zavřít

Ty to zvládneš.cz - MOTORKÁŘI - SNADNÁ ZRANITELNOSTVýběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Británie představí na EXPO 2020 interaktivní Pavilon poezie

Britský pavilon se na světové výstavě EXPO 2020 v Dubaji stane místem, z něhož…

Rozhovor: K čemu je dobré vzdělání LL.M. a MBA?

Tituly MBA či LL.M. za jménem poutají pozornost. Absolvováním profesního vzdělání si…

Na Bořislavce bude stát umělecké dílo Federika Díaze

Kancelářské a obchodní centrum Bořislavka přinese letos Praze 6 nejen výraznou a světově…

krátce

04. listopadu 2019, 00:00 - RED
04. listopadu 2019, 00:00

Schonherr Praha Ondřej Havlíček • advokát Tým mezinárodní advokátní kanceláře Schonherr Praha posílil seniorní advokát Ondřej Havlíček, který nyní povede její právní tým specializující se na oblast bankovnictví a financí. Ondřej má mnohaleté zkušenosti s poskytováním poradenství při finančních transakcích a v oblasti finančních služeb, a to jak mezinárodním, tak lokálním klientům, které získal během svého dlouholetého působení v advokátní kanceláři Weinhold Legal. Ondřej je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, rovněž absolvoval studium anglického práva na University of Kent v Canterbury a získal titul LL. M. na VU University Amsterdam.

VHM

Jaromir Schmid • generální ředitel a předseda představenstva Vítkovice Heavy Machinery (VHM) mají nového předsedu představenstva. Stal se jím Jaromir Schmid, který od 1. listopadu převzal od Daniela Kurucze i vedení společnosti. Daniel Kurucz uzavírá své dočasné působení, během kterého měl vyvést firmu z insolvence, což se také podařilo.

Ve VHM působil od začátku června 2018. Jaromir Schmid (56) má mnohaleté zkušenosti s řízením podniků v ČR, na Slovensku a zejména v Rakousku, kde má dlouhodobě i rodinné zázemí. Mimo jiné působil ve výrobních závodech německé společnosti Gardena zaměřené na dodávky pro automobilový průmysl, v pražské kabelovně Prakab a v rakouské Polytec Group, která je předním vývojářem a specialistou na průmyslová řešení plastových a kompozitních dílů pro automobilový průmysl. V posledním roce pracoval pro skupinu Schur Flexibles. Působí také jako odborný poradce pro projekty Evropské banky pro obnovu a rozvoj

ExaGrid

Milan Mottl • territory sales manager

ExaGrid, poskytovatel inteligentního hyperkonvertovaného úložiště pro zálohování s deduplikací dat, jmenoval v září Milana Mottla do pozice territory sales manager pro region východní Evropy.

Milan Mottl přináší do ExaGrid Systems své dlouholeté zkušenosti z oboru počítačové bezpečnosti a dostupnosti dat načerpané během své více než šestnáctileté kariéry např. ve firmách Arcserve nebo CA Technologies. Hlavním Mottlovým úkolem bude rozvoj obchodních aktivit prostřednictvím klíčových zákazníků a partnerského kanálu. Milan Mottl se dlouhá léta věnuje byznysu v oblasti IT technologií se specializací na technologie zálohování a rychlou obnovu. Mottl přichází do ExaGrid Systems ze společnosti Arcserve, kde zastával funkci sales managera pro východní Evropu. Milan Mottl se ve volném čase věnuje sportu, jízdě na motorce a své rodině.

Anect

Blanka Nováková • ředitelka sekce Operations Services Novou ředitelkou sekce Operations IT společnosti Anect , která je předním dodavatelem integrovaných řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií s velkým důrazem na ICT bezpečnost, se stala Blanka Nováková. Se svým týmem se zaměří na rozvoj a návrh nových služeb s obchodním potenciálem a přidanou hodnotou pro zákazníky.

Současně bude zajišťovat technickou podporu nad celým portfoliem služeb firmy. V minulosti v této sekci působila v roli manažera řízení služeb. Blanka Nováková má v oblasti IT téměř desetiletou zkušenost. V společnosti Anect působí s mateřskou přestávkou už osm let, předtím se věnovala svému původnímu povolání - učitelství českého jazyka a literatury na střední škole a literárně-dramatického oboru v ZUŠ. Nově bude mít na starost sekci Operations Services, do níž spadá přes 50 zaměstnanců. Cílem této organizační jednotky je technická podpora zákazníků, poskytování služeb řízení provozu, provoz dohledového a bezpečnostního centra a správa vnitřních informačních systémů. 1


Čtěte také

 Dálnice v Česku - ilustrační foto

Havlíček: Zakázku na IT systém na dálniční známky zrušíme bez sankce. Nová bude jednodušší

Zakázka na IT systém k elektronickým dálničním známkám bude zrušena bez jakékoliv sankce.…

24. ledna 2020

 Zásobovací loď Viking Energy

Těžař Equinor bude zelenější. Začne provozovat první loď na čistý čpavkový pohon

Zásobovací loď Viking Energy se po modernizaci se stane první lodí na amoniakový…

24. ledna 2020

 Kandidáti na předsedu KDU-ČSL: europoslanec Tomáš Zdechovský, předseda lidoveckého poslaneckého klubu a místopředseda strany Jan Bartošek a poslanec Marian Jurečka,

Hledá se krizový manažer. Dva veteráni a nováček se utkají o post šéfa lidovců

KDU-ČSL volí nového předsedu. Střetnou se poslanci Marian Jurečka, Jan Bartošek a…

24. ledna 2020

Kryptoměny  Venezuelský prezident Nicolás Maduro představuje kryptoměnu petro

Maduro má plán na záchranu Venezuely. Otevře luxusní kryptoměnové kasino

Venezuelský prezident Nicolás Maduro se dál snaží zachránit ekonomickými problémy…

24. ledna 2020

 Nemocnice, ilustrační foto

Nemocnice pod palbou. Kyberútoků na zdravotnická zařízení přibývá

Nemocnice jsou pro hackery lákavým cílem. Už v minulosti si ověřili, že jsou nedostatečně…

24. ledna 2020

Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Komentáře

Finance
Zvýšení minimální mzdy daňovým pohledem
Jak vypočítat daň z nemovitých věcí v daňovém přiznání?
Pravděpodobné pojistné je opět vyšší
Růst průměrné mzdy - co všechno ovlivní v roce 2020?
Zaměstnanci a daně: roční zúčtování a slevy
Auta
Škoda potvrdila Octavii RS s hybridním pohonem. Odhalí ji…
VW Arteon Shooting Brake míří i k českým zákazníkům. Dorazí na podzim spolu s faceliftem
Elektrický a pro každodenní ježdění. Bugatti plánuje svůj druhý sériový model
Škoda Kodiaq vozí záchranáře nejen u nás, ale i v Británii
Nový ředitel Renault Trucks pro ČR a SR
Hry pro příležitostné hráče