Drží se svého kopyta - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Drží se svého kopyta

, Tomáš Pohanka,
Drží se svého kopyta
Zdroj: Euro.cz

Jiří Carda

PRAHA (tpk) – Jiří Carda (42) byl nedávno zvolen prezidentem Asociace výstavářských firem, jejíž je jeho společnost Sun Drive členem.
Carda v letech 1980 až 1984 vystudoval katedru zahraničního obchodu na Obchodní fakultě Vysoké školy ekonomické v Bratislavě. Brzy po dokončení studia nastoupil ke společnosti BVV, kde postupně působil jako referent, vedoucí realizačního referátu, ředitel obchodní skupiny, náměstek generálního ředitele a ředitel úseku realizace a servisu. Po osmnácti letech z výstavářské společnosti odešel, ale v oboru zůstal. V lednu tohoto roku založil firmu Sun Drive, která se zaměřuje na oblast veletržnictví a výstavnictví. Tato společnost se zabývá vším, co souvisí s výstavami, od veletržního poradenství přes návrhy expozic včetně jejich realizace až po doprovodné programy a školení personálu. Kromě toho nabízí také firemní prezentační akce nebo návrhy a realizace interiérů. Sun Drive je kromě členství v české Asociaci výstavářských firem zároveň zastoupena v mezinárodní organizaci IFES (International Federation of Exhibition Services).
Ve volném čase se Carda věnuje své rodině. S oblibou sportuje, především plave a hraje golf, a baví ho cestování. S potěšením si rovněž vychutná sklenku dobrého vína.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze