Ford láká podnikatele na supervýhodnou nabídku

12. června 2017, 00:00 - Václav Herz
12. června 2017, 00:00

Podnikatelé a živnostníci, kteří zvažují pořízení nového vozu, by neměli ze svých úvah vynechat značku Ford. Ta aktuálně nabízí firemním zákazníkům podmínky, jaké se nemusejí dlouho opakovat

Pod názvem Ford Business Weeks prezentuje české zastoupení jedné z největších světových automobilek časově omezenou prodejní kampaň zaměřenou zejména na živnostníky a menší firmy. Podnikatelé, kteří se rozhodnou pro nový Ford během letošního června, se mohou vedle zajímavé nabídky samotného vozu těšit rovněž na zvýhodněný servis i značkové financování Ford Credit.

Firmy často kupují užitková auta, v nichž Ford dlouhodobě patří k nejvýznamnějším hráčům na trhu. Na robustnost, spolehlivost, praktičnost a nízké provozní náklady jsou provozovatelé vozů Ford Transit zvyklí již dlouhá desetiletí.

Nyní mohou k těmto přednostem přidat ještě pětiletou záruku Ford Protect a bezplatnou doživotní asistenci Ford Assistance - za podmínky, že vůz bude udržován v autorizovaných servisech Fordu. Ale pozor. V případě užitkových modelů je součástí časově limitované nabídky Ford Business Weeks rovněž předplacený servis Ford Service Plan na pět let! Akce se vztahuje nejen na ikonické dodávky Transit a Transit Custom, ale také na robustní a stylový pick-up Ranger, který na českém trhu suverénně dominuje své kategorii.

Zájemcům o osobní vozy je určena speciální nabídka modelů Mondeo, Kuga a Edge včetně prestižní varianty Edge Vignale, ve všech případech s rozšířenou výbavou Top Edition. Její obsah se liší model od modelu, ale pro ilustraci: SUV Kuga Top Edition přidává kvýbavě Titanium navíc třeba vyhřívání čelního okna, předních sedadel i volantu, zadní parkovací senzory, komunikační a zábavní systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním v češtině nebo 3D navigaci. Oblíbený manažerský model Ford Mondeo kombi v provedení Top Edition se pyšní navíc mimo jiné adaptivními LED světlomety.

To vše je ale jenom začátek. Paleta navazujících zvýhodnění je podobně široká jako u užitkových modelů. Firemní zákazníci, kteří si pořídí Mondeo, Kugu nebo Edge během června, dostanou zcela zdarma také pětiletou záruku Ford Protect, 30procentní slevu na originální náhradní díly a bezplatnou doživotní asistenci Ford Assistance - opět za předpokladu, že vůz bude pravidelně navštěvovat autorizované servisy. K tomu se přidává zvýhodněné financování Ford Credit s úrokovou sazbou jen 2,99 procenta p. a. ajako příjemný bonus obdrží zákazníci roční dálniční známku v hodnotě 1500 korun.

Pro zájemce o model Ford Edge ve vrcholném provedení Vignale je navíc připraveno zvýhodnění v podobě 15procentní slevy na originální tažné zařízení. Snad nemusíme dodávat, že velké luxusní SUV s výkonným a úsporným vznětovým motorem 2.0 TDCi je k tahání přívěsů jako stvořené.

Zaujala vás nabídka Fordu? V tom případě určitě neváhejte, akce Ford Business Weeks skutečně platí pouze během června 2017. Bližší informace získáte u nejbližšího autorizovaného prodejce značky Ford, popřípadě na www.ford.cz.

O autorovi| Václav Herz, herz@mf.cz


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Čtěte také

Komentáře

Finance
Proč není čistá voda skutečně čistá?
Banky loni poskytly hypotéky za více než 220 miliard. Hypotéky již nezdražují
Daně 2019: kdy podat a kdy zaplatit?
Jaké přílohy je třeba dodat k daňovému přiznání k dani z nemovitosti?
Zvýšení stravného a cestovních náhrad za pohonné hmoty v roce 2019
Auta
Škoda Scala je o 70 tisíc dražší než Rapid. Jak si ale…
Mercedes-Benz v ČR opět jedničkou
Videodojmy: Ford Mustang Bullitt
Galerie: Podívejte se, jak v průběhu času rostly ledvinky na BMW řady 7
Nejvíce a nejméně prodávané značky na evropském trhu v roce 2018: VW je suverénní
Technologie
WD Black SN750: nové highendové NVMe moduly od Western Digital s chladičem EKWB
PCI Express 5.0 je skoro hotový, první hardware už letos. V PC si počkáme do roku 2020
Argument proti politické korektnosti (video s CZ titulky)
Místo zpráv jen prázdné obdélníky. Google se připravuje na „cenzuru“ v EU (aktualizováno)
Cnews FM: Windows 7 za rok čeká posmrtný život [podcast]
Hry pro příležitostné hráče