ERICSSON ČR

28. července 2014, 00:00 -
28. července 2014, 00:00

Radim Janda generální ředitel Janda byl počínaje 1. červencem 2014 jmenován generálním ředitelem společnosti Ericsson Česká republika a zároveň account manažerem pro společnost O2 Česká republika.

Janda vstupuje do Ericssonu s více než 15letou zkušeností v českém telekomunikačním průmyslu. V průběhu své kariéry byl zodpovědný za různé sektory u hlavních telekomunikačních poskytovatelů. V posledních sedmi letech působil ve firmě Cisco, kde měl na starost komunikaci s O2 ČR. V této roli bude i nadále pokračovat u Ericssonu. Radim Janda vystudoval finance a daně na Evropském polytechnickém institutu. Ve volném čase se věnuje bojovým uměním. Je aktivní sportovec, cvičí thaibox a krav magu.

1

CUSHMAN & WAKEFIELD Josef Krautman • associate Josef Krautman (30) bude pracovat jako business developer v kancelářském týmu Cushman & Wakefield. Bude zodpovědný za získávání nových klientů, především na straně nájemců.

Josef Krautman nastoupil do firmy Cushman & Wakefield jako associate. Má osm let zkušeností na realitním trhu v Česku i v zahraničí. Kariéru započal v realitní kanceláři Maxima Reality v roce 2006. V letech 2007 až 2009 pracoval v Lipsku ve firmě Aengevelt Immobilien. V období let 2009 až 2011 působil ve společnosti King Sturge v Praze a od roku 2011 pracoval v JLL.

Josef Krautman je absolventem Fakulty podnikového managementu na Czech Management Institute v Praze (ESMA) a nedávno dokončil studia na University of Reading. Hovoří česky stejně dobře jako německy, plynule se domluví také anglicky. Ve volném čase se věnuje golfu, fitness a rád hraje šachy.

2

RÖDL & PARTNER Dušan Marek • partner Radka Hašplová • associate Thomas Britz • associate Auditor Dušan Marek byl jmenován partnerem mezinárodní poradenské kanceláře Rödl & Partner, kde pracuje od roku 1995, posledních devět let jako vedoucí auditorského týmu. Specializuje se na audit účetních závěrek podle českého práva, IFRS a německého obchodního práva. Mezi jeho klienty patří středně velké a velké podniky zaměřené na výrobu a obchod. Jeho dalším významným zaměřením je spolupráce s klienty v rámci procesů M&A a zpracování due diligence.

Marek bude v rámci avizovaného procesu spojení s poradenskou kanceláří Vorlíčková Partners spoluodpovědný za implementaci odborných procesů a obchodních aktivit v oblasti auditorských služeb.

Dušan Marek vystudoval Dopravní fakultu ČVUT v Praze. Hovoří německy a anglicky. Ve volném čase se aktivně věnuje sportu, především lednímu hokeji a tenisu.

Novými associate partnery společnosti Rödl & Partner byli jmenováni auditorka Radka Hašplová a advokát Thomas Britz.

Radka Hašplová působí u společnosti od roku 2003, v současnosti jako zástupkyně vedoucí auditorského týmu, jež se věnuje auditům podle českého účetního práva, německého HGB a IFRS. Vystudovala obor finance na Fakultě financí a účetnictví VŠE v Praze.

Hovoří německy a anglicky. Ve volném čase se věnuje lyžování, plavání, jízdě na bruslích a dalším sportům.

Advokát Thomas Britz působí u firmy Rödl & Partner od roku 1999. Zaměřuje se zejména na restrukturalizace, korporátní a pracovní právo a na evropské právo sociálního zabezpečení. Mezi jeho klienty patří německé společnosti, zejména z oblasti výroby.

Thomas Britz vystudoval právo v Pasově a na Právnické fakultě UK. Hovoří plynně německy, česky, anglicky a francouzsky. Volný čas věnuje charitativní činnosti pro mezinárodní hnutí United World Colleges.

3

TPCA CZECH Javier Varela • viceprezident Javier Varela se stal novým výkonným viceprezidentem kolínské automobilky TPCA Toyota Peugeot Citroën. Nahradil Patrice Le Guyadera, který opouští TPCA po třech letech a přechází do čela závodu Sevelnord a továrny na výrobu převodovek ve Valenciennes na severu Francie.

Javier Varela pracuje ve společnosti PSA Peugeot Citroën již 25 let. V roce 1989 nastoupil do továrny ve Vigu ve Španělsku.

Tam zastával různé pozice ve výrobě, logisRadim tice a strategii. Mezinárodní zkušenosti získává od roku 2003. Podílel se na stanovování strategie výroby ve všech závodech skupiny PSA Peugeot Citroën. V roce 2007 byl jmenován výrobním ředitelem závodu v Argentině a v roce 2010 se tam stal prezidentem a generálním ředitelem. Naposledy vedl dva závody PSA Peugeot Citroën v Sochaux a Herimoncourtu ve Francii. Jedním z úkolů nového viceprezidenta bude příprava rozjezdu třetí směny letos v říjnu a s tím spojený nábor stovek nových zaměstnanců.

4

PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc • marketingový manažer Ondřej Lokvenc (37) je novou posilou společnosti Profi Credit. V rámci skupiny Profireal Group bude zastávat pozici global chief marketing officera. V jeho gesci bude řízení marketingových oddělení v pěti státech (Česko, Slovensko, Polsko, Bulharsko, Rusko). Zodpovídat bude také za rozvoj tržních aktivit úvěrové divize Profi Credit na nových trzích a za vylepšení celkové image společnosti.

Ondřej Lokvenc přichází ze společnosti Telefónica O2, kde působil jako marketing service director & head of CVM. Více než 13 let pracoval v seniorních manažerských pozicích v bankovním sektoru v UniCredit Bank a GE Money Bank v Česku, Austrálii a na Novém Zélandu.

Lokvenc vystudoval VŠE v Praze. Rád čte a poslouchá knihy v angličtině. Ve volném čase plave, lyžuje a je fanouškem vysokohorské turistiky. Je členem Poradní komise Českého výboru pro UNICEF.

5

GOOGLE David Špinar • head of performance Novou posilou pro výkonnostní marketing v pozici head of performance společnosti Google na českém trhu je David Špinar (36). V rámci obchodního týmu českého Googlu se zaměří zejména na návrh a realizaci výkonnostních řešení pro velké reklamní zadavatele.

Zároveň se bude věnovat propagaci a rozvoji výkonnostního pojetí marketingu a automatizovaných reklamních platforem v Česku a regionu střední Evropy.

David Špinar je absolventem VŠE v Praze. Profesní dráhu odstartoval jako ředitel konzultační agentury Dobrý web. V roce 2005 založil internetovou reklamní agenturu H1.cz, kterou dovedl až do role největší české online marketingové agentury s více než sto zaměstnanci. Agenturu v roce 2013 koupil koncern WPP.

David Špinar je ženatý a má dvě děti. Kromě online marketingu se věnuje své rodinné farmě ve středočeských Mysleticích, kde chová koně plemene Shire horse.

6

S. OLIVER ČR A SR David Vávra • finanční ředitel Pozici finančního ředitele německé módní a lifestylové společnosti s. Oliver pro Českou republiku a Slovensko od července zastává David Vávra (35). Odpovědnost za řízení financí, informačních technologií a lidských zdrojů přebírá se záměrem podpořit růst tržního podílu značky a zefektivnit interní procesy. V předchozích letech působil David Vávra na obdobné pozici ve španělské oděvní skupině Inditex, známé především značkou Zara. Zodpovídal zde za řízení financí a administrativních procesů u pěti módních značek. V oblasti maloobchodu má více než desetileté zkušenosti. Kariéru zahájil ve funkci finančního manažera společnosti s kancelářským zbožím Papirius (dnešní Office Depot).

David Vávra vystudoval Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. Volný čas nejraději tráví s rodinou nebo sportem.

7

O2 Ondřej Křivka • ředitel marketingové komunikace Novým ředitelem marketingové komunikace a brand managementu společnosti O2 Czech Republic se od 7. července 2014 stal Ondřej Křivka. Bude zodpovědný za celkovou strategii marketingové komunikace O2 pro český trh, jednotnou prezentaci značky O2 ve všech segmentech zákazníků a také za integraci interního kreativního týmu do společnosti.

Do O2 přichází po téměř šestileté zkušenosti z mediální skupiny televize Nova, kde v posledních letech zastával pozici ředitele marketingu všech TV kanálů a celého online portfolia. Předtím řídil televizní kanál MTV pro Českou republiku a Slovensko.

Ondřej Křivka získal titul MBA s marketingovou specializací na Southeastern Louisiana University v USA.

Dosavadní ředitel marketingové komunikace Pavel Jankovský z O2 po vzájemné dohodě odchází.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít