DLA PIPER

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Globální zkušenosti na dosah ruky DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář se 4 200 právníky působícími v Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Tichomoří, Evropě a na Blízkém Východě. Naši klienti tak mají k dispozici globální vhled a lokální znalosti, které nám umožňují zvládnout i ty nejsložitější obchodní transakce a právní otázky.

Mezi klienty DLA Piper patří nejen mezinárodní společnosti, ale i rozvíjející se společnosti lokálního charakteru. Naši právní poradci se specializují na sektory, ve kterých naši klienti působí. Rozumíme tak situacím, jimž musí klient ve svém oboru každodenně čelit. Umíme vybrat a propojit naše odborníky z různých právních oblastí tak, abychom klientovi co nejlépe pomohli s aktuálním požadavkem. I proto se zaměřujeme na právní poradenství v řadě odvětví: bankovnictví, financování a projekty, regulatorní a veřejnoprávní záležitosti, obchodní právo, fúze a akvizice, kapitálové trhy, nemovitosti, evropské právo, duševní vlastnictví, technologie a média, pracovní právo, vedení sporů a arbitráže.

Pražská kancelář DLA Piper poskytuje v České republice právní služby klientům téměř 25 let. Náš tým tvoří v současné době okolo třiceti právníků, kteří získali vzdělání na předních univerzitách a během zahraničních stáží, disponují rozsáhlými pracovními zkušenostmi a úzce spolupracují se svými kolegy ze zahraničních poboček.

Našim klientům nabízíme nejenom detailní znalost českého právního a podnikatelského prostředí, ale rovněž možnost okamžité právní rady v jiné jurisdikci. Klienti si při spolupráci s námi cení zejména prvotřídního nasazení při řešení obchodních záležitostí ve všech oblastech jejich podnikatelské činnosti. Díky celosvětové síti kanceláří DLA Piper pro nás neexistují teritoriální, časové, odborné, ani jazykové bariéry. I díky tomu naše advokátní kancelář poskytuje kvalitní, profesionální a komplexní právní poradenství vycházející z našich dlouholetých znalostí trhu a právního prostředí.

Kontakt ? Panská 854/2, 110 00 Praha 1 ? Kontaktní osoba: Miroslav Dubovský ? E-mail: Miroslav.dubovsky@dlapiper.com ? Web: www.dlapiper.com


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co si pojistit před cestou do zahraničí?
Šmejdi v energetice lákají do aukcí nebo na dárky. Lidé platí tisíce korun
Otec dětí odmítá platit výživné. Co můžete dělat?
6 zásadních rozdílů mezi předčasným důchodem a předdůchodem
Kolik peněz si vyděláte, až odjedete na dovolenou?
Auta
Sedm chyb, které dělají řidiči při cestě autem do…
Přestupky na železničním přejezdu: Pokuty, body a na jak dlouho vám seberou řidičák
Video recenze ojetiny: BMW X5 E70
Toyota ukázala v Le Mans hybridní supersport GR s výkonem 1000 koní
Nové Audi A1 se radikálně změnilo. Je větší a bere si inspiraci u Quattra [první dojmy]
Technologie
Valve je velkorysé. Podporu Steamu pro Windows XP a Vista ukončí až v lednu 2019
Řada her obsahuje sledovací nástroj Redshell. Komunita ho označila za spyware
Opět bezpečnostní díra u procesorů Intel: chyba Lazy FP Restore (oživeno)
Trollolo. Intel pořádá soutěž o Core i7-8086K, AMD je výhercům vymění za Threadripper
AMD: APU budou mít nové ovladače méně často, aktualizace jen jednou za tři měsíce
Hry pro příležitostné hráče