Klubovnu zavalilo lego - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Klubovnu zavalilo lego

, Petr Matějček,
Klubovnu zavalilo lego
Zdroj: Euro.cz

Letošní ročník turnaje ve znamení charity

V pořadí již šestý ročník golfového turnaje LeasePlan Cup 2004 se odehrál v pátek 11. června na karlštejnském golfovém hřišti. Tento ročník byl charitativní – na občanské sdružení Náruč, denní stacionář pro postižené děti z regionu Dolní Berounka, přispěli nejen hráči formou startovného, ale i nehrající hosté zakoupením lístku do tomboly.
Přestože počasí golfistům nepřálo a slunce si příliš neužili, přijelo na výborně připravené hřiště u karlštejnského hradu zhruba sto hráčů. Turnaje se již tradičně zúčastnili i klienti a obchodní partneři společnosti LeasePlan Česká republika, kteří mohli soutěžit o věcné ceny v patovací soutěži nebo si vyzkoušet malování na hedvábí. O ty nejmenší se postarala společnost Legáček, která připravila dětský koutek a místní klubovnu přímo zavalila legem.
Letošním generálním partnerem LeasePlan Cupu byla společnost Volvo Auto Hase, která dodala i cenu do soutěže Hole in One, umístěnou tradičně na dlouhé tříparové jamce číslo čtrnáct. Cenou byl vůz Volvo XC 90. Jako v minulých ročnících se však ani letos žádnému z hráčů nepoštěstilo jamku trefit hned prvním úderem, a tak pořadatelé vylosovali jednoho z hráčů, který získal tento vůz alespoň na víkend. Dalšími partnery turnaje byly například společnosti Sergio Tacchini, Bon Vivant, Wrigley, Whirpool, Legáček a další.
Ceny vítězům jednotlivých kategorií předal na závěr dne generální ředitel společnosti LeasePlan ČR Jaromír Hájek. Mezi hráči a hosty panovala v průběhu celého dne velmi dobrá nálada a je zřejmé, že sedmému ročníku tohoto golfového klání nebude nic stát v cestě.

LeasePlan Cup 2004, 11. 6. 2004, Karlštejn

Muži 18.1-36.0
1. Hůrka Ludvík (GCKO) 42
2. Pokorný Milan (CMR) 38
3. Kotek Václav (GKL) 37

Muži 0-18,0
1. Bek Martin (GCPY) 43
2. Konečný Ivan (GCK) 42
3. Rakowski Miroslav (I.GCM) 36

Ženy 0-36,0
1. Mádlová Lucie (GCK) 35
2. Betková Helena (GCBŘ) 32
3. Němcová Pavla (GKNA) 32

Smíšená (ZK)
1. Janda Boris (GCK) 9
2. Adámek Petr (CMR) 5
3. Vályová Eva (CMR) 4

Ohodnoťte tento článek
Diskuze