Krátce

02. října 2017, 00:00 - RED
02. října 2017, 00:00

Softec Softec jmenoval nového ředitele pro inovace. Stal se jím David Šefčík, který přichází ze společnosti Accenture, kde působil posledních 12 let. Na starost tam měl především projekty týkající se digitální transformace, CRM a IT strategie. V Softecu bude díky své ojedinělé schopnosti kombinovat technologický a byznysový pohled zodpovědný za rozvoj produktů a nových směrů působení skupiny. Je absolventem Ekonomické univerzity v Bratislavě, obor mezinárodní obchod.

CzechTrade

Africké pobočky agentury pro podporu exportu CzechTrade v Maroku a Egyptě mají nové šéfy. Kancelář v marocké Casablance povede Tamer El-Sibai, který působil v centrále agentury CzechTrade od roku 2012 jako konzultant, poté byl vedoucím zahraniční kanceláře v Káhiře.

Na tomto postu ho střídá Pavel Kalina, který je novým vedoucím kanceláře v Egyptě. Pro agenturu CzechTrade pracuje od konce roku 2013. V roce 2014 odjel do Indonésie, kde pomáhal založit tamní zahraniční kancelář, v níž následně působil až do poloviny roku 2016. Po krátké zastávce v centrále byl vyslán na současnou pozici v káhirské pobočce.

Popai Central Europe

Asociace agentur pro instore marketing Popai Central Europe má nové vedení. Funkci prezidenta bude v následujících dvou letech zastávat managing partner firmy Dago Daniel Jesenský, do pozice postupuje po dvouletém působení na postu viceprezidenta. Předchozí prezident asociace Zdeněk Sobota ze společnosti Hanton, zabývající se světelnými reklamami, naopak vymění dosavadní funkci prezidenta asociace za pozici viceprezidenta.

CBRE

CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, oznámil personální změny v divizi Research & Consulting a Investment Properties, kdy došlo k povýšení Jany Prokopcové do pozice associate director, do téže pozice byl nově jmenován také Vítězslav Doležal z oddělení Investment Properties a Josef Pohorský postoupil v rámci stejného oddělení do pozice investment analyst.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Jak, kdy a kam zaplatit daň z příjmu
Půjčka na Bitcoin? Šílenství
Byty se v průměru nabízejí za 2,78 mil. Kč. Loni to bylo o 400 000 korun méně
Dejte si pozor na 8 špatných důchodových rozhodnutí
Auta
Na západ, soudruhu! Svezli jsme se legendárním autobusem Š1…
Land Rover Defender Works V8 je zážitek, na který se nezapomíná (první jízdní dojmy)
Pohnuté osudy automobilek východního bloku: Přežilo jich jen pár
Také Audi bude mít svou „X6“. Q8 se představí v červnu a dočká se verze RS
Test pneumatik 225/45 R17: Jak si vedou celoroční? Vyloženě špatně ne
Technologie
Google, Facebook, Amazon. Digitální daň z obratu velkých firem v EU má být tři procenta
Lamax Pax X-1 a Energy Sistem Earphones 1: sluchátka bezdrátově a levně (vyzkoušeno)
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Windows 10 Insider Preview build 17123: Fotky si tykají s HEIFem
144Hz herní LCD s rozlišením 4K vyjdou až v Q3 2018, 200Hz modely jsou též zpožděné
Hry pro příležitostné hráče