Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Pomozte ochránit uživatele internetu a zachovat svobodný internet

12. září se bude v Evropském parlamentu hlasovat o evropské směrnici o autorském právu.…

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní…

Konec výmluvám a začátek mluvení anglicky se blíží!

Lidský druh je mistrem ve vymlouvání se. Vymlouváme se na počasí, na únavu, na děti, na…

Konečná & Zacha

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Prague Bratislava Bucharest Sofia St. Petersburg Náš mezinárodní tým poskytuje špičkové právní služby klientům v celé Evropě. Záležitosti našich klientů řešíme komplexně, dbáme na každý detail a soustředíme se na výsledky. Nevzdáváme se

Naše advokátní kancelář Konečná & Zacha byla založena v roce 2000. Od počátku klademe hlavní důraz na důkladnou analýzu kauz a potřeb našich klientů ve světle jejich obchodních zájmů, podporujeme je v rámci jejich procesů rozhodování a stojíme za jejich strategickými plány.

Naše mezinárodní týmy napříč pobočkami disponují hlubokou znalostí práva a obchodního prostředí. Vzhledem k pobočkové síti a členství v mezinárodních asociacích poskytujeme při přeshraničních transakcích plnou podporu.

Mezi tradiční oblasti, na které se v našem právním poradenství zaměřujeme, patří reality, bankovnictví a finanční právo, fúze a akvizice, sporová agenda, právo duševního vlastnictví a energetika.

Pro naše klienty však přinášíme profesionální řešení i v oblasti pracovního práva, správního řízení, hospodářské soutěže či insolvence. Významně své kompetence posilujeme v oblasti ICT.

Plně chápeme praktické dopady právních kroků. Díváme se na ně v celkovém kontextu, nejen jako na izolované události. Neustále dbáme na odborný rozvoj našich týmů ve všech pobočkách, a i proto jsme schopni realizovat komplexní obchodní transakce na nejvyšší úrovni. Konečná & Zacha je mezinárodními agenturami pravidelně zařazována mezi přední advokátní kanceláře ve střední a východní Evropě. Náš realitní tým zastupuje řadu nadnárodních korporací a zahraničních investičních fondů při jejich investicích v regionu střední Evropy, a to zejména v oblasti nemovitostí a růstového kapitálu.

Významně se podílíme především na výstavbě a následných prodejích či akvizicích obchodních center v řádech miliard korun, přípravě investičních struktur do oblasti nemovitostí, vyjednávání joint venture dohod mezi významnými hráči na nemovitostním trhu či výstavbě logistických a rezidenčních komplexů.

V oblasti práva financí a investic poskytují naše týmy komplexní právní poradenství při obchodních transakcích a sporové agendě. Zaměřují se rovněž na právo duševního vlastnictví a právo ICT. Naše kancelář pracovala na mnoha mezinárodních obchodních transakcích velkého rozsahu zahrnujících oblasti energetiky, výstavby, dopravy, technologií atd. Náš litigační tým klienty Konečná & Zacha úspěšně zastupuje v soudních sporech a arbitrážích.

V roce 2017 otevřela advokátní kancelář Konečná & Zacha oddělení pro německy mluvící klienty. Vedoucím „German Desk“ je německý advokát Achim Jähnke, který je souběžně registrován u České advokátní komory.

Letos Konečná & Zacha zahájila spolupráci s JUDr. Michalem Hulenou, který se stal novým partnerem kanceláře a vedoucím advokátem naší bratislavské kanceláře. Náš slovenský tým se dále rozšířil o pana Vladimíra Kordoše v pozici real estate partnera. Jejich příchodem získala Konečná & Zacha dva nové partnery s dlouholetými zkušenostmi z velké mezinárodní sítě.

Považujeme to za mimořádný přínos nejen pro naši slovenskou kancelář, ale rovněž pro kanceláře ve všech ostatních jurisdikcích, v nichž působíme. Schopností a zkušeností nových partnerů nyní hodláme naplno využít ve prospěch našich klientů a pro další rozvoj Konečná & Zacha.

Nikdy se nevzdáváme a vždy najdeme vhodné řešení vyhovující požadavkům a potřebám našich klientů.

Kontakt ? Lazarská 1718/3, 110 00 Praha 1 ? Tel.: 221 990 455 ? E-mail: praha@konecna-zacha.com ? Web: www.konecna-zacha.com


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Platíte víc za vlak kvůli slevě pro studenty a důchodce?
Za černý odběr elektřiny jsou vysoké pokuty. Jak se mu vyhnout?
Kdy se v ČR zakáží zvířata v cirkusech?
Práva poškozených při dopravní nehodě: kdy se nevyplatí policii nevolat?
Máte alergii na podzim?
Auta
Bude elektrické retro novou módou? Nejen Peugeot 504…
Elektrický VW I.D. Buzz Cargo zastane roli řidiče i skladníka. Na trh přijde za tři roky
Od Felicie po Octavii RS: 10 nejlepších ojetin značky Škoda
Opel Combo Life je zajímavá alternativa k MPV (české ceny + první jízdní dojmy)
Jaguar E-Type, Range Rover a Land Rover Series I: Za volantem britských klasiků
Technologie
Skype 8 nabídne pokročilejší správu stavových zpráv a jasnější indikaci aktivity
31,5″ 4K monitor od Philipsu s DisplayHDR 600 a USB-C dokovací stanicí. Má i Ethernet
Chrome 69 už části adres URL neskrývá. Chrome 70 s tím znovu začne, komunita nesouhlasí
Intel oživuje 22nm proces. Čipset H310C bude asi přeznačený křemík H110
Smartphony mají všichni, OnePlus se pouští do výroby televizorů
Hry pro příležitostné hráče