Krátce

04. prosince 2017, 00:00 - RED
04. prosince 2017, 00:00

Asociace developerů Novým předsedou představenstva Asociace developerů byl zvolen výkonný ředitel firmy Daramis Martin Vachek (42). Ve funkci nahradil Omara Koleilata z Crestylu. Místopředsedy budou Jan Ludvík ze společnosti Karlín Group a Ondřej Špalek z firmy Panattoni.

AMI

Communications PR agentura AMI Communications rozšířila řady svých account managerů o Zuzanu Plecitou. Ta v agentuře působí od loňského léta, kdy nastoupila jako account executive. Vedle práce pro své klienty pečuje také o interní komunikaci agentury. K PR se dostala před čtyřmi lety jako executive u PR konzultanta Martina Ecksteina. Předtím působila jako externí redaktorka MF Dnes a tiskového oddělení ministerstva vnitra.

Kreab

Bruselská pobočka globální lobbingové společnosti Kreab posílila o manažera z Česka. Vojtěch Němec nastoupil na pozici associate director, kde poskytuje poradenství klientům v oblasti energetické regulace, životního prostředí a mezinárodních politických vztahů. Kreab je vedoucím hráčem na poli politické komunikace vůči orgánům Evropské unie a veřejným institucím v členských státech.

KRNAP

Ředitel Správy Krkonošského národního parku Jan Hřebečka k 31. prosinci 2017 rezignoval na funkci. Rozhodnutí opustit vedení parku učinil z vlastní vůle kvůli nabídce jiné práce. Jan Hřebačka začínal v Krkonoších v roce 1992 jako zaměstnanec Lesů České republiky. Od začátku roku 1994 pak pracoval v různých pozicích na Správě Krkonošského národního parku. V jeho čele stojí od roku 2008.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Láká vás na dovolené zorbing, rafting, canoyning? Pozor na výluky v pojištění
Expres doklady - občanka a pas do 24 hodin: kde a kdy si vyzvednout
Vyznejte se v SPZ jako expert
Jak může absolvent vysoké školy přijít o titul
Komentář: Václav Klaus mladší - angry bird ODS
Hry pro příležitostné hráče