Krátce

12. listopadu 2012, 00:00 -
12. listopadu 2012, 00:00

1

AXA Jef Van In • ředitel pro střední a východní Evropu Novým generálním ředitelem finanční skupiny AXA pro region zemí střední a východní Evropy (region CEE) se stal Jef Van In (45). V nové funkci převzal zodpovědnost za region střední a východní Evropy a zároveň nadále zůstává ve vedení AXA Bank Europe.

Van In nahradil Cyrilla de Montgolfiera, který přijal nabídku stát se ředitelem AXA Group pro evropské a veřejné záležitosti.

Jef Van In (45) svou kariéru odstartoval v oblasti podnikového bankovnictví a strukturovaného financování v bankách Brussels Lambert a Sumitomo Bank Brussels, působil také v různých pozicích v ING. V roce 2011 se stal generálním ředitelem AXA Bank Europe. Je držitelem inženýrského magisterského titulu z KU Leuven a titulu Executive MBA z vlámské Business School of Antverp.

2

H1.cz Radka Hartmanová • obchodní ředitelka Novou obchodní ředitelkou agentury H1.cz se stala Radka Hartmanová, která na této pozici pracovala ve společnosti Internet info.

Na starost bude mít obchodní strategii H1.cz a upevnění postavení lídra na českém trhu.

Současně bude rozvíjet značku H1 Slovakia.

V pozici obchodního ředitele H1.cz doposud působil Marek Bačo, jenž se posouvá do pozice account directora, kde vystřídá Václava Štrupla. Z toho je nový on-line marketing strategist, bude se věnovat klientům zejména v předprodejní fázi a podporovat account managery v tréninku a zlepšování prodejních výsledků.

3

Havel, Holásek & Partners Martin Škrabal • advokát Martin Strnad • advokát Pavlína Krušinová • advokátka Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners rozšířila své řady o tři nové advokáty.

Martin Škrabal bude poskytovat právní poradenství pro oblast nemovitostí a stavebnictví, energetiky, životního prostředí a veřejného sektoru. Před svým příchodem do Havel, Holásek & Partners pracoval osm let ve významné české advokátní kanceláři. Účastnil se řady transakcí zahrnujících výstavbu a akvizice bytových i nebytových prostor, poskytoval poradenství při výstavbě energetických zdrojů. Škrabal absolvoval studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, mluví anglicky a francouzsky.

Martin Strnad se bude specializovat na informační technologie a telko, ochranu duševního vlastnictví, zdravotnictví a právo obchodních společností. V advokátní kanceláři Havel, Holásek & Partners není nováčkem, působil zde již v letech 2006 až 2011. Předtím pracoval jako právník odboru legislativy a koordinace předpisů Ministerstva vnitra ČR a rok coby vedoucí advokát kanceláře PricewaterhouseCoopers Legal. Martin Strnad absolvoval studium na Právnické fakultě Masarykovy univerzity, hovoří anglicky a německy. Trojici uzavírá Pavlína Krušinová, která se zaměří na nemovitosti a stavební právo, energetiku, farmacii a zdravotnictví. Doposud pracovala několik let ve významné české advokátní kanceláři, kde poskytovala právní služby v oblasti korporátního práva, práva nemovitostí a energetiky, stavebního práva, pracovního práva, farmacie a ochrany osobních údajů. Je absolventkou Právnické fakulty Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického v Brně, mluví plynně anglicky.

4

Henkel CZ/SK Jan Vykoukal • marketingový manažer Jan Vykoukal (30) byl jmenován do pozice marketing managera divize lepidel společnosti Henkel CZ/SK. V nové funkci bude mít na starost řízení marketingových aktivit u produktů stavební chemie značek Ceresit a Thomsit.

Vykoukal v roce 2008 nastoupil do divize lepidel v rakouské pobočce společnosti Henkel ve Vídni, kde zastával pozici projektového manažera s kompetencí v oblasti cross-category marketingové projekty a strategické plánování marketingových aktivit v zemích regionu CEE. Od roku 2011 působil v roli key account managera ve společnosti Henkel Slovensko, kde byl zodpovědný za spolupráci a komunikaci s klíčovými zákazníky divize lepidel v České republice a na Slovensku. Vystudoval mezinárodní obchod se zaměřením na marketing a ekonomiku na University of Nevada ve Spojených státech. Hovoří plynně anglicky a německy a mezi jeho záliby patří sport, cestování a příroda.

5

LMC Dagmar Suissa • employee guidance directorka Nejužší vedení společnosti LMC posílila Dagmar Suissa (33), která nastoupila do pozice employee guidance directorky. Je zodpovědná za veškeré činnosti v oblasti HR, včetně rozvoje firemní kultury. Dagmar Suissa před nástupem do LMC působila na postu HR directorky ve společnosti Netretail Holding.

Mezi lety 2009 až 2012 byla ředitelkou HR pro oblast střední a východní Evropy v Marks and Spencer Czech Republic.

Je absolventkou magisterského studia oboru psychologie na Université René Descartes Paris, přičemž bakalářské vzdělání získala na Filozofické fakultě UK. Při studiu rovněž absolvovala dvouletou stáž v Hôpital de Jour na pařížském předměstí Jouy-en-Josas. Ve volném čase se věnuje cestování, kulinářství, sportu a rozličným formám osobního rozvoje.

6

KM Beta Dagmar Kožinová • obchodní ředitelka Do pozice obchodní ředitelky ve společnosti KM Beta byla jmenována Dagmar Kožinová. Zodpovídat bude za prodej všech komodit firmy jak v Česku, tak i v zahraničí, zejména na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a v dalších zemích. V kompetencích má také komunikaci s nejvýznamnějšími obchodními partnery a jejím hlavním úkolem je tvorba nové obchodní strategie na rok 2013.

V minulosti se Kožinová věnovala poradenství v oblasti prodeje a vedení obchodních týmů, působila také v pojišťovnictví v pozici oblastní ředitelky. Absolvovala ekonomii na Mendelově univerzitě v Brně. Má dvě dcery, ráda cestuje, čte a poslouchá hudbu.

7

Krajíček & Associates Eva Kamenářová • manažerka Tým executive search společnosti Krajíček & Associates rozšířila Eva Kamenářová, která zde působila již od září 2011 jako externí spolupracovnice v rámci projektů pro klienty v Londýně. V oblasti HR pracuje více než pět let a své zkušenosti získala u společností PPF Group, GE Money Bank, DTZ a Cosmo Restaurants Group. Kamenářová absolvovala řadu certifikačních školení a programů se zaměřením na HR problematiku. Mezi její zájmy patří především cestování, sport a kultura.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
Auta
Nejlepší ojetá auta do 100 000 Kč, která jsou levná na…
Retro: Kolik stála nová auta v listopadu 1989 a o kolik jsou dnes dostupnější
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce rozsvítí tyto kontrolky?
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Technologie
Xeony generace Ice Lake mají 38 jader a HBM2. Xeony Phi nahradí 44jádrová verze ISX-H
Na Chromeboocích poběží MS Office i World of Warcraft, ale…
8 smartphonů do 10 000 Kč: kompakt, phablet, odolňák i vlajková loď [Vánoce 2017]
Robot Atlas je zase mrštnější. Podívejte, jak udělá salto (video)
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít