KPMG

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Barbora Šíblová • director Aleš Krempa • director Pavel Dolák • director

Novými directory KPMG v České republice jsou Barbora Šíblová, Aleš Krempa a Pavel Dolák. Director je v poradenských společnostech tradiční označení vyšší manažerské pozice. Barbora Šíblová pracuje v brněnské kanceláři. Má rozsáhlé zkušenosti s audity účetních závěrek sestavených podle českých účetních standardů, IFRS a US GAAP.

Zaměřuje s e především na výrobní společnosti. Zkušenosti má také v oblasti podnikových kombinací a konsolidací a s auditem center sdílených služeb. Absolvovala Fakultu provozně ekonomickou Mendelovy univerzity v Brně, do KPMG nastoupila v roce 2006. J e registrovanou auditorkou Komory auditorů České republiky a držitelkou titulu FCCA. Volný čas tráví s rodinou. Ráda lyžuje a chodí na vysokohorské túry.

Aleš Krempa působí v KPMG od roku 2006, specializuje s e na poskytování poradenství v oblasti daně z přidané hodnoty a daně z příjmů právnických osob včetně přípravy daňových přiznání. Od roku 2013 vede v KPMG skupinu Nepřímé daně. Jako člen pracovní skupiny Ministerstva financí ČR s e podílel na přípravě návrhů novel zákona o dani z přidané hodnoty. Aleš Krempa absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, na které v letech 2012 až 2015 také vyučoval. J e certifikovaným účetním Komory certifikovaných účetních ČR. Ve volném čase vyučuje potápění, jezdí na kole a na koni.

Pavel Dolák nastoupil do KPMG v roce 2003 po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze. J e statutárním auditorem a držitelem titulu FCCA. Zaměřuje se především na poradenství a audit nadnárodních a národních společností podnikajících v sektoru nemovitostí a ve stavebnictví.

Má rovněž rozsáhlé zkušenosti s auditem konsolidovaných finančních výkazů a podkladů pro konsolidaci v souladu s IFRS. Pavel Dolák má dvě děti, volný čas tráví srodinou.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
3 tipy, jak si snížit daňovou povinnost ještě do konce roku
Kdy potřebujete výpis z katastru nemovitostí?
Kdy se (ne)vyplatí pracovat při exekuci?
Test: která navigace do auta je ta nejlepší
Co je dobré vědět o dobrovolném důchodovém pojištění?
Auta
Sedm ojetých aut, která se vám rozbijí už cestou z bazaru
Největší riziko smrtelné nehody vám hrozí při cestování v Libérii. Nejmenší na Maledivách
„Vodíková“ dobíjecí stanice s prezentací vozidel Zebra
Nejprodávanější značky aut na světě: Vede Toyota, nejvíc roste Mitsubishi a Lada
Modernizace pro UAZ Profi
Technologie
Spojení Vodafonu a UPC není jisté. Evropská komise zahájila vyšetřování
Vyšel Firefox 64. Umožňuje hromadně pracovat s panely
Instagram teď můžete používat pro hlasové zprávy jako vysílačku
Registry dlužníků: Jaké existují a co všechno o vás ví?
Poznámkový blok standardně ukládá v UTF-8 a podporuje nové zkratky [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče