlouvách se sportovci, sponzorských smlouvách, zastupování před národními i mezinárodními sportovními orgány či právním poradenstvím sportovním klubům. Právníci jsou také rádcem při velkých sportovních událostech a s tím souvisejících právech.

Vítěz kategorie ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. ? B RODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? R OWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Doporučované kanceláře ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DOHNAL PERTOT SLANINA, advokátní kancelář, v.o.s. ? Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. ? MORENO VLK & ASOCIADOS


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Kolik si do konce roku vložit na penzijko, stavebko a životko?
Akcie Apple a Alphabet vymazaly letošní zisky
Jak si vyřídit živnostenský list a kolik to bude stát?
Kdy potřebujete návrh vkladu do katastru nemovitostí? Jde to online?
Zdražil váš dodavatel? Právě teď můžete bezplatně odejít
Auta
Jízdní dojmy: Autobusy Isuzu
Volkswagen Atlas Cross Sport: Další SUV s karoserií „kupé“ se představuje v sériové podobě
Kvíz: Poznáte auto jen podle fotky zadního světla?
CNG autobusy Solaris pro Paříž
Nová Mazda3 se ukázala v Praze. Jen dva týdny po světové premiéře v L.A.
Technologie
Cnews FM: Produkty od Googlu mizí, herní obchody přibývají [podcast]
Subnautica navždy zdarma: parádní dárek nově spuštěného Epic Games Storu
Tohle je 25 nejhorších hesel roku 2018. Stále vede 123456
Xbox Game Pass jen za polovinu. Za 1500 Kč můžete hrát 100+ her po celý rok
Stáhněte si zdarma hry Lego The Hobbit a Full Throttle Remastered
Hry pro příležitostné hráče