Hua wei Technologies (Czech)

16. března 2015, 00:00 -
16. března 2015, 00:00

Radoslaw Kedzia výkonný ředitel Společnost Huawei, mezinárodní dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií, jmenovala od března Radoslawa Kedziu (42) výkonným ředitelem (managing director) společnosti Huawei Technologies (Czech). V rámci nové pozice bude plně zodpovědný za obchodní aktivity společnosti v České republice a na Slovensku.

Radoslaw Kedzia působí ve firmě Huawei od roku 2008. Svou kariéru zde zahájil jako provozní ředitel (COO) v Keni, dále působil jako regionální technický ředitel (CTO) pro region východní a jižní Afriky a v roce 2013 se stal výkonným ředitelem (MD) Huawei v Ugandě. Před příchodem do firmy Huawei pracoval na mezinárodních manažerských postech v Izraeli, Velké Británii, Španělsku a v České republice pro společnosti Ericsson Safaricom a Siemens. Dříve pracoval v Polsku pro společnosti PTC a TPSA. Mezi jeho zájmy se řadí hudba, umění a četba. Je ženatý a má jednoho syna.

1 CEMEX Karel Kőszegi • strategic planning director Skupina Cemex v České a Slovenské republice rozšířila vrcholný management. Do pozice ředitele strategického plánování byl povýšen Karel Kőszegi. Pod jeho vedení spadají oddělení finančního plánování, business developmentu, nákupu a interního auditu. Kőszegi působí v Cemexu od roku 2010, dosud zde pracoval jako manažer strategického plánování. Zkušenosti s finančním plánováním, controllingem a rozvojem obchodu získal ve Skupině ČEZ, pro kterou pracoval v Bosně a Hercegovině, Rumunsku a Turecku. Karel Kőszegi je absolventem Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze. Titul MBA získal v oboru marketing a finance na DePaul University of Chicago.

2 ZVU POTEZ Michal Hromčík • personální ředitel Společnost ZVU Potez, český dodavatel zařízení a technologií pro chemický, potravinářský a energetický průmysl a člen průmyslové skupiny Safichem Group, oznámila jmenování Michala Hromčíka personálním ředitelem. Michal Hromčík (54) bude zodpovědný za personální řízení společnosti, dlouhodobý strategický rozvoj lidských zdrojů, optimalizaci personální správy a posílení organizační výkonnosti. Michal Hromčík má více než dvacetiletou praxi v řídících funkcích v českých i mezinárodních firmách. Dříve pracoval ve skupině Y Soft, kde měl na starost rozvoj personálního řízení. Jeho předchozí pracovní pozice byly od roku 2000 výrazně spojeny se společnostmi v odvětví automotive. Nejprve pracoval v americké skupině Textron, později v japonské firmě Futaba Sangyo. V obou podnicích vybudoval personálně celou organizaci a řídil přípravu a zavedení personálních systémů a procesů v nových výrobních závodech těchto firem v České republice. V 90. letech řídil lidské zdroje v papírenské firmě Kimberly-Clark pro Českou republiku i Slovensko.

Další zkušenosti získal jako personální ředitel v organizacích Faurecia a Matador. Michal Hromčík získal inženýrský diplom v řízení technické podpory armády na Vysoké vojenské škole ve Vyškově, v roce 1994 absolvoval manažerský program v japonské Jokohamě. Hovoří anglicky a rusky a ve svém volném čase se aktivně věnuje hudbě, rád cestuje a poznává cizí kultury.

3 COLLIERS INTERNATIONAL ČR Matyáš Procházka • vedoucí oddělení Společnost Colliers International oznamuje jmenování Matyáše Procházky (38) do čela nově vzniklého oddělení správy nemovitostí (Real Estate Management Services – REMS). Toto oddělení rozšiřuje portfolio služeb společnosti Colliers International na českém trhu s cílem uspokojit rostoucí poptávku po službách komerční správy nemovitostí jak mezinárodních, tak i lokálních společností působících v ČR. Matyáš Procházka má více než desetileté zkušenosti z českého realitního trhu a rozsáhlé znalosti všech aspektů provozního řízení komerčních budov. Svou kariéru v realitním sektoru zahájil roku 2004 ve společnosti King Sturge, později pracoval jako senior property manager ve společnosti EMCM/CBRE v Praze. Spolupracoval s řadou významných vlastníků nemovitostí, jako jsou Invesco Real Estate, CPI, Raiffeisen Lea sing Real Estate a CPDP.

Kromě toho úspěšně spravoval některé komerční nemovitosti v Praze, jako jsou Slovanský dům, Na Příkopě 14 a Stará celnice. Matyáš Procházka vystudoval Karlovu univerzitu v Praze a v roce 2014 získal akreditaci LEED Green Associate.

4 UPC Filip Milde • senior brand manager Novou posilou týmu brand & customer experience firmy UPC Česká republika je Filip Milde (32), který bude působit v pozici senior brand managera. Jeho hlavním úkolem pro letošní rok je uvedení nové televizní platformy Horizon TV. Filip Milde působí v oblasti marketingu dvanáct let. Profesní kariéru začal ve firmě Oskar, dále pracoval v různých pozicích ve společnostech Aviva, Unilever Maďarsko a Burda Praha. Do UPC přichází z pozice business development brand managera ve společnosti Czech News Center, kde pracoval například na zavádění značky Bleskmobil, za kterou získal 1. místo v cenách Effie. Filip Milde se zajímá o umění se zaměřením na grafický design, film a hudbu. Ve volném čase rád vaří a baví ho černobílá fotografie.

5 BRAMMER Jiří Zvěřina • oblastní ředitel pro Prahu Evropská společnost Brammer jmenovala Jiřího Zvěřinu novým oblastním ředitelem pro region Praha. Jeho hlavním cílem je zvýšit prosperitu obchodního místa Praha, rozšířit portfolio zákazníků a udržovat dobré jméno společnosti Brammer. Před nástupem do firmy Brammer působil Jiří Zvěřina (28) jako oblastní manažer pro dodavatele strojních součástí, společnost Arkov v České republice. V této funkci byl zodpovědný za vedení prodejního týmu, péči o klíčové zákazníky a rozvoj prodejních míst Jičín, Liberec a Žatec. Ve stejné společnosti pracoval dříve jako obchodní zástupce. Zvěřina vystudoval SOŠ a SOU Hradební v Hradci Králové, obor informační technologie, a poté ISŠA Brno, obor mechanik jednostopých vozidel. Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a zajímá se o off road závody, kterých se pravidelně účastní jako jezdec.

6 ROBERT NEMEC. COM Radim Sedlář • vedoucí výzkumného týmu Radim Sedlář bude mít v digitální a marketingové agentuře RobertNemec.com na starost výzkumy, kromě online i offl ine marketingových a sociologických výzkumů i uživatelskou zkušenost (UX) a optimalizaci konverzí (CRO). Sedlář v minulosti působil jako specialista customer insights a vedoucí týmu zákaznického výzkumu a datových analýz ve společnosti T-Mobile. Poté působil ve společnosti Wüstenrot, kde vedl tým CRM a market intelligence. Radim Sedlář je absolventem VŠE v Praze. Přednášel na konferenci IIR’s Telecoms Loyalty & Churn v Nice nebo se podílel na přípravě prezentace pro Business Intelligence Conference v Londýně.

7 PR.kONEkTOR Marie Mališková • senior CSR consultant Agentura PR. Konektor rozšiřuje portfolio služeb a zaměří se na poskytování poradenství v oblasti společenské odpovědnosti firem. Do nově vytvořené pozice senior CSR consultanta nastoupila Marie Mališková. Jejím hlavním úkolem bude zastřešit poradenství v oblasti společenské odpovědnosti firem, rozvíjet koncept strategického a komplexního uchopení programů společenské odpovědnosti v synergii s korporátní identitou a komunikací. Marie Mališková před příchodem do PR. Konektoru působila v několika mezinárodních společnostech. V Citibank Europe zastávala pozici specialistky komunikace a mimo jiné vedla programy nadace Citi Foundation v ČR a na Slovensku. Před nástupem do Citibank se deset let starala o CSR aktivity advokátní kanceláře Linklaters, respektive Kinstellar. Má zkušenosti také z neziskového sektoru, podílela se na rozvoji sociální sítě Hearth.net, kterou vyvíjí občanské sdružení Adato Paradigma. Vystudovala Filozofickou fakultu UK v Praze.

8 DTZ Michal Barthell • head of industrial agency Po třech letech působení v mezinárodní poradenské společnosti DTZ byl Michal Barthell jmenován do funkce associate directora, head of industrial agency. Za dobu svého působení v DTZ dokončil řadu významných transakcí, ať už na straně pronajímatelů, nebo firem poptávajících skladové či výrobní prostory.

Michal Barthell se pohybuje na trhu nemovitostí od roku 2005. Před DTZ působil v Realitní společnosti České spořitelny, kde měl na starost výběrová řízení na prodej a pronájem nemovitostí z portfolia firmy.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít