Krátce

14. září 2015, 00:00 -
14. září 2015, 00:00

ČESKÁ CENTRA * Česká centra, příspěvkovou organizaci ministerstva zahraničních věcí, povede Zdeněk Lyčka. Lyčka (57) doposud působil jako ředitel úseku strategie a rozvoje Českých center a zástupce generální ředitelky. V minulosti byl velvyslancem v Dánsku, ředitelem Českého centra Stockholm či ředitelem odboru kulturních a krajanských vztahů ministerstva. Ve funkci generálního ředitele nahradil Vilmu Anýžovou, která organizaci vedla od roku 2012 a nyní nastoupí na místo ředitelky Českého centra Bratislava.

TPA HORWATH * Tomáš Podškubka, senior manager společnosti TPA Horwath, úspěšně složil zkoušku RICS APC (Assessment of Professional Competence) u institutu The Royal Institution of Chartered Surveyors a stal se jedním z nejkvalifikovanějších odborníků v oblasti oceňování nemovitostí. Podškubka působí v TPA Horwath od roku 2006. Je zodpovědný za oceňovací a znalecké posudky znaleckého ústavu TPA Horwath Valuation Services. Působí také jako soudní znalec pro obor ekonomika, odvětví ceny a odhady se specializací na oceňování podniků, cenných papírů a nehmotného majetku.

VMWARE * Společnost VMware jmenovala Jeana-Pierra Brularda senior viceprezidentem a generálním ředitelem pro region EMEA. Brulard ve společnosti VMware působí od roku 2009 a posledních šest let řídil jižní část regionu EMEA v pozici senior viceprezidenta. K jeho novým úkolům bude patřit optimalizace strategie a dlouhodobé plánování, ale i rozvoj a zvyšování výnosů v oblastech, jako je softwarově definované datové centrum, firemní mobilita a cloudové služby. Brulard vystřídá Maurizia Carliho, který se stal generálním ředitelem společnosti VMware pro americký trh.

ČLFA * Předsedou představenstva České leasingové a finanční asociace (ČLFA) byl zvolen Libor Bosák. V čele asociace nahradil dosavadní jednatelku společnosti Škofin Jiřinu Tapšíkovou, která představenstvu ČLFA předsedala od roku 2011.

Libor Bosák (50) zastával řadu vysokých manažerských pozic v rámci bankovní skupiny ČSOB. Od roku 2009 je předsedou představenstva a generálním ředitelem firmy ČSOB Leasing v České republice. V současné době je zároveň prezidentem mezinárodní leasingové asociace IFLA.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít