Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Nejen radíme, ale i řešíme JSB & partneři Ostravská advokátní kancelář Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři (JSB & partneři) byla založena v roce 1990 advokáty, kteří celý svůj profesní život věnovali advokacii. V současné době tvoří tým advokátní kanceláře Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři 12 advokátů, dva advokátní koncipienti a administrativní aparát. Personální složení kanceláře je stabilní, změnám podléhá jen výjimečně.

Advokátní kancelář Jirousek, Skalník, Bernatík & partneři vázala od samého počátku poskytování právní pomoci na odbornost, solidnost a vztah oboustranné důvěry mezi klientem a advokátem. I když poskytovala a poskytuje služby v rozsahu všech standardních agend, zaměřila se zejména na vybudování široké obchodní klientely.

Schopnost konkurovat na tomto poli i největším advokátním kancelářím, a to nejen v České republice, potvrzuje skutečnost, že širokou klientelu dnes mimo jiné tvoří jak střední, tak i velké korporace. To ale neznamená, že bychom se vyhýbali zastupování menších či malých podnikatelů, resp. převzetí kauz ad hoc. Naopak, personální obsazení kanceláře zajišťuje operativní poskytnutí právních služeb většině zájemců.

Důraz klademe především na individuální posouzení věci, pragmatické řešení a optimální realizaci dané transakce bez ohledu na její obsah a rozsah, vždy však v intencích příslušné právní relevance.

Za významné považujeme zajištění multidisciplinarity poskytovaných služeb. Komunikujeme a spolupracujeme nejen s řadou dalších advokátních kanceláří, ale v případě potřeby operativně zajišťujeme součinnost, spolupráci či přímou účast osvědčených a renomovaných představitelů jak příbuzných právních odborností, tak erudovaných expertů jiných odborností. V rámci právního poradenství a konzultací, v rámci zastupování klientů v soudních sporech či správních řízeních, při jednáních a při uzavírání smluv, respektive sjednávání transakcí s třetími osobami, poskytujeme právní služby prakticky ve všech oborech práva, tzn. v oblasti občanskoprávních a obchodněprávních vztahů, v oboru práva rodinného, pracovního, směnečného, autorského, duševního vlastnictví, finančního (včetně vyřizování bankovních platebních služeb), trestního, stejně jako v nejrůznějších oblastech práva správního.

Kontakt ? Preslova 361/9, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava ? kontaktní osoba: JUDr. Vladimír Jirousek ? E-mail: ak.jirousek@ova.comp.cz ? Web: www.jsbapartneri.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto,…
Kam se poděl Natural 95 a běžná nafta? Nikam, teď se značí E5 a B7
Kolik může stát Škoda Karoq „v plné palbě“? Klidně přes milion
Jaguar zvažuje nástupce modelu XK. Použil by upravenou platformu z F-Typu
Volkswagen chce závodit s elektrickým prototypem. Zřejmě zkusí Pikes Peak
Technologie
Tip: Jak odložit instalaci Windows 10 Fall Creators Update na pozdější dobu?
HP představilo pracovní konvertibilní tablet pro lidi pracující s nástroji firmy Adobe
Levněji to ještě nebylo. Office 365 na celý rok jen za 599 Kč
Až do soboty zdarma. Stáhněte si tahovou strategii Civilization III
Jdete zítra volit? Liftago, SmileCar a Rekola vás k urně svezou zadarmo
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít