GE MONEY BANK

12. října 2015, 00:00 - redakce
12. října 2015, 00:00

Tomáš Spurný generální ředitel Banku GE Money Bank vede od 1. října Tomáš Spurný. Funkci generálního ředitele přebírá od Seana Morrisseyho.

Tomáš Spurný má zkušenosti z vedení bank ve střední a východní Evropě. V roce 1983 odešel do USA, kde vystudoval obor finance a účetnictví. Je držitelem bakalářského titulu z New York University a titulu MBA z Columbia School of Business. Svoji kariéru odstartoval ve společnosti McKinsey and Company a do GE Money Bank přináší více než třicetileté zkušenosti z finančního sektoru.

Jako generální ředitel a finanční ředitel působil ve velkých bankách střední a východní Evropy, včetně CIB Bank v Maďarsku, ve společnostech PPF, Komerční banka, CCS v České republice a dále ve Všeobecné úvěrové bance na Slovensku. Spurný přichází do GE Money Bank ze skupiny Erste, kde více než tři roky zastával pozici generálního ředitele největší rumunské banky BCR.

Tomáš Spurný je ženatý a má sedmiletého syna. Ve volném čase se věnuje čtení historických románů a sportování s rodinou.

1

SERVODATA Jiří Vytlačil • generální ředitel Společnost Servodata, českého dodavatele komplexních podnikových řešení, vede od 17. září nový generální ředitel Jiří Vytlačil, který bude v říjnu jmenován rovněž předsedou představenstva. V těchto funkcích nahrazuje Petra Mýtinu, který ze Servodat odchází.

V Servodatech působí Jiří Vytlačil od počátku roku 2013, jeho hlavní misí bylo vybudovat novou strategickou oblast profesionálních služeb a řešení včetně obchodu orientovaného na vysokou přidanou hodnotu. Vytlačil působí v oboru IT více než 15 let a má za sebou celou řadu úspěšných projektů. Dříve pracoval například ve společnostech Cleverlance či Telefónica O2. Vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT v Praze se specializací na systémovou integraci, algoritmizaci a grafiku.

2

INTERSNACK Pavel Slanec • finanční ředitel Podnik Intersnack, výrobce slaných snacků a pochutin v České republice, jmenoval Pavla Slance novým finančním ředitelem pro region CEE, který zahrnuje Českou republiku, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

Do týmu Intersnack přichází z pozice výkonného ředitele nábytkářské firmy Techo (součást nizozemské skupiny Ahrend).

Pavel Slanec má dlouholeté zkušenosti s vedením financí rychloobrátkových společností, a to jak v rámci České republiky, tak v zahraničí. Více než pět let působil jako finanční ředitel pro ČR/SR v Kraft Foods a v letech 2007 až 2008 odpovídal za finance ve společnosti LU Polska, kde se mimo jiné podílel na vytvoření nového finančního oddělení pro polský, český a slovenský trh.

3

CMS Petr Huk • seniorní advokát Pražská kancelář CMS posiluje svůj tým zabývající se právem nemovitostí a výstavby o seniorního advokáta Petra Huka (38).

Petr Huk má více než osm let zkušeností a zabývá se především poradenstvím při komplexních realitních transakcích, včetně prodeje a akvizic nemovitostí, pronájmů, výstavby nemovitostních projektů a financování. Přichází ze společnosti White & Case.

V roce 2007 získal Petr Huk akademický titul JUDr. na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a členem České advokátní komory se stal v roce 2010. Vystudoval také Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu mezinárodních vztahů (2003, titul Ing.). Kromě českého jazyka hovoří plynně anglicky a německy.

4

PWC AUDIT Martina Kučová • ředitelka v oddělení auditorských služeb Jan Musil • ředitel v oddělení auditorských služeb Ředitelkou v oddělení auditorských služeb PwC Česká republika se od 1. října stala Martina Kučová. Do funkce ředitele byl také povýšen Jan Musil. Martina Kučová (44) je v oddělení auditorských a poradenských služeb zodpovědná za poskytování auditů pro portfolio mezinárodních a českých společností připravujících své finanční výkazy podle českých účetních předpisů, IFRS nebo připravujících konsolidované finanční výkazy v souladu s českými účetními předpisy. Má více než deset let zkušeností v oblasti auditu a více než sedm let zkušeností v oblasti finančního řízení. Kučová má také rozsáhlé zkušenosti s finančním výkaznictvím a řízením změn podnikových procesů, které nabyla při svém působení v pozici finančního analytika či finančního ředitele v Čechách a v Kanadě. Martina Kučová je vdaná, má tři děti a ve volném čase se věnuje zejména rodině a aktivitám v přírodě, ráda běhá a cvičí jógu.

Jan Musil (41) vede auditorské týmy na klíčových zakázkách pro české společnosti, významné nadnárodní korporace i státní podniky v řadě odvětví (energetika, internet a hotelnictví). Před příchodem do PwC v roce 2003 působil především v telekomunikačním sektoru. Má zkušenosti s výkaznictvím podle českých účetních standardů i podle IFRS, které získal v pražské a kyjevské kanceláři PwC. Je členem britské Asociace certifikovaných účetních. Musil je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje zejména rodině a sportu.

5

UNIFER Kamil Pavlíček • ředitel Po Stanislavu Gálikovi nastupuje na místo šéfa brněnského Uniferu Kamil Pavlíček. Pod jeho vedením začíná ve společném projektu Skypicker.com Olivera Dlouhého a investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka další etapa rozvoje obecně prospěšné společnosti.

Kamil Pavlíček (26) studoval obor psychologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. V průběhu studií byl členem a následně vedoucím týmu externí komunikace AIESEC Brno. Zároveň získával praxi v Institutu celoživotního vzdělávání při Vysokém učení technickém Brno (psychodiagnostika a koučink). Byl hodnotitelem assessment center v projektu MUNISS, lektorem kurzů Fakulty sociálních studií při Masarykově univerzitě. Aktuálně je v Brně i Praze lektorem Newton College. Před příchodem do Uniferu působil ve společnostech Ahold a Vitana. Ve volném čase, než jej naplno pohltila práce, se věnoval fotbalu a taekwondu.

6

HYPOTEČNÍ BANKA Kateřina Krásová • ředitelka marketingu Novou ředitelkou marketingu Hypoteční banky se 1. září stala Kateřina Krásová. Bude zodpovědná zejména za přípravu marketingové a komunikační strategie banky, reklamní kampaně, public relations a interní komunikaci. V Hypoteční bance před třemi lety působila jako tisková mluvčí.

Pracovní kariéru Kateřina Krásová započala v Direct Pojišťovně – nejprve jako risk management coordinator, poté ve funkci tiskové mluvčí a PR manažerky. Následně pracovala jako tisková mluvčí Hypoteční banky, pozici manažerky komunikace a tiskové mluvčí později vykonávala i v Plzeňském Prazdroji.

Krásová absolvovala magisterské studium marketingové komunikace se zaměřením na public relations na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Ve volném čase se ráda věnuje sportu a cestování.

7

JLL Blanka Vačkova • vedoucí oddělení průzkumu trhu Od 1. října se vedoucí týmu průzkumu realitního trhu české pobočky realitně-poradenské společnosti JLL stala Blanka Vačkova. Ve funkci nahrazuje Ondřeje Novotného, který po sedmiletém působení ve firmě odchází k jednomu z klientů JLL.

Blanka Vačkova má více než 15 let zkušeností z českého i slovenského realitního trhu. Během své kariéry v JLL spolupracovala na mnoha projektech, poskytovala konzultantské služby, prováděla průzkumy trhu a studie proveditelnosti a oceňovala nemovitosti pro lokální i mezinárodní klienty.

Do JLL Blanka Vačkova nastoupila v roce 1997 a její hlavní zodpovědností se stal průzkum trhu a poradenské služby v rámci České republiky a Slovenska. Mezi lety 1999 a 2003 se věnovala také oceňování nemovitostí v České republice a na Slovensku. Od roku 2009 se jako senior analytička týmu JLL soustředila především na industriální a logistické nemovitosti.

V posledních letech rozšířila svou specializaci také o maloobchodní a rezidenční nemovitosti. Mezi její hlavní klienty patří AEW, Prologis, Raiffeisen Leasing, Heitman, Immorent, TK Development, AIG/Lincoln či Skanska.

Blanka Vačkova vystudovala Karlovu univerzitu v Praze a získala magisterský titul v oborech angličtina a ruština. K jejím koníčkům patří cestování, film a opera.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Povinné ručení? Nejlevnější není vždy nejlepší
Chcete si přivydělat? Staňte se členem volební komise
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Auta
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s…
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Subaru Impreza páté generace dorazila do ČR. Je to vážně zajímavé auto
Aston Martin V8 Vantage změnil tvář i motor. Je přeplňovaný a dodává ho Mercedes
Technologie
Koupě roku? Amazon dnes prodává Galaxy S8 jen za 13 200 Kč
Další devadesátková hra zdarma. Stáhněte si akci MDK
AMD brzo vydá nové procesory, podpora už je v BIOSech. APU Raven Ridge možná v lednu?
10 tipů na nejlepší tablety pro práci i zábavu [Vánoce 2017]
ASLR je vinou chyby ve Windows 8/10 méně funkční než ve starším Windows 7
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít