KRÁTCE

20. října 2014, 00:00 -
20. října 2014, 00:00

AK RADA & PARTNER • Eliška Sýkorová posílila advokátní kancelář Rada & Partner. Bude se věnovat pracovnímu, zdravotnickému a správnímu právu. Vystudovala obor právo a právní věda na Právnické fakultě UK. Před nástupem do advokátní kanceláře Rada & Partner působila v MT Legal a jako dobrovolník v Organizaci pro pomoc uprchlíkům. Hovoří anglicky, francouzsky, německy a ovládá základy latiny. Ve volném čase se angažuje jako asistent lidí s tělesným postižením v rámci spolku Rasmus. Mezi její záliby patří četba a psaní beletrie.

NATIVE PR • Account directorkou v marketingové agentuře Native PR byla jmenována Jana Macková. Stala se členkou vedení agentury, ve které pracuje od roku 2007. Vedle manažerského vedení strategických zakázek bude zodpovědná za řízení marketingových a PR aktivit agentury a za profesní rozvoj týmu. Posílit by měla též svou roli v oblasti nového byznysu. Má zkušenosti z oblasti korporátní, produktové i krizové komunikace pro tuzemské i zahraniční klienty z oblasti financí, farmacie či stavebnictví. Vystudovala obor Mediální studia na UK.

SIEMENS • Ředitelem komunikací společnosti Siemens se stal Jens Wulf (38), který převzal funkci ředitele oddělení communications and government affairs. V této pozici střídá Marianu Kellerovou. Jens Wulf pracuje pro Siemens od roku 2003. Dosud zastával místo ředitele obchodního rozvoje. Tuto pozici si vedle nových povinností ponechá i do budoucna. K jeho hlavním úkolům v nové roli bude patřit strategické vedení oddělení a rozvoj komunikačních aktivit skupiny Siemens.

Zodpovědný bude také za marketing a vnější vztahy.

BANKA ZUNO • Sociální média v online bance Zuno v Česku a na Slovensku mají na starost Pavel Šafin (27) společně s Janou Škumátovou (30), která se podílí i na tvorbě webového obsahu. Oba jsou součástí širšího interního týmu vytvářejícího ATL a content marketingové kampaně. Pavel Šafin dlouhodobě spravuje profily Zuna na Facebooku, Twitteru, YouTube a SlideShare. Jana Škumátová působí v oblasti sociálních médií a PR čtvrtým rokem. Dříve pracovala jako ekonomická redaktorka v televizi TA3 a jako ekonomická redaktorka deníku Nový Čas.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít