KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Sportovní právo Obor sportovního práva se v posledních letech dále rozšiřuje, osmé prvenství v řadě získané v této kategorii je tak pro KŠD LEGAL skutečnou poctou. V uplynulých 12 měsících jsme pracovali na řadě významných sportovněprávních kauz a věřím, že i následující období budou na služby v této oblasti minimálně stejně bohatá. Děkujeme našim klientům za důvěru a těšíme se na nové výzvy!

KŠD LEGAL je jednou z tradičních advokátních kanceláří dlouhodobě úspěšně působících v České republice a prostřednictvím vlastní bratislavské pobočky rovněž na Slovensku.

KŠD LEGAL byla založena v roce 1999 předními českými advokáty JUDr. Janou Doškovou, JUDr. Bohuslavem Kleinem a JUDr. Rudolfem Šubrtem. V roce 2005 došlo ke sloučení advokátní kanceláře KLEIN ŠUBRT DOŠKOVÁ se společnou advokátní kanceláří JUDr. Jana Šťovíčka, Ph. D., a Mgr. Lukáše Trojana. Značka KŠD tak jako odkaz na jména zakladatelů symbolizuje dlouholetou tradici a kontinuitu naší advokátní kanceláře.

Od této doby patří KŠD LEGAL k nejdynamičtěji se rozvíjejícím českým advokátním kancelářím s širokým portfoliem poskytovaných právních služeb, již více než desetiletou historií „nové KŠD“, která disponuje týmem tvořeným více než třemi desítkami právníků. Společně s právními poradci ze slovenské pobočky KŠD LEGAL a poradci ze sesterské společnosti KŠD ECONOMIC a.s. je celý tým KŠD tvořen více než 70 členy. Stávajícími společníky KŠD LEGAL jsou Martin Doleček, Lukáš Trojan, Marek Bilej, Lucie Ježková a Jiří Hron.

Kromě všech hlavních oblastí poskytujeme právní poradenství rovněž v řadě specifických oborů, jakými je například oblast práva IT, trestního práva či obor sportovního práva, v němž máme tu čest patřit nejen k české, ale i evropské špičce.

Sportovní právo zastřešuje obory spadající do mnoha oblastí. Jejich společným jmenovatelem je sport. Advokáti se podílejí na smlouvách se sportovci, sponzorských smlouvách, zastupování před národními i mezinárodními sportovními orgány či právním poradenstvím sportovním klubům. Právníci jsou také rádcem při velkých sportovních událostech a s tím souvisejících právech.

Vítěz kategorie ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. ? B RODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? R OWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Doporučované kanceláře ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DOHNAL PERTOT SLANINA, advokátní kancelář, v.o.s. ? Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. ? MORENO VLK & ASOCIADOS


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se počítá náhrada mzdy během pracovní neschopnosti?
Prodlužujete studium? Kdy zaplatíte až 56 300 Kč?
Zpozdil se vám let nebo zavazadla? Řekněte si o finanční kompenzaci
Co si pojistit před cestou do zahraničí?
Šmejdi v energetice lákají do aukcí nebo na dárky. Lidé platí tisíce korun
Auta
BMW řady 8 se dočká také kabrioletu a sedanu, prozrazují…
Právě vychází časopis Auto motor a sport 7/2018
Volkswagen a Ford navazují spolupráci. Chtějí společně vyvíjet dodávky
Galerie: Ojetiny s investičním potenciálem, na kterých neproděláte
Proč kopačky Lionela Messiho vypadají na různých televizorech jinak?
Technologie
Justin Sun, tvůrce „nového internetu“, kupuje BitTorrent za více než 100 milionů dolarů
Samsung pokračuje ve vývoji vlastního GPU. Míří s ním i na AI a samořiditelná auta
Google Podcasty sází na integraci a chytré doporučování pořadů
Microsoft vyvinul vlastní procesorovou architekturu, běží na ní Windows i Linux
Valve je velkorysé. Podporu Steamu pro Windows XP a Vista ukončí až v lednu 2019
Hry pro příležitostné hráče