KPMG

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Barbora Šíblová • director Aleš Krempa • director Pavel Dolák • director

Novými directory KPMG v České republice jsou Barbora Šíblová, Aleš Krempa a Pavel Dolák. Director je v poradenských společnostech tradiční označení vyšší manažerské pozice. Barbora Šíblová pracuje v brněnské kanceláři. Má rozsáhlé zkušenosti s audity účetních závěrek sestavených podle českých účetních standardů, IFRS a US GAAP.

Zaměřuje s e především na výrobní společnosti. Zkušenosti má také v oblasti podnikových kombinací a konsolidací a s auditem center sdílených služeb. Absolvovala Fakultu provozně ekonomickou Mendelovy univerzity v Brně, do KPMG nastoupila v roce 2006. J e registrovanou auditorkou Komory auditorů České republiky a držitelkou titulu FCCA. Volný čas tráví s rodinou. Ráda lyžuje a chodí na vysokohorské túry.

Aleš Krempa působí v KPMG od roku 2006, specializuje s e na poskytování poradenství v oblasti daně z přidané hodnoty a daně z příjmů právnických osob včetně přípravy daňových přiznání. Od roku 2013 vede v KPMG skupinu Nepřímé daně. Jako člen pracovní skupiny Ministerstva financí ČR s e podílel na přípravě návrhů novel zákona o dani z přidané hodnoty. Aleš Krempa absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, na které v letech 2012 až 2015 také vyučoval. J e certifikovaným účetním Komory certifikovaných účetních ČR. Ve volném čase vyučuje potápění, jezdí na kole a na koni.

Pavel Dolák nastoupil do KPMG v roce 2003 po absolvování Vysoké školy ekonomické v Praze. J e statutárním auditorem a držitelem titulu FCCA. Zaměřuje se především na poradenství a audit nadnárodních a národních společností podnikajících v sektoru nemovitostí a ve stavebnictví.

Má rovněž rozsáhlé zkušenosti s auditem konsolidovaných finančních výkazů a podkladů pro konsolidaci v souladu s IFRS. Pavel Dolák má dvě děti, volný čas tráví srodinou.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Vše, co potřebujete na poslední chvíli vědět o daňovém přiznání na jednom místě
"Matka" Kooperativy v zisku 11,65 miliard Kč
Lidé si na bydlení půjčují čím dál víc
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Jak získat peníze ze životního pojištění?
Auta
Volkswagen Touareg 2018 má „chytrá“ světla a nechal si…
Elektrické BMW i4 dorazí za dva roky s dojezdem 550 až 700 km
Kvíz: Poznáte tato sportovní kupé?
Test deseti žárovek H7: Kterou vybrat, abyste za tmy viděli co nejlépe?
Sledujte odhalení Volkswagenu Touareg živě dnes od 10:00
Technologie
Cnews FM: Dva a půl roku s Windows 10. Jaké funkce se povedly a jaké ne? [podcast]
Seagate předvádí pevné disky Mach.2 s technologií Multi Actuator: rychlosti až 480 MB/s
Návod krok za krokem: Jak deaktivovat nebo smazat účet na Facebooku
Nejpopulárnějším českým internetovým obchodem je Onlineshop
Máte chuť na formule? Stáhněte si zdarma F1 2015. Ale pospěšte si
Hry pro příležitostné hráče