Dokonalá káva v pohodlí domova

20. listopadu 2017, 00:00 - Václav Herz
20. listopadu 2017, 00:00

Díky modernímu systému Quattro Force společnosti Krups je příprava kávy rychlejší a snazší

Příběh dnes již světové značky Krups se začal psát roku 1846 v městě Wald poblíž Solingenu v Severním Porýní-Vestfálsku.

U jejího zrodu stál Robert Krups, který proměnil známou kovárnu svého strýce na průmyslový závod. Původně se v n ěm ale vyráběly kuchyňské váhy.

Od svého vzniku se Krups definuje jako společnost, pro niž je hlavním cílem dosažení naprosté přesnosti a technické dokonalosti. Zásadní problém potkal firmu v průběhu druhé světové války, během které došlo k devastaci provozu. Třetí generace rodiny Krupsových tak stála před opravdu těžkým úkolem, ale po několikaletém úsilí firma dosáhla předválečných výsledků. V roce 1956 uvedla první elektrické mlýnky na kávu. Ty vyvolaly ve společnosti nadšení a staly se trhákem. Jen za první rok se prodal neuvěřitelný milion kusů.

Za další milník výroby je považován mixér s názvem 3-mix. Později byl symbolem každé moderní domácnosti. Inovativní pomocník trhal rekordy v prodeji. Po zavedení elektrického motoru do kuchyňských spotřebičů se stala značka Krups jednoznačným favoritem. Od roku 1991 je Krups značkou společnosti Groupe SEB, která působí ve více než 120 státech. Značka Krups si střeží své know-how a snaží se neustále své výrobky inovovat a díky nejmodernějším technologiím posouvat dopředu. Její velkou devízou jsou pečlivé testy, které se pravidelně provádějí. Výrobky jsou vysoce odolné, spolehlivé a výkonné.

Příkladem vlastní moderní technologie je Quattro Force zaměřující se na čtyři hlavní faktory podstatné pro dokonalou přípravu kávy. Součástí je unikátní, odolný Activespeed mlýnek. Ten dokáže ušetřit až 20 procent času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje dlouhou životností. Kompaktní spařovací jednotka Thermoblock® byla vyvinuta tak, aby káva měla vždy tu správnou teplotu již několik sekund po zapnutí. Krups využívá elektronicky řízený průtokový ohřev v patentovaném thermoblocku, který zajistí spaření kávy správnou teplotou již od prvního šálku. Funkce Ultraflat Tamping je důležitá pro správnou extrakci kávy.

Kávovary Krups jsou vybaveny unikátním hydraulickým pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2, a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aromatu kávy. Funkce AutoClean zaručuje, že po každé přípravě nápoje dojde k vyčištění vnitřních částí thermoblocku. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale i snižuje aktivní údržbu na minimum.

Kombinace všech těchto faktorů, kterými se vyznačuje unikátní technologie Quattro Force, vám zajistí dokonalý zážitek z každého šálku v největší možné kvalitě a komfortu. •

Krups LatťEspress EA 829 Jedinečná řada plně automatických kávovarů Krups LatťEspress, které si rozhodně zamilujete. Uchvátí vás atraktivní design, kompaktní rozměry a schopnost automatického čištění, která zvyšuje životnost kávovaru. Jednoduché ovládání usnadní intuitivní LCD displej a One-Touch systém - zvolený nápoj připravíte pouhým jedním dotykem. Dokonalý výsledek doma připravené kávy zaručuje moderní technologie Quattro Force, která se o vše důležité sama postará. Doporučená cena je 15 990 Kč.

O autorovi| Václav Herz, herz@mf.cz


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co si pojistit před cestou do zahraničí?
Šmejdi v energetice lákají do aukcí nebo na dárky. Lidé platí tisíce korun
Otec dětí odmítá platit výživné. Co můžete dělat?
6 zásadních rozdílů mezi předčasným důchodem a předdůchodem
Kolik peněz si vyděláte, až odjedete na dovolenou?
Auta
Cena za rychlost: Kde dostanete nejlepší čas 0-100 km/h za…
Tatra 700: Poslední osobní Tatrovka byla ve své době nejrychlejším českým autem
Aféra Dieselgate: Německé úřady zadržely šéfa automobilky Audi
Nové Suzuki Jimny je takový malý a levný Mercedes-Benz třídy G
Pět vozů značky Škoda, ze kterých budou dobré a spolehlivé ojetiny
Technologie
AMD: APU budou mít nové ovladače méně často, aktualizace jen jednou za tři měsíce
Proč kopačky Lionela Messiho vypadají na různých televizorech jinak?
Zprávy pro Android přináší posílání SMS z počítače a snadné kopírování bezpečnostních kódů
Microsoft je s April Updatem spokojený, takže opatrnější řízená distribuce končí
Konference mDevCamp 2018 propojila vývojářskou komunitu a nabídla přes 20 přednášek [report]
Hry pro příležitostné hráče