KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Sportovní právo Obor sportovního práva se v posledních letech dále rozšiřuje, osmé prvenství v řadě získané v této kategorii je tak pro KŠD LEGAL skutečnou poctou. V uplynulých 12 měsících jsme pracovali na řadě významných sportovněprávních kauz a věřím, že i následující období budou na služby v této oblasti minimálně stejně bohatá. Děkujeme našim klientům za důvěru a těšíme se na nové výzvy!

KŠD LEGAL je jednou z tradičních advokátních kanceláří dlouhodobě úspěšně působících v České republice a prostřednictvím vlastní bratislavské pobočky rovněž na Slovensku.

KŠD LEGAL byla založena v roce 1999 předními českými advokáty JUDr. Janou Doškovou, JUDr. Bohuslavem Kleinem a JUDr. Rudolfem Šubrtem. V roce 2005 došlo ke sloučení advokátní kanceláře KLEIN ŠUBRT DOŠKOVÁ se společnou advokátní kanceláří JUDr. Jana Šťovíčka, Ph. D., a Mgr. Lukáše Trojana. Značka KŠD tak jako odkaz na jména zakladatelů symbolizuje dlouholetou tradici a kontinuitu naší advokátní kanceláře.

Od této doby patří KŠD LEGAL k nejdynamičtěji se rozvíjejícím českým advokátním kancelářím s širokým portfoliem poskytovaných právních služeb, již více než desetiletou historií „nové KŠD“, která disponuje týmem tvořeným více než třemi desítkami právníků. Společně s právními poradci ze slovenské pobočky KŠD LEGAL a poradci ze sesterské společnosti KŠD ECONOMIC a.s. je celý tým KŠD tvořen více než 70 členy. Stávajícími společníky KŠD LEGAL jsou Martin Doleček, Lukáš Trojan, Marek Bilej, Lucie Ježková a Jiří Hron.

Kromě všech hlavních oblastí poskytujeme právní poradenství rovněž v řadě specifických oborů, jakými je například oblast práva IT, trestního práva či obor sportovního práva, v němž máme tu čest patřit nejen k české, ale i evropské špičce.

Sportovní právo zastřešuje obory spadající do mnoha oblastí. Jejich společným jmenovatelem je sport. Advokáti se podílejí na smlouvách se sportovci, sponzorských smlouvách, zastupování před národními i mezinárodními sportovními orgány či právním poradenstvím sportovním klubům. Právníci jsou také rádcem při velkých sportovních událostech a s tím souvisejících právech.

Vítěz kategorie ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. ? B RODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? R OWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Doporučované kanceláře ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DOHNAL PERTOT SLANINA, advokátní kancelář, v.o.s. ? Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. ? MORENO VLK & ASOCIADOS

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Prezidentské volby 2018: vše, co potřebujete vědět o druhém kole
7 důvodu, proč nevolit Miloše Zemana
Na co si dát pozor při vyplňování přehledu pro zdravotní pojišťovnu?
Kolik si odkládat na penzi?
7 důvodu, proč nevolit Jiřího Drahoše
Auta
Retro: Preston Tucker byl Elon Musk své doby. Z jeho auta…
Audi RS 3 je lidový supersport. Podívejte se, jak při sprintu potrápí Porsche, RS 5 a další
Wankel od Mazdy míří jako generátor do autonomních elektromobilů Toyota
Nissan Design Europe slaví 15 let. Toto je 15 nejlepších aut, která zde vznikla
Mercedes končí s vidlicovými šestiválci. Přejde jen na ty řadové
Technologie
Jak je to s opravami chyby Spectre. Aktualizace mikrokódu, operačního systému a důsledky
Letí na vás raketa! Chyba operátora poplašného softwaru způsobila na Havaji paniku
Cnews FM: Prodali byste svou digitálně vlastněnou hru? Robot Cache to umožní [podcast]
Restarty po opravách díry Spectre se týkají i dalších CPU Intel, problém s AMD vyřešen
Pohodlí je důležitější než bezpečnost. Dvoufázové ověření účtů používá jen 10 % uživatelů Googlu
Hry pro příležitostné hráče