Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Právnická firma roku pro domácí kancelář Naše vítězství a kontinuální úspěch vypovídají o schopnosti naší kanceláře se neustále zdokonalovat, nacházet inovativní řešení a nabízet i těm nejnáročnějším klientům záruku, že se jim vždy dostane péče špičkových odborníků ve všech oblastech jejich podnikatelského i soukromého života

Advokátní kancelář Havel, Holásek & Partners (od 1. ledna 2018 HAVEL & PARTNERS) je největší nezávislou právnickou firmou ve střední Evropě. Na trhu působí od roku 2001, má kanceláře v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě a pracuje pro ni 200 právníků, 100 advokátů a – včetně spolupracující inkasní agentury Cash Collectors – celkem 500 spolupracovníků.

Kancelář poskytuje komplexní právní a související daňové služby ve všech oblastech právní specializace a pro klienty podnikající ve všech oborech. V roce 2016 kancelář uzavřela exkluzivní spolupráci s advokátní kanceláří SEIFERT A PARTNEŘI, a doplnila tak do svého portfolia služeb i oblast trestního práva.

Nejpočetnější část klientského portfolia kanceláře tvoří velké mezinárodní společnosti, nejvýznamnější české a slovenské firmy, strategické státní podniky či orgány veřejné správy. Celkem kancelář radí více než tisícovce klientů a kolem 70 procent jejích případů zahrnuje mezinárodní prvek.

Mezinárodní zaměření kanceláře je podloženo dlouhodobě budovaným znalostním know-how i celosvětovou sítí kontaktů. Kancelář poskytuje poradenství ve 12 světových jazycích a ve více než 80 zemích světa. Úzce spolupracuje s předními mezinárodními právnickými firmami na pěti kontinentech, díky čemuž mají klienti kanceláře přístup k mezinárodním i lokálním znalostem a odbornosti prostřednictvím více než 30 tisíc právníků v přibližně 160 zemích světa.

Podle celkového součtu všech nominací a titulů v rámci dosavadních ročníků soutěže Právnická firma roku je Havel, Holásek & Partners nejúspěšnější kanceláří s nejkomplexnějšími službami v Česku i na Slovensku. Cenu Právnická firma roku pro domácí kancelář získala již v roce 2015. Nejlepší právnickou firmou v Česku byla kancelář opakovaně vyhlášena rovněž mezinárodní ratingovou agenturou Who’s Who Legal, a to celkem šestkrát v posledních sedmi letech.

Havel, Holásek & Partners je podle studie TOP Zaměstnavatelé již třetím rokem nejžádanějším zaměstnavatelem mezi advokátními kancelářemi v České republice. Podle kritérií, jakými jsou známost, budování značky, inovace nebo prestiž, byla kancelář čtyřnásobně oceněna titulem Czech Business Superbrands, získala také řadu dalších ocenění týkajících se značky či ekonomické stability, jako je například zařazení mezi dvě procenta ekonomicky nejstabilnějších firem v České republice podle žebříčku ČEKIA Stability Award. Slovenská kancelář se v letošním roce přestěhovala do nového exkluzivního administrativního komplexu Zuckermandel v centru Bratislavy, moderní zázemí má Havel, Holásek & Partners též v brněnském Titaniu a pražském Florentinu, které bylo vyhlášeno nejlepším administrativním komplexem ve střední Evropě a kanceláře Havel, Holásek & Partners nejlepším prostředím pro klienty i zaměstnance mezi právnickými firmami v Česku.

Kancelář má vlastní nadaci a Akademii poskytující špičkové vzdělávací služby v oblasti práva a managementu jako přidanou hodnotu pro klienty i zaměstnance.

Sponzoruje rovněž vydávání vynikajících děl světové manažerské literatury.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zdražil vám dodavatel elektřinu? Máte právo bezplatně odejít
Na co si dát pozor při pojištění auta před cestou do zahraničí
Co obnáší práce finančního poradce? Doba prodejová skončila
Konstantní symboly: co který znamená a proč je už nepotřebujeme?
V práci se řeší problémy v kuchyňce. Začátek konce
Auta
Závodní Tesla Model S definitivně míří na okruhy. Na jedno…
Co s emisemi CO2? ArcelorMittal z nich bude vyrábět palivo pro auta
J.D. Power: Nejkvalitnější nové auto je Porsche 911, ze značek vedou Kia a Hyundai
Smrtelné nehodě Uberu se podle policie dalo zabránit, kdyby se operátor nedíval „na televizi“
Elektrický Volkswagen je teď absolutně nejrychlejší na Pikes Peak. Slaví také Bentayga
Technologie
Tip: Google Earth na webu a v mobilu změří vzdálenost i plochu
Katapult do vesmíru. Startup chce na orbitu vystřelovat rakety bez paliva
Šachy v čipsetech. Intel prý možná zruší či odloží Z390, AMD také svůj Z490 zapíchlo
Odvážný krok. Edge pro Android v základní výbavě obsahuje Adblock Plus
Tohle je nejmenší počítač na světě. Vejde se vám za nehet
Hry pro příležitostné hráče