Krátce

11. září 2017, 00:00 - RED
11. září 2017, 00:00

Teva Czech Industries Novým generálním ředitelem opavského výrobního závodu farmaceutické společnosti Teva Czech Industries byl jmenován Jaroslav Chylík (44). Do společnosti Teva nastoupil po 14 letech ve firmě Zentiva, kde pracoval v obdobné pozici. Chylík získal titul inženýra v oboru organická technologie na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě. Je ženatý, má dvě děti.

Škoda Auto

Novým vedoucím oddělení Komunikace podniku společnosti Škoda Auto se stal Tomáš Kotera. Ve své nové funkci bude odpovídat za korporátní komunikaci značky Škoda. V pozici nahradí Jozefa Baláže, který se přesune na místo ředitele PR a komunikace značky Škoda v rámci společnosti Volkswagen Group China v Pekingu. Tomáš Kotera má dlouholeté zkušenosti z mezinárodního automobilového průmyslu, ve firmě Škoda Auto působí od roku 1999 a doposud pracoval v pozici ředitele PR a komunikace značky Škoda v Číně.

ČT

Síť zahraničních zpravodajů České televize se rozšíří. K devíti stávajícím postům přidá dva nové – v Londýně a v Istanbulu. Do Londýna se od ledna 2018 přesune Bohumil Vostal, dosavadní zpravodaj ČT v Bruselu. Tam ho nahradí Lukáš Dolanský, jeden ze současných moderátorů Událostí, komentářů. Post v Istanbulu se otevře během příštího roku.

FF ZČU

Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni má nové vedení. Jejím děkanem se stal dosavadní proděkan pro studijní záležitosti a vedoucí katedry politologie a mezinárodních vztahů David Šanc (39). Ve funkci setrvá do roku 2021. Šanc vystudoval sociální a kulturní antropologii a politologii na plzeňské fakultě, kde od roku 2007 působí jako odborný asistent na katedře politologie a mezinárodních vztahů, od roku 2012 stojí v jejím čele. Jedenáctým rokem je proděkanem.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Jak, kdy a kam zaplatit daň z příjmu
Půjčka na Bitcoin? Šílenství
Byty se v průměru nabízejí za 2,78 mil. Kč. Loni to bylo o 400 000 korun méně
Dejte si pozor na 8 špatných důchodových rozhodnutí
Auta
Na západ, soudruhu! Svezli jsme se legendárním autobusem Š1…
Land Rover Defender Works V8 je zážitek, na který se nezapomíná (první jízdní dojmy)
Pohnuté osudy automobilek východního bloku: Přežilo jich jen pár
Také Audi bude mít svou „X6“. Q8 se představí v červnu a dočká se verze RS
Test pneumatik 225/45 R17: Jak si vedou celoroční? Vyloženě špatně ne
Technologie
Google, Facebook, Amazon. Digitální daň z obratu velkých firem v EU má být tři procenta
Lamax Pax X-1 a Energy Sistem Earphones 1: sluchátka bezdrátově a levně (vyzkoušeno)
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Windows 10 Insider Preview build 17123: Fotky si tykají s HEIFem
144Hz herní LCD s rozlišením 4K vyjdou až v Q3 2018, 200Hz modely jsou též zpožděné
Hry pro příležitostné hráče