Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Pomozte ochránit uživatele internetu a zachovat svobodný internet

12. září se bude v Evropském parlamentu hlasovat o evropské směrnici o autorském právu.…

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní…

Konec výmluvám a začátek mluvení anglicky se blíží!

Lidský druh je mistrem ve vymlouvání se. Vymlouváme se na počasí, na únavu, na děti, na…

Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právnická firma roku pro domácí kancelář Naše vítězství a kontinuální úspěch vypovídají o schopnosti naší kanceláře se neustále zdokonalovat, nacházet inovativní řešení a nabízet i těm nejnáročnějším klientům záruku, že se jim vždy dostane péče špičkových odborníků ve všech oblastech jejich podnikatelského i soukromého života

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners (od 1. ledna 2018 HAVEL & PARTNERS) je největší nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě. Na trhu působí od roku 2001, má kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě a pracuje pro ni 200 právníků, 100 advokátů a – včetně spolupracující inkasní agentury Cash Collectors – celkem 500 spolupracovníků.

Kancelář poskytuje komplexní právní a související daňové služby ve všech oblastech právní specializace a pro klienty podnikající ve všech oborech. V roce 2016 kancelář uzavřela exkluzivní spolupráci s advokátní kanceláří SEIFERT A PARTNEŘI, a doplnila tak do svého portfolia služeb i oblast trestního práva.

Nejpočetnější část klientského portfolia kanceláře tvoří velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, strategické státní podniky či orgány veřejné správy. Celkem kancelář radí více než tisícovce klientů a kolem 70 procent jejích případů zahrnuje mezinárodní prvek.

Mezinárodní zaměření kanceláře je podloženo dlouhodobě budovaným znalostním know-how i celosvětovou sítí kontaktů. Kancelář poskytuje poradenství ve 12 světových jazycích a ve více než 80 zemích světa. Úzce spolupracuje s předními mezinárodními právnickými firmami na pěti kontinentech, díky čemuž mají klienti kanceláře přístup k mezinárodním i lokálním znalostem a odbornosti prostřednictvím více než 30 tisíc právníků v přibližně 160 zemích světa.

Podle celkového součtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku je Havel, Holásek & Partners nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v Česku i na Slovensku. Cenu Právnická firma roku pro domácí kancelář získala již v roce 2015. Nejlepší právnickou firmou v Česku byla kancelář opakovaně vyhlášena rovněž mezinárodní ratingovou agenturou Who’s Who Legal, a to celkem šestkrát v posledních sedmi letech.

Havel, Holásek & Partners je podle studie TOP Zaměstnavatelé již třetím rokem nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v České republice. Podle kritérií, jakými jsou známost, budování značky, inovace nebo prestiž, byla kancelář čtyřnásobně oceněna titulem Czech Business Superbrands, získala také řadu dalších ocenění týkajících se značky či ekonomické stability, jako je například zařazení mezi dvě procenta ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice podle žebříčku ČEKIA Stability Award. Slovenská kancelář se v letošním roce přestěhovala do nového exkluzivního administrativního komplexu Zuckermandel v centru Bratislavy, moderní zázemí má Havel, Holásek & Partners též v brněnském Titaniu a pražském Florentinu, které bylo vyhlášeno nejlepším administrativním komplexem ve střední Evropě a kanceláře Havel, Holásek & Partners nejlepším prostředím pro klienty i zaměstnance mezi právnickými firmami v Česku.

Kancelář má vlastní nadaci a Akademii poskytující špičkové vzdělávací služby v oblasti práva a managementu jako přidanou hodnotu pro klienty i zaměstnance.

Sponzoruje rovněž vydávání vynikajících děl světové manažerské literatury.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak vypadají SPZ na autech v Evropě?
Platíte víc za vlak kvůli slevě pro studenty a důchodce?
Za černý odběr elektřiny jsou vysoké pokuty. Jak se mu vyhnout?
Kdy vzroste rodičovská o 40 tisíc? A koho se zvýšení bude týkat?
Kdy se v ČR zakáží zvířata v cirkusech?
Auta
Retro: Vyzkoušeli jsme, jak se řídí Buick Series 40 Sedan (…
Škoda Octavia G-Tec je rychlejší. Tisíc kilometrů s ní ale už na jedno tankování nedáte
IAA Hannover 2018: Budoucnost užitkových aut? Hybridní, elektrická a autonomní
Euro NCAP: Volkswagen Touareg a Audi A6 za pět, Tourneo za čtyři a Jimny pouze za tři
Kvíz: Víte, kolik dostanete bodů za tyto přestupky?
Technologie
Zneužívá Amazon monopolní postavení? Evropská komise rozjíždí zkoumání
Platíte víc za vlak kvůli slevě pro studenty a důchodce?
Už nebudeme závidět Americe levný hardware. Většinu komponent zdraží Trumpova cla
Nový výrobce pamětí Flash pro SSD. Macronix chystá 3D NAND, která bude o 30 % levnější
Asus ROG Strix Fusion 700: bezdrátová sluchátka pro hráče (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče