Krátce

11. září 2017, 00:00 - RED
11. září 2017, 00:00

Teva Czech Industries Novým generálním ředitelem opavského výrobního závodu farmaceutické společnosti Teva Czech Industries byl jmenován Jaroslav Chylík (44). Do společnosti Teva nastoupil po 14 letech ve firmě Zentiva, kde pracoval v obdobné pozici. Chylík získal titul inženýra v oboru organická technologie na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě. Je ženatý, má dvě děti.

Škoda Auto

Novým vedoucím oddělení Komunikace podniku společnosti Škoda Auto se stal Tomáš Kotera. Ve své nové funkci bude odpovídat za korporátní komunikaci značky Škoda. V pozici nahradí Jozefa Baláže, který se přesune na místo ředitele PR a komunikace značky Škoda v rámci společnosti Volkswagen Group China v Pekingu. Tomáš Kotera má dlouholeté zkušenosti z mezinárodního automobilového průmyslu, ve firmě Škoda Auto působí od roku 1999 a doposud pracoval v pozici ředitele PR a komunikace značky Škoda v Číně.

ČT

Síť zahraničních zpravodajů České televize se rozšíří. K devíti stávajícím postům přidá dva nové – v Londýně a v Istanbulu. Do Londýna se od ledna 2018 přesune Bohumil Vostal, dosavadní zpravodaj ČT v Bruselu. Tam ho nahradí Lukáš Dolanský, jeden ze současných moderátorů Událostí, komentářů. Post v Istanbulu se otevře během příštího roku.

FF ZČU

Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni má nové vedení. Jejím děkanem se stal dosavadní proděkan pro studijní záležitosti a vedoucí katedry politologie a mezinárodních vztahů David Šanc (39). Ve funkci setrvá do roku 2021. Šanc vystudoval sociální a kulturní antropologii a politologii na plzeňské fakultě, kde od roku 2007 působí jako odborný asistent na katedře politologie a mezinárodních vztahů, od roku 2012 stojí v jejím čele. Jedenáctým rokem je proděkanem.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Kdo vlastní naše mobilní operátory?
Kam se pohne cena elektřiny? A je lepší fixace, nebo aukce?
Chcete si pořídit zbrojní průkaz? Musíte zvládnout přísné testy
Silniční daň: 7 praktických otázek a odpovědí
Test: víte, jakou daňovou slevu můžete použít?
Auta
Videodojmy: Ford Mustang Bullitt
Galerie: Podívejte se, jak v průběhu času rostly ledvinky na BMW řady 7
Nejvíce a nejméně prodávané značky na evropském trhu v roce 2018: VW je suverénní
Dvojitá premiéra: Berlingo Van a Partner
Modernizovaná Škoda Superb prozrazena. Podívejte se, jak jí to sluší s novými světly
Technologie
Plán na zabití Flashe pokračuje. Firefox 69 ho úplně vypne
Japonci vyrobili robota s cílem zničit člověka… v ping-pongu
LHC možná dostane nástupce. Nový urychlovač CERNu bude dlouhý 100 km
Turing bez ray tracingu vyjde jako GeForce GTX 1660 Ti. Ponese 1536 shaderů a GDDR6
Stell SHO 8055 Pro: pověste na zeď i ten největší televizor (vyzkoušeno)
Hry pro příležitostné hráče