KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Sportovní právo Obor sportovního práva se v posledních letech dále rozšiřuje, osmé prvenství v řadě získané v této kategorii je tak pro KŠD LEGAL skutečnou poctou. V uplynulých 12 měsících jsme pracovali na řadě významných sportovněprávních kauz a věřím, že i následující období budou na služby v této oblasti minimálně stejně bohatá. Děkujeme našim klientům za důvěru a těšíme se na nové výzvy!

KŠD LEGAL je jednou z tradičních advokátních kanceláří dlouhodobě úspěšně působících v České republice a prostřednictvím vlastní bratislavské pobočky rovněž na Slovensku.

KŠD LEGAL byla založena v roce 1999 předními českými advokáty JUDr. Janou Doškovou, JUDr. Bohuslavem Kleinem a JUDr. Rudolfem Šubrtem. V roce 2005 došlo ke sloučení advokátní kanceláře KLEIN ŠUBRT DOŠKOVÁ se společnou advokátní kanceláří JUDr. Jana Šťovíčka, Ph. D., a Mgr. Lukáše Trojana. Značka KŠD tak jako odkaz na jména zakladatelů symbolizuje dlouholetou tradici a kontinuitu naší advokátní kanceláře.

Od této doby patří KŠD LEGAL k nejdynamičtěji se rozvíjejícím českým advokátním kancelářím s širokým portfoliem poskytovaných právních služeb, již více než desetiletou historií „nové KŠD“, která disponuje týmem tvořeným více než třemi desítkami právníků. Společně s právními poradci ze slovenské pobočky KŠD LEGAL a poradci ze sesterské společnosti KŠD ECONOMIC a.s. je celý tým KŠD tvořen více než 70 členy. Stávajícími společníky KŠD LEGAL jsou Martin Doleček, Lukáš Trojan, Marek Bilej, Lucie Ježková a Jiří Hron.

Kromě všech hlavních oblastí poskytujeme právní poradenství rovněž v řadě specifických oborů, jakými je například oblast práva IT, trestního práva či obor sportovního práva, v němž máme tu čest patřit nejen k české, ale i evropské špičce.

Sportovní právo zastřešuje obory spadající do mnoha oblastí. Jejich společným jmenovatelem je sport. Advokáti se podílejí na smlouvách se sportovci, sponzorských smlouvách, zastupování před národními i mezinárodními sportovními orgány či právním poradenstvím sportovním klubům. Právníci jsou také rádcem při velkých sportovních událostech a s tím souvisejících právech.

Vítěz kategorie ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Brož, Sedlatý s.r.o. ? B RODEC & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? R OWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o.

Doporučované kanceláře ? DLA Piper Prague LLP, organizační složka ? DOHNAL PERTOT SLANINA, advokátní kancelář, v.o.s. ? Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. ? MORENO VLK & ASOCIADOS

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Vliv různých výdělků na výši důchodu
Na co nezapomenout v daňovém přiznání: Přehled daňových slev I.
5 případů, kdy musí důchodci podat daňové přiznání
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Jak, kdy a kam zaplatit daň z příjmu
Auta
Posvítili jsme si na elektromobily: jsou opravdu tak…
Na západ, soudruhu! Svezli jsme se legendárním autobusem Š11 v dálkovém provedení
Land Rover Defender Works V8 je zážitek, na který se nezapomíná (první jízdní dojmy)
Pohnuté osudy automobilek východního bloku: Přežilo jich jen pár
Také Audi bude mít svou „X6“. Q8 se představí v červnu a dočká se verze RS
Technologie
Jak vytvořit z fotek video v Zoner Photo Studiu X
Xbox One nebyl nikdy levnější než teď. Základní verze je za 5000 Kč
Stáhněte si zdarma PC hru Medal of Honor: Pacific Assault
Marvell uvádí na trh čipy pro 400Gb/s Ethernet. Datacentra čeká velké zrychlování
Google, Facebook, Amazon. Digitální daň z obratu velkých firem v EU má být tři procenta
Hry pro příležitostné hráče