Finále na dohled - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Finále na dohled

, Božena Hažová,
Finále na dohled
Zdroj: Euro.cz

Rozhodnutí padne 20. září

Na hráčích hlavní kategorie začíná být znát, že CEO NOKIA GOLF TOUR 2002 se blíží ke konečnému rozhodnutí. Poprvé na celkové prvenství nebyl nutný výsledek začínající sedmičkou. Deset bodů do celkového pořadí ve správný čas pro Petra Kalinu znamená velkou naději na celkové prvenství. Již dnes můžeme předpokládat, že první flight ve složení Kalina, Lehečka a Koďousek bude na závěrečném turnaji ve znamení nervozity z úspěchu.
„Správná nominace,“ lakonicky vysvětluje ředitel společnosti Golf Plus Petr Čapka, jisté prvenství v týmové soutěži CEO NOKIA GOLF TOUR 2002, které podpořil tradičně dobrý výkon Brauna a nově Skoupého a druhé místo v týmové soutěži v pátém turnaji.
Tentokrát hráči s nejnižšími hendikepy zahráli standardně, a proto asi nejlepší osobní výsledek předvedl Petr Hošek, marketingový ředitel NOKIA, který poprvé v turnaji zahrál pod 90 ran. „Parádní počasí, pohodový flight a k tomu se mi sešla krátká i dlouhá hra,“ dodává Hošek, který se posunul do popředí v žebříčku dle dosažených stablefordových bodů, ve kterém se počítají čtyři nejlepší výsledky. „Bohužel posledního turnaje se nemohu zúčastnit, konečné pořadí tak budou mít v rukou jiní.“
„20. září se máme na co těšit.“ dodává Ladislav Bien z pořadatelské Czech Golf Production (pozn. redakce – průběžné celkové výsledky na www.czechgolfproduction.cz)

Ohodnoťte tento článek
Diskuze