Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Pomozte ochránit uživatele internetu a zachovat svobodný internet

12. září se bude v Evropském parlamentu hlasovat o evropské směrnici o autorském právu.…

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní…

Konec výmluvám a začátek mluvení anglicky se blíží!

Lidský druh je mistrem ve vymlouvání se. Vymlouváme se na počasí, na únavu, na děti, na…

Dokonalá káva v pohodlí domova

20. listopadu 2017, 00:00 - Václav Herz
20. listopadu 2017, 00:00

Díky modernímu systému Quattro Force společnosti Krups je příprava kávy rychlejší a snazší

Příběh dnes již světové značky Krups se začal psát roku 1846 v městě Wald poblíž Solingenu v Severním Porýní-Vestfálsku.

U jejího zrodu stál Robert Krups, který proměnil známou kovárnu svého strýce na průmyslový závod. Původně se v n ěm ale vyráběly kuchyňské váhy.

Od svého vzniku se Krups definuje jako společnost, pro niž je hlavním cílem dosažení naprosté přesnosti a technické dokonalosti. Zásadní problém potkal firmu v průběhu druhé světové války, během které došlo k devastaci provozu. Třetí generace rodiny Krupsových tak stála před opravdu těžkým úkolem, ale po několikaletém úsilí firma dosáhla předválečných výsledků. V roce 1956 uvedla první elektrické mlýnky na kávu. Ty vyvolaly ve společnosti nadšení a staly se trhákem. Jen za první rok se prodal neuvěřitelný milion kusů.

Za další milník výroby je považován mixér s názvem 3-mix. Později byl symbolem každé moderní domácnosti. Inovativní pomocník trhal rekordy v prodeji. Po zavedení elektrického motoru do kuchyňských spotřebičů se stala značka Krups jednoznačným favoritem. Od roku 1991 je Krups značkou společnosti Groupe SEB, která působí ve více než 120 státech. Značka Krups si střeží své know-how a snaží se neustále své výrobky inovovat a díky nejmodernějším technologiím posouvat dopředu. Její velkou devízou jsou pečlivé testy, které se pravidelně provádějí. Výrobky jsou vysoce odolné, spolehlivé a výkonné.

Příkladem vlastní moderní technologie je Quattro Force zaměřující se na čtyři hlavní faktory podstatné pro dokonalou přípravu kávy. Součástí je unikátní, odolný Activespeed mlýnek. Ten dokáže ušetřit až 20 procent času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje dlouhou životností. Kompaktní spařovací jednotka Thermoblock® byla vyvinuta tak, aby káva měla vždy tu správnou teplotu již několik sekund po zapnutí. Krups využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném thermoblocku, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. Funkce Ultraflat Tamping je důležitá pro správnou extrakci kávy.

Kávovary Krups jsou vybaveny unikátním hydraulickým pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2, a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aromatu kávy. Funkce AutoClean zaručuje, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum.

Kombinace všech těchto faktorů, kterými se vyznačuje unikátní technologie Quattro Force, vám zajistí dokonalý zážitek z každého šálku v největší možné kvalitě a komfortu. •

Krups LatťEspress EA 829 Jedinečná řada plně automatických kávovarů Krups LatťEspress, které si rozhodně zamilujete. Uchvátí vás atraktivní design, kompaktní rozměry a schopnost automatického čištění, která zvyšuje životnost kávovaru. Jednoduché ovládání usnadní intuitivní LCD displej a One-Touch systém - zvolený nápoj připravíte pouhým jedním dotykem. Dokonalý výsledek doma připravené kávy zaručuje moderní technologie Quattro Force, která se o vše důležité sama postará. Doporučená cena je 15 990 Kč.

O autorovi| Václav Herz, herz@mf.cz


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nabídka ropy roste na rekordní úrovně
O kolik se od ledna zvýší důchody?
Jak poznat české padělané bankovky a koruny?
Jak moc je zdraví nebezpečný život on-line?
Jak je to s platbou zdravotního pojištění v penzi?
Auta
Opel Combo Life je zajímavá alternativa k MPV (české ceny +…
Jaguar E-Type, Range Rover a Land Rover Series I: Za volantem britských klasiků
Práva poškozených při dopravní nehodě: Krácení odškodnění pro nepřivolání policie
Za řídítky KTM 790 Duke: Skalpel, prosím
Peugeot veze do Paříže koncept nového kupé. Bude to nástupce slavné 504?
Technologie
Je Windows 10 build 17763 finální vydání? Novinky na všech „insiderských“ úrovních
Půjčujete si od rodiny a přátel? 3 důvody, proč raději ne!
AMD vydalo 45W mobilní Ryzeny s grafikou Vega. Notebooky s nimi ale zatím chybí
Tržní podíly výrobců GPU za Q2 2018: Aktualizace, údaje pro Radeony byly chybné
12. Mezinárodní den proti DRM. Kampaň upozorňuje na negativní dopady ochran
Hry pro příležitostné hráče