Krátce

02. října 2017, 00:00 - RED
02. října 2017, 00:00

Softec Softec jmenoval nového ředitele pro inovace. Stal se jím David Šefčík, který přichází ze společnosti Accenture, kde působil posledních 12 let. Na starost tam měl především projekty týkající se digitální transformace, CRM a IT strategie. V Softecu bude díky své ojedinělé schopnosti kombinovat technologický a byznysový pohled zodpovědný za rozvoj produktů a nových směrů působení skupiny. Je absolventem Ekonomické univerzity v Bratislavě, obor mezinárodní obchod.

CzechTrade

Africké pobočky agentury pro podporu exportu CzechTrade v Maroku a Egyptě mají nové šéfy. Kancelář v marocké Casablance povede Tamer El-Sibai, který působil v centrále agentury CzechTrade od roku 2012 jako konzultant, poté byl vedoucím zahraniční kanceláře v Káhiře.

Na tomto postu ho střídá Pavel Kalina, který je novým vedoucím kanceláře v Egyptě. Pro agenturu CzechTrade pracuje od konce roku 2013. V roce 2014 odjel do Indonésie, kde pomáhal založit tamní zahraniční kancelář, v níž následně působil až do poloviny roku 2016. Po krátké zastávce v centrále byl vyslán na současnou pozici v káhirské pobočce.

Popai Central Europe

Asociace agentur pro instore marketing Popai Central Europe má nové vedení. Funkci prezidenta bude v následujících dvou letech zastávat managing partner firmy Dago Daniel Jesenský, do pozice postupuje po dvouletém působení na postu viceprezidenta. Předchozí prezident asociace Zdeněk Sobota ze společnosti Hanton, zabývající se světelnými reklamami, naopak vymění dosavadní funkci prezidenta asociace za pozici viceprezidenta.

CBRE

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznámil personální změny v divizi Research & Consulting a Investment Properties, kdy došlo k povýšení Jany Prokopcové do pozice associate director, do téže pozice byl nově jmenován také Vítězslav Doležal z oddělení Investment Properties a Josef Pohorský postoupil v rámci stejného oddělení do pozice investment analyst.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
OSVČ a platby na pojistném v roce 2018
11 otázek a odpovědí, které můžete mít k dani z nemovitosti
Kolik každý Čech vyprodukuje ročně odpadu?
Od ledna 2018 teče z kohoutků dražší voda. O kolik?
Jak vydat knihu? Zeptali jsme se spisovatele
Auta
Jaguar E-Pace opravdu není jen převlečený Range Rover…
Land Rover v Ženevě představí extrémně drahý třídveřový Range Rover SV Coupé
Pět hrubých řidičských chyb, které vás mohou na silnici stát život
Škoda 1101 VO/P vs. Škoda Kodiaq: K obraně vlasti připraven!
Galerie: 16 nejlevnějších aut 4×4 s automatem na českém trhu
Technologie
Chrome podporuje HDR už i na počítačích. Ale jen ve Windows 10
Facebook chce vypichovat kvalitní zprávy. Nezvolil šťastnou cestu
AMD má nové vedení divize Radeon: Starý veterán z ATi a otec čipů Tegra z Nvidie
Unikly parametry chystaných nových procesorů Coffee Lake. Na pultech možná už v únoru
Vyšel Firefox 58. Je zase rychlejší a nabízí více možností při pořizování snímků webů
Hry pro příležitostné hráče