Krátce

02. října 2017, 00:00 - RED
02. října 2017, 00:00

Softec Softec jmenoval nového ředitele pro inovace. Stal se jím David Šefčík, který přichází ze společnosti Accenture, kde působil posledních 12 let. Na starost tam měl především projekty týkající se digitální transformace, CRM a IT strategie. V Softecu bude díky své ojedinělé schopnosti kombinovat technologický a byznysový pohled zodpovědný za rozvoj produktů a nových směrů působení skupiny. Je absolventem Ekonomické univerzity v Bratislavě, obor mezinárodní obchod.

CzechTrade

Africké pobočky agentury pro podporu exportu CzechTrade v Maroku a Egyptě mají nové šéfy. Kancelář v marocké Casablance povede Tamer El-Sibai, který působil v centrále agentury CzechTrade od roku 2012 jako konzultant, poté byl vedoucím zahraniční kanceláře v Káhiře.

Na tomto postu ho střídá Pavel Kalina, který je novým vedoucím kanceláře v Egyptě. Pro agenturu CzechTrade pracuje od konce roku 2013. V roce 2014 odjel do Indonésie, kde pomáhal založit tamní zahraniční kancelář, v níž následně působil až do poloviny roku 2016. Po krátké zastávce v centrále byl vyslán na současnou pozici v káhirské pobočce.

Popai Central Europe

Asociace agentur pro instore marketing Popai Central Europe má nové vedení. Funkci prezidenta bude v následujících dvou letech zastávat managing partner firmy Dago Daniel Jesenský, do pozice postupuje po dvouletém působení na postu viceprezidenta. Předchozí prezident asociace Zdeněk Sobota ze společnosti Hanton, zabývající se světelnými reklamami, naopak vymění dosavadní funkci prezidenta asociace za pozici viceprezidenta.

CBRE

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznámil personální změny v divizi Research & Consulting a Investment Properties, kdy došlo k povýšení Jany Prokopcové do pozice associate director, do téže pozice byl nově jmenován také Vítězslav Doležal z oddělení Investment Properties a Josef Pohorský postoupil v rámci stejného oddělení do pozice investment analyst.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Zdražil váš dodavatel? Právě teď můžete bezplatně odejít
Jak si vyřídit výpis z katastru nemovitostí online?
Příspěvek na péči může měsíčně dělat i přes 15 000 Kč. Kdo má na něj nárok?
Lucemburčané si odchodem do penze pohorší nejméně
Jak banka rozhodne, jestli vám dá, nebo nedá půjčku?
Auta
Elektrobusy EKOVA Electron s ultrarychlým nabíjením
Seat Tarraco není čistý klon Kodiaqu. K Allspace má blíž (první dojmy)
Srovnání tříválců: Ford Focus 1.0 EcoBoost vs Opel Astra 1.0 Turbo vs Peugeot 308 1.2 PureTech
BMW představuje prototyp nového boxeru s oldschoolovým designem
V Německu na zemní plyn bez mýta
Technologie
Telegram zlepšil jazykovou podporu. Jak aktivovat komunitní český překlad?
Telefony porostou. Příští rok bude nejvíce těch s 6″ displeji a většími
GTA V nikdy nebylo levnější. Hru pro PC můžete mít za hubičku
Honor má nové logo. Podobné jako Huawei, ale v barvách Twilight
Prosincové záplatovací úterý přineslo řešení poškozeného Windows Media Playeru
Hry pro příležitostné hráče