Dva u praček - Euro.cz

Přihlášení

Dva u praček

, Tomáš Pohanka,
Dva u praček
Zdroj: Euro.cz

Zita Kelemenová, Aldo Taddeo

PRAHA (tpk) – Dvě nové tváře získala divize pro střední Evropu ve společnosti Merloni Elettrodomestici: Zitu Kelemenovou (28) a Alda Taddea (35).
Marketingová manažerka Kelemenová bude mít na starosti marketingové aktivity pro značky Ariston a Indesit v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku. V minulosti působila v GE European Operation Services jako provozní ředitelka, odpovědná za zákaznický servis v Německu. Ještě předtím zastávala post marketingové manažerky ve společnosti Philips Domácí spotřebiče a v divizi osobní péče v Maďarsku.
Kelemenová ukončila v roce 1993 studium na Budapest University of Economic Sciences a ve stejném roce završila druhé magisterské studium CEMS. Během svého volna se věnuje sportu a výletům, k jejím koníčkům patří také film.
Aldo Taddeo byl ve společnosti jmenován ředitelem pro region Middle Europe. Ve své funkci bude dohlížet na aktivity firmy v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.
V Merloni Elettrodomestici, kde působí od roku 2001, měl dosud na starosti prodej značek Indesit a Ariston v nezávislých obchodech v Itálii. Dříve byl regionálním obchodním manažerem pro Blízký východ, Asii a Afriku ve společnosti Dé Longhi. V rozmezí let 1992 až 1996 se účastnil ve firmě Delta Elettronica, nejprve jako zmocněnec pro obchodní aktivity v Paříži, později jako oblastní manažer pro severní a východní Evropu.
Aldo Taddeo vystudoval Institute of Economics ve Varese a jako koníčky si vybral squash, tenis a kopanou.