HB REAVIS

12. srpna 2013, 00:00 - redakce
12. srpna 2013, 00:00

1 Olga Humlová * chief executive officer Do vedení společnosti HB Reavis Group CZ byla zvolena Olga Humlová. Přichází z právní kanceláře Dentons, kde byla partnerkou pražské a bratislavské kanceláře specializující se na právo nemovitostí, bankovnictví a financování. Humlová má 20 letou zkušenost s trhem nemovitostí, kterou zahájila v roce 1993 prací pro německou BHF-Bank se sídlem ve Frankfurtu a její dceřinou společnost, Živnostenskou banku. Ve funkci střídá Marcela Kasanického, který bude v rámci skupiny HB Reavis zodpovědný za rozvoj lidských zdrojů. Humlová má 20 letou zkušenost s trhem nemovitostí, kterou zahájila v roce 1993 prací pro německou BHF-Bank se sídlem ve Frankfurtu a její dceřinou společnost, Živnostenskou banku. V dalších letech získala praxi v oborech nemovitostního obchodu od developmentu přes financování, asset management až po akvizice a prodej hotových komerčních projektů.

2 INFINITY Martin Hruška * obchodní ředitel Posilou týmu společnosti Infi nity se stal Martin Hruška ve funkci obchodního ředitele pro podnikové aplikace. V letech 2002 až 2013 působil ve společnosti Microsoft jako partner account manager. Zde měl mimo jiné na starost prodej podnikových aplikací ERP a CRM a správu důležitých obchodních kontaktů. Od 1. srpna 2013 začal ve stejné oblasti rozvíjet obchodní aktivity firmy Infi nity, která je dlouhodobým partnerem Microsoftu pro Českou republiku. Infinity se v letošním roce rozrostla díky akvizici severočeské firmy 3 NET a stala se prvním implementátorem nového podnikového informačního systému Microsoft Dynamics AX 2012 v České republice.

3 BAKER & MCKENZIE Jiří Čermák * partner Jiří Čermák (36) byl jmenován partnerem advokátní kanceláře Baker & McKenzie. Specializuje se na právo informačních technologií, duševní vlastnictví a řešení sporů. Své odborné znalosti a zkušenosti uplatňuje mimo jiné jako rozhodce doménových sporů nebo jako viceprezident Společnosti pro právo informačních technologií. Jiří Čermák působí v advokátní kanceláři Baker & McKenzie 12 let a je vedoucím pracovní skupiny zabývající se právem informačních technologií a telekomunikacemi. Je specialistou na počítačové, softwarové a internetové právo a outsourcing. Za svou dosavadní práci získal prestižní ocenění agentur Chambers Europe, PLC Which Lawyer? a The Legal 500. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a absolvoval zahraniční stáž na Právnické fakultě K. U. Leuven v Belgii. Přednáší na Právnické fakultě UK v Praze, Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a jako host na Evropském patentovém úřadě v Mnichově.

4 EMC Brad Amico * regionální ředitel Dne 1. července se Brad Amico (42) stal ředitelem společnosti EMC pro oblast východní Evropy v rámci regionu TEEAM1 ve vídeňské centrále firmy. Rodák z Kalifornie vystudoval Richmond University v Londýně a absolvoval studijní programy international business a business marketing na California State University Long Beach. V nové funkci může čerpat ze svých více než 20 letých zkušeností v oboru technologií a IT. Působil v řadě korporací v různých zemích světa jako regionální manažer pro prodej. Ve společnosti EMC již 14 let rozvíjí kariéru v předních funkcích. Naposledy pracoval v pařížské pobočce jako obchodní ředitel pro strategii v regionu EMEA. Je ženatý a má dvě děti.

5 DELOITTE Jörg Wiederhold * partner Jörg Wiederhold (47) se stal novým partnerem v auditním oddělení společnosti Deloitte. Věnovat se bude především německým, rakouským a švýcarským klientům působícím v České republice. Jörg Wiederhold je německý auditor a daňový poradce. Od roku 1992 se zaměřuje především na audit, mezinárodní standardy účetního výkaznictví (IFRS), zlepšování a zefektivňování procesů a mezinárodní daně. Velkou část své kariéry strávil ve firmách v Německu, tři roky pracoval v Polsku a šest let v Rumunsku, kde vedl poskytování služeb německy mluvícím investorům. Je držitelem diplomu z frankfurtské univerzity a absolvoval obor mezinárodní ekonomická studia na pařížské Sorbonně. Mluví plynně německy, anglicky a rumunsky a učí se také česky. Dále se dorozumí francouzsky, polsky či portugalsky. Wiederhold je členem Německé komory auditorů (WPK), členem Komory daňových poradců Hesenska (StBK Hessen) a Německého institutu certifi kovaných auditorů (IDW). Rád hraje na piano, je členem několika pěveckých sborů a je také aktivním běžcem, cyklistou a plavcem.

6 PIONEER INVESTMENTS ČR Lucie Kožnerová * marketingová specialistka Pozici marketingové specialistky ve skupině Pioneer Investments ČR nově zastává Lucie Kožnerová (38). Je zodpovědná za podporu v oblasti marketingové komunikace, především pak v nadlinkových aktivitách, produkci POS materiálů, online řešení, výzkumu a organizaci eventů. Lucie Kožnerová má v oboru marketingu bohaté zkušenosti. Před nástupem do Pioneer Investments působila jako marketingová specialistka ve společnostech ManpowerGroup CZ a Mountfield. Od roku 2003 zastávala devět let pozici produktové manažerky firmy Danone, kde byla zodpovědná za vedení značek Vitalinea a Activia. První zkušenosti s marketingem získala v reklamní agentuře Mark BBDO, kde v letech 2000 až 2003 působila ve funkci account manažerky. Kožnerová vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Hovoří anglicky, rusky a francouzsky. Mezi její zájmy patří hudba, sport, zejména pak in-line bruslení a lyžování.

7 3 M ČESKO Rudolf Melezinek * technický ředitel Vladimír Sitta * government specialist Eduard Perski * vedoucí divizí Společnost 3 M Česko, regionální zastoupení globální technologické společnosti, oznamuje personální změny v pozicích středního a vyššího vedení v oblastech technického servisu a prodeje. Technickým ředitelem společnosti 3 M Česko a členem širšího vedení byl jmenován Rudolf Melezinek, dlouholetý technický a kvalitativní specialista divize 3 M Automotive. Na starost bude mít vedle rozvoje technické kolidé munity českého zastoupení i péči o technické kapacity 3 M, jako je například 3 M Inovační centrum ADL, jež zahájilo činnost v říjnu 2012. Vladimír Sitta byl jmenován do pozice government specialist, v nové funkci bude mít na starost jednání se státní správou. Ve 3 M Česko byl dosud zodpovědný za bezpečnostní a ochranná řešení, jako například čtečky dokladů nebo ochranné a bezpečnostní prvky a systémy. Sitta je odborník na papírenský a polygrafický průmysl a je soudním znalcem v oborech výroba papíru, tiskařství a kriminalistika (padělky bankovek, dokladů a smluv). Před nástupem do společnosti 3 M Česko působil v ceninové papírně. Obchodním vedoucím divizí komerční grafika, řešení pro architektonický trh a dopravní bezpečnost a zabezpečení byl jmenován Eduard Perski. Rozšiřuje tak svou dosavadní odpovědnost za prodej v oblasti řešení pro dopravní bezpečnost.

8 TELEFÓNICA CR Pavel Jankovský * ředitel marketingové komunikace Ředitelem pro marketingovou komunikaci ve společnosti Telefónica Czech Republic se stal Pavel Jankovský. V této pozici bude kromě marketingové komunikace zodpovědný za sponzoringové aktivity, věrnostní programy a mobilní marketing O2 Media. Pavel Jankovský vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze. Svou kariéru zahájil v agentuře Mark BBDO, odkud se po čtyřech letech přesunul do TV Prima, kde byl zodpovědný za kompletní rebranding stanice a zároveň zavedení nového kanálu Prima Cool. V posledních čtyřech letech se věnoval jak vlastnímu podnikání v oblasti digitálního marketingu a designu, tak návrhům komunikačních strategií pro velké firemní zákazníky v Česku i v zahraničí.

O autorovi| redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný…
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Technologie
Nvidia dává opět ke grafikám zadarmo hru Destiny 2, podporuje takto GTX 1080 a 1080 Ti
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít