Fantasta místo střelce - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Fantasta místo střelce

, Pavel Hanslíček,
Fantasta místo střelce
Zdroj: Euro.cz

Radan Picek, Dalibor Lukeš

PRAHA (hns) – Česká softwarová firma Digi Trade jmenovala nového ředitele Divize Projekty a vývoj. Je jím od března Radan Picek (41), jenž nahradil šéfa tohoto oddělení Dalibora Lukeše, který odchází do Microsoftu. Picek dosud v Digi Trade zastával pozici project department managera. Předtím pracoval pět let ve společnosti Johnson & Johnson. Dále pracoval na pozici International IT Manager v mezinárodní právní kanceláři Burns Schwartz. Po transformaci lokální pobočky právní kanceláře na Brzobohatý Brož & Honsa pokračoval ve své činnosti jako ředitel kanceláře.
Picek vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT, je ženatý, má dvě děti a kromě počítačů je jeho koníčkem četba fantasy literatury. Rád lyžuje a jezdí na kole.
Dalibor Lukeš působil v Digi Trade od roku 1994 na pozicích softwarový specialista, IT konzultant, vývojový pracovník a projektový manažer. V roce 2001 zřídil v rámci firmy Divizi technologií a služeb, která se v roce 2003 rozdělila na dvě samostatné části: divizi Projekty a Vývoj a divizi Technická podpora a systémy. V současnosti studuje MBA na University of New York in Prague. Je ženatý. Mezi jeho koníčky patří především snowboarding a praktická střelba.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze