Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právnická firma roku pro domácí kancelář Naše vítězství a kontinuální úspěch vypovídají o schopnosti naší kanceláře se neustále zdokonalovat, nacházet inovativní řešení a nabízet i těm nejnáročnějším klientům záruku, že se jim vždy dostane péče špičkových odborníků ve všech oblastech jejich podnikatelského i soukromého života

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners (od 1. ledna 2018 HAVEL & PARTNERS) je největší nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě. Na trhu působí od roku 2001, má kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě a pracuje pro ni 200 právníků, 100 advokátů a – včetně spolupracující inkasní agentury Cash Collectors – celkem 500 spolupracovníků.

Kancelář poskytuje komplexní právní a související daňové služby ve všech oblastech právní specializace a pro klienty podnikající ve všech oborech. V roce 2016 kancelář uzavřela exkluzivní spolupráci s advokátní kanceláří SEIFERT A PARTNEŘI, a doplnila tak do svého portfolia služeb i oblast trestního práva.

Nejpočetnější část klientského portfolia kanceláře tvoří velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, strategické státní podniky či orgány veřejné správy. Celkem kancelář radí více než tisícovce klientů a kolem 70 procent jejích případů zahrnuje mezinárodní prvek.

Mezinárodní zaměření kanceláře je podloženo dlouhodobě budovaným znalostním know-how i celosvětovou sítí kontaktů. Kancelář poskytuje poradenství ve 12 světových jazycích a ve více než 80 zemích světa. Úzce spolupracuje s předními mezinárodními právnickými firmami na pěti kontinentech, díky čemuž mají klienti kanceláře přístup k mezinárodním i lokálním znalostem a odbornosti prostřednictvím více než 30 tisíc právníků v přibližně 160 zemích světa.

Podle celkového součtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku je Havel, Holásek & Partners nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v Česku i na Slovensku. Cenu Právnická firma roku pro domácí kancelář získala již v roce 2015. Nejlepší právnickou firmou v Česku byla kancelář opakovaně vyhlášena rovněž mezinárodní ratingovou agenturou Who’s Who Legal, a to celkem šestkrát v posledních sedmi letech.

Havel, Holásek & Partners je podle studie TOP Zaměstnavatelé již třetím rokem nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v České republice. Podle kritérií, jakými jsou známost, budování značky, inovace nebo prestiž, byla kancelář čtyřnásobně oceněna titulem Czech Business Superbrands, získala také řadu dalších ocenění týkajících se značky či ekonomické stability, jako je například zařazení mezi dvě procenta ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice podle žebříčku ČEKIA Stability Award. Slovenská kancelář se v letošním roce přestěhovala do nového exkluzivního administrativního komplexu Zuckermandel v centru Bratislavy, moderní zázemí má Havel, Holásek & Partners též v brněnském Titaniu a pražském Florentinu, které bylo vyhlášeno nejlepším administrativním komplexem ve střední Evropě a kanceláře Havel, Holásek & Partners nejlepším prostředím pro klienty i zaměstnance mezi právnickými firmami v Česku.

Kancelář má vlastní nadaci a Akademii poskytující špičkové vzdělávací služby v oblasti práva a managementu jako přidanou hodnotu pro klienty i zaměstnance.

Sponzoruje rovněž vydávání vynikajících děl světové manažerské literatury.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Prezidentské volby 2018: vše, co potřebujete vědět o druhém kole
7 důvodu, proč nevolit Miloše Zemana
Na co si dát pozor při vyplňování přehledu pro zdravotní pojišťovnu?
Kolik si odkládat na penzi?
7 důvodu, proč nevolit Jiřího Drahoše
Auta
Retro: Preston Tucker byl Elon Musk své doby. Z jeho auta…
Audi RS 3 je lidový supersport. Podívejte se, jak při sprintu potrápí Porsche, RS 5 a další
Wankel od Mazdy míří jako generátor do autonomních elektromobilů Toyota
Nissan Design Europe slaví 15 let. Toto je 15 nejlepších aut, která zde vznikla
Mercedes končí s vidlicovými šestiválci. Přejde jen na ty řadové
Technologie
Jak je to s opravami chyby Spectre. Aktualizace mikrokódu, operačního systému a důsledky
Letí na vás raketa! Chyba operátora poplašného softwaru způsobila na Havaji paniku
Cnews FM: Prodali byste svou digitálně vlastněnou hru? Robot Cache to umožní [podcast]
Restarty po opravách díry Spectre se týkají i dalších CPU Intel, problém s AMD vyřešen
Pohodlí je důležitější než bezpečnost. Dvoufázové ověření účtů používá jen 10 % uživatelů Googlu
Hry pro příležitostné hráče