Jakub Seidler

08. září 2014, 00:00 -
08. září 2014, 00:00

ING BANK hlavní ekonom Hlavním ekonomem ING Bank v České republice se stal Jakub Seidler. Do banky nastoupil po více než šestiletém působení v České národní bance. Jeho hlavní činností bude příprava makroekonomických analýz a prognóz Česka a analytická podpora retailového a korporátního bankovnictví banky ING.

Jakub Seidler odstartoval svou kariéru v roce 2008 nástupem do ČNB, kde začal působením v odboru výzkumu a v sekci měnové statistiky.

Později byl jako vedoucí referátu makroobezřetnostní politiky zodpovědný zejména za provádění zátěžových testů bankovního sektoru a analýzy v oblasti ?inanční stability.

Jakub Seidler absolvoval studium ekonomie na UK v Praze, kde také později získal titul Ph. D. Absolvoval řadu výzkumných pobytů a kurzů v zahraničí týkajících se ekonometrických metod, ?inanční stability a centrálního bankovnictví. Pravidelně publikuje v odborném tisku a vědeckých časopisech a příležitostně přednáší na domácích i zahraničních konferencích. Hovoří anglicky a německy.

1

ROWAN LEGAL Michal Nulíšek partner Advokátní kancelář Rowan Legal posiluje svůj tým o Michala Nulíčka (35), seniorního advokáta z mezinárodní advokátní kanceláře Hogan Lovells, která na konci července uzavřela svoji pražskou pobočku. Nulíček se v AK Rowan Legal soustředí primárně na zahraniční klientelu a budování sekce pro soutěžní a evropské právo.

Michal Nulíček pracoval v Hogan Lovells od roku 2004, kdy úspěšně ukončil zahraniční studium mezinárodního obchodního práva na Středoevropské univerzitě v Budapešti. Profesně se věnuje zejména mezinárodnímu obchodu, hospodářské soutěži, veřejnoprávní regulaci, IT a duševnímu vlastnictví.

Mimořádné zkušenosti získal Michal Nulíček v oblasti fúzí a akvizic a v oblasti řešení sporů a arbitráží. Klienty Hogan Lovells zastupoval před českými i evropskými soudy a rozhodčími tribunály. Mezi jeho největší úspěchy patří poradenství správci dluhopisů loterijní společnosti Sazka nebo zastupování polské petrochemické společnosti v řízení o zrušení rozhodčího nálezu s hodnotou přesahující 17 miliard korun. Nový partner společnosti Rowan Legal Michal Nulíček disponuje znalostmi nejen českého práva, ale též práva evropského a anglického common law.

2

DELL ČR Milan Ponert channel sales tools manager Stanislav Hájek marketingový ředitel Novým marketingovým ředitelem ? rmy Dell pro Česko a Slovensko se stal Stanislav Hájek.

Střídá Milana Ponerta, který v rámci společnosti povýšil do pozice channel sales tools managera pro oblast EMEA (Evropa, Blízký a Střední východ, Afrika). Milan Ponert bude v nové funkci zodpovědný za management, vývoj a adaptaci nástrojů pro Dell channel partnery ve všech regionech a zemích EMEA. Dříve působil ve společnosti Expert & Partner Engineering jako konzultant týmu hardwarových projektů. Do Dellu, kde začal pracovat jako konzultant pro klíčové zákazníky, přišel v roce 2000. Díky znalostem podnikového IT a zkušenostem s firemními zákazníky se brzy vypracoval do pozice enterprise product managera. Funkci marketingového ředitele zastával od roku 2008.

Stanislav Hájek pracuje ve ? rmě Dell od roku 2006, kdy nastoupil jako produktový manažer. Vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze a v roce 2001 začal pracovat ve ? rmě Konsigna Solution jako projektový manažer. Před nástupem do společnosti Dell zastával tři roky pozici produktového manažera ve společnosti Fujitsu Siemens Computers. Stejnou pozici pak dva roky zastával ve svém nynějším působišti. Nyní rozšiřuje svou dosavadní funkci channel marketing managera o aktivity pro koncové zákazníky.

3

EY Karel Svoboda výkonný ředitel Poradenská společnost EY posiluje své služby v oblasti pojišťovnictví. Novým výkonným ředitelem EY pro pojišťovací a aktuárské služby byl jmenován Karel Svoboda (44). Zaměří se na rozvoj služeb pro pojišťovací sektor a na vyhledávání nových příležitostí v České republice i na trhu střední Evropy. Karel Svoboda absolvoval VŠE v Praze a postgra duální studium statistiky v USA na Texas A&M University.

V letech 1995 až 1997 byl odborným asistentem na VŠE, v letech 1998 až 2000 pracoval v Commercial Union životní pojišťovně.

Celkem 15 let působil v různých funkcích ve skupině ČSOB. Od roku 2000 pracoval v ČSOB jako pojistný matematik, v letech 2001 až 2008 byl členem představenstva ČSOB Pojišťovny a ředitelem divize životního pojištění. V roce 2008 se stal členem vrcholného výkonného vedení ČSOB ve funkci vrchního ředitele pro oblast řízení zpracování operací a služby. Od roku 2011 zastával funkci generálního ředitele ČSOB Penzijní fond Stabilita.

Volný čas tráví nejraději s rodinou. Mezi jeho koníčky patří četba a sledování vývoje v oboru přírodních věd.

4

KŠB Jan ovar právník Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšiřuje svůj tým expertů na ? nanční právo a právo cenných papírů. Novou posilou se stal Jan Šovar (37), který přišel z oddělení legislativy kapitálového trhu ministerstva ? nancí. Dříve pracoval také v Komisi pro cenné papíry, ve Výboru evropských regulátorů cenných papírů v Paříži a v Deutsche Bank v Londýně.

Jan Šovar vystudoval Fakultu mezinárodních vztahů na VŠE (2001) a Právnickou fakultu UK (2014). Je členem evropského rozvojově­vzdělávacího programu TAIEX (Technical Assistance and Information Exchange) pro oblast kapitálového trhu a přispívá články do Obchodněprávní revue serveru Patria.cz. Hovoří anglicky a francouzsky.

5

HAVEL, HOLÁSEK & PARTNERS Ji í Buryan advokát Juraj Dubovský advokát Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners posílila svůj tým o dva zkušené advokáty z přední mezinárodní kanceláře Weil, Gotshal & Manges.

Jiří Buryan (34) je advokát s 11letou právní praxí. Přes pět let působil v advokátní kanceláři Weil, Gotshal & Manges a přes tři roky v advokátní kanceláři Weinhold Legal. Jeho specializací je oblast fúzí a akvizic, obchodní právo a právo veřejného sektoru. Dva roky také pracoval jako právník Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, kde se zabýval mimo jiné posuzováním privatizace a restrukturalizace českého ocelářského a hornického sektoru. V oblasti obchodního práva a fúzí a akvizic se účastnil řady transakcí jak na straně prodávajících, tak kupujících, a to v různých odvětvích. V oblasti práva veřejného sektoru se zaměřuje především na stavební právo, správní řízení a správní soudnictví, veřejné zakázky a veřejné podpory. Těmto oblastem se bude i nadále věnovat.

Jiří Buryan vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity, absolvoval rigorózní a doktorandské studium na Právnické fakultě UK a získal magisterský titul na Právnické fakultě University of Cambridge. Hovoří plynně anglicky a ve volném čase aktivně sportuje.

Juraj Dubovský (33) má více než šestiletou právní praxi. V advokátní kanceláři Weil, Gotshal & Manges působil přes čtyři roky a specializoval se zejména na oblast řešení sporů v soudních a rozhodčích řízeních. Pracoval také v advokátní kanceláři Pierstone, kde se zaměřoval na právo informačních technologií, duševního vlastnictví a hospodářské soutěže. V právní oblasti krátce působil i ve Spojených státech, v Izraeli a na Slovensku. V kanceláři Havel, Holásek & Partners se bude zabývat zastupováním klientů při řešení komplexních sporů v soudních a rozhodčích řízeních a zaměří se také na oblast restrukturalizace a insolvence.

Juraj Dubovský vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze a absolvoval studijní pobyty ve Spojených státech a Velké Británii. Hovoří slovensky a anglicky. Volné chvíle tráví sportem a cestováním.

6

TOMATO LABS Mária Sedláková vedoucí gra?iky Filip Králik key account manager Specialisté na vývoj mobilních aplikací Tomato Laboratories v srpnu navázali exkluzivní spolupráci s bývalými členy týmu konkurenční společnosti eMan. Odpovědnost za gra? ku aplikací připravovaných společností Tomato Labs převzala Mária Sedláková a do pozice key account managera nastoupil Filip Králik. Společnost Tomato Laboratories vznikla před pěti měsíci rozdělením vývojářské ? rmy Crazy Tomato.

Mária Sedláková má za sebou řadu úspěšných mobilních projektů pro klienty, jako je Česká pojišťovna, CZC.cz, Letuška či dTest.

Dohlíží na aktuální projekty, kterými jsou aplikace pro Bubbleology, Travelove či jógová aplikace pro Fitlight.

Druhou posilou ? rmy Tomato Labs je Filip Králik, který bude zodpovědný za udržování vztahů se stávajícími klienty.

NAROZENINY

8. ZÁŘÍ Zdeněk Voharčík (63) jednatel: GrECo JLT CR 9. ZÁŘÍ Pavel Fára (51) jednatel: Cubus Jaromír Jágr (74) místopředseda představenstva: Eurogas, Energie – stavební a báňská Milan Křístek (45) člen dozorčí rady: České dráhy Radek Novotný (50) generální ředitel a jednatel: Whirlpool CR 10. ZÁŘÍ Václav Kupr (70) člen dozorčí rady: Stachema CZ, Colognia press Jan Raab (35) jednatel: Capsa.cz, Capsa­Premier.cz 11. ZÁŘÍ Stéphane Corbet (45) ředitel a předseda představenstva: Komerční pojišťovna Zdeněk Kaufmann (43) zakladatel a vedoucí partner: Amrop Dr. Kaufmann & Partner 12. ZÁŘÍ Petr Bodnár (60) jednatel: Body International Kamil Čermák (44) jednatel: BM Management; předseda představenstva: Economia Jiří Kohout (65) jednatel: Schmitt a Schmitt Jan Mrázek (53) prezident: Adastra Group 13. ZÁŘÍ Jonathan Hallett (44) partner a výkonný ředitel: Cushman & Wake?ield CR a SR Kateřina Reiblová manažerka personalistiky a marketingu a členka představenstva: Respect Roman Schiffer (50) jednatel: OEZ 14. ZÁŘÍ Rostislav Barnet (57) ekonomický ředitel: Chovservis Roman Planička (45) editel: LOM Praha Ivan Šesták (71) člen představenstva: Metrostav; předseda dozorčí rady: DDM Group François Vleugels (66) ředitel a jednatel: IBTM Group CR, Chemical Solutions Remon Leonard Vos (44) chief executive of?icer a jednatel: CTP Invest

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Příval malých crossoverů na český trh nebere konce. Dnes…
Plug-in hybridní kupé Polestar 1 není Volvo a vyrábět se bude v Číně
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Technologie
Už i pevným diskem se dá špehovat, funguje jako mikrofon. Hrozba pro bezpečnost
Podruhé a lépe. Surface Book 2 je rychlejší, lépe vybavený a může být zcela tichý
Netflix má již 104 milionů předplatitelů. Příští rok hodlá do obsahu nacpat 8 mld. dolarů
Windows 10 Fall Creators Update: jen malé a někdy nedotažené novinky [recenze]
Bez LTE, zato s Wi-Fi. Praha nabídne v metru bezplatný internet
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít