Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právnická firma roku pro domácí kancelář Naše vítězství a kontinuální úspěch vypovídají o schopnosti naší kanceláře se neustále zdokonalovat, nacházet inovativní řešení a nabízet i těm nejnáročnějším klientům záruku, že se jim vždy dostane péče špičkových odborníků ve všech oblastech jejich podnikatelského i soukromého života

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners (od 1. ledna 2018 HAVEL & PARTNERS) je největší nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě. Na trhu působí od roku 2001, má kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě a pracuje pro ni 200 právníků, 100 advokátů a – včetně spolupracující inkasní agentury Cash Collectors – celkem 500 spolupracovníků.

Kancelář poskytuje komplexní právní a související daňové služby ve všech oblastech právní specializace a pro klienty podnikající ve všech oborech. V roce 2016 kancelář uzavřela exkluzivní spolupráci s advokátní kanceláří SEIFERT A PARTNEŘI, a doplnila tak do svého portfolia služeb i oblast trestního práva.

Nejpočetnější část klientského portfolia kanceláře tvoří velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, strategické státní podniky či orgány veřejné správy. Celkem kancelář radí více než tisícovce klientů a kolem 70 procent jejích případů zahrnuje mezinárodní prvek.

Mezinárodní zaměření kanceláře je podloženo dlouhodobě budovaným znalostním know-how i celosvětovou sítí kontaktů. Kancelář poskytuje poradenství ve 12 světových jazycích a ve více než 80 zemích světa. Úzce spolupracuje s předními mezinárodními právnickými firmami na pěti kontinentech, díky čemuž mají klienti kanceláře přístup k mezinárodním i lokálním znalostem a odbornosti prostřednictvím více než 30 tisíc právníků v přibližně 160 zemích světa.

Podle celkového součtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku je Havel, Holásek & Partners nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v Česku i na Slovensku. Cenu Právnická firma roku pro domácí kancelář získala již v roce 2015. Nejlepší právnickou firmou v Česku byla kancelář opakovaně vyhlášena rovněž mezinárodní ratingovou agenturou Who’s Who Legal, a to celkem šestkrát v posledních sedmi letech.

Havel, Holásek & Partners je podle studie TOP Zaměstnavatelé již třetím rokem nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v České republice. Podle kritérií, jakými jsou známost, budování značky, inovace nebo prestiž, byla kancelář čtyřnásobně oceněna titulem Czech Business Superbrands, získala také řadu dalších ocenění týkajících se značky či ekonomické stability, jako je například zařazení mezi dvě procenta ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice podle žebříčku ČEKIA Stability Award. Slovenská kancelář se v letošním roce přestěhovala do nového exkluzivního administrativního komplexu Zuckermandel v centru Bratislavy, moderní zázemí má Havel, Holásek & Partners též v brněnském Titaniu a pražském Florentinu, které bylo vyhlášeno nejlepším administrativním komplexem ve střední Evropě a kanceláře Havel, Holásek & Partners nejlepším prostředím pro klienty i zaměstnance mezi právnickými firmami v Česku.

Kancelář má vlastní nadaci a Akademii poskytující špičkové vzdělávací služby v oblasti práva a managementu jako přidanou hodnotu pro klienty i zaměstnance.

Sponzoruje rovněž vydávání vynikajících děl světové manažerské literatury.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Lucemburčané si odchodem do penze pohorší nejméně
Jak banka rozhodne, jestli vám dá, nebo nedá půjčku?
Jak a kde sehnat výpis z obchodního rejstříku snadno a rychle
3 tipy, jak si snížit daňovou povinnost ještě do konce roku
Kdy potřebujete výpis z katastru nemovitostí?
Auta
Srovnání tříválců: Ford Focus 1.0 EcoBoost vs Opel Astra 1.…
BMW představuje prototyp nového boxeru s oldschoolovým designem
V Německu na zemní plyn bez mýta
Sedm ojetých aut, která se vám rozbijí už cestou z bazaru
Největší riziko smrtelné nehody vám hrozí při cestování v Libérii. Nejmenší na Maledivách
Technologie
OnePlus 6T přichází v edici McLaren. Má více paměti, rychlejší nabíjení a vyšší cenu
Takhle zní Mars. NASA pořídila první záznam z rudé planety
Spojení Vodafonu a UPC není jisté. Evropská komise zahájila vyšetřování
Vyšel Firefox 64. Umožňuje hromadně pracovat s panely
Instagram teď můžete používat pro hlasové zprávy jako vysílačku
Hry pro příležitostné hráče