DLA PIPER

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Globální zkušenosti na dosah ruky DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář se 4 200 právníky působícími v Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Tichomoří, Evropě a na Blízkém Východě. Naši klienti tak mají k dispozici globální vhled a lokální znalosti, které nám umožňují zvládnout i ty nejsložitější obchodní transakce a právní otázky.

Mezi klienty DLA Piper patří nejen mezinárodní společnosti, ale i rozvíjející se společnosti lokálního charakteru. Naši právní poradci se specializují na sektory, ve kterých naši klienti působí. Rozumíme tak situacím, jimž musí klient ve svém oboru každodenně čelit. Umíme vybrat a propojit naše odborníky z různých právních oblastí tak, abychom klientovi co nejlépe pomohli s aktuálním požadavkem. I proto se zaměřujeme na právní poradenství v řadě odvětví: bankovnictví, financování a projekty, regulatorní a veřejnoprávní záležitosti, obchodní právo, fúze a akvizice, kapitálové trhy, nemovitosti, evropské právo, duševní vlastnictví, technologie a média, pracovní právo, vedení sporů a arbitráže.

Pražská kancelář DLA Piper poskytuje v České republice právní služby klientům téměř 25 let. Náš tým tvoří v současné době okolo třiceti právníků, kteří získali vzdělání na předních univerzitách a během zahraničních stáží, disponují rozsáhlými pracovními zkušenostmi a úzce spolupracují se svými kolegy ze zahraničních poboček.

Našim klientům nabízíme nejenom detailní znalost českého právního a podnikatelského prostředí, ale rovněž možnost okamžité právní rady v jiné jurisdikci. Klienti si při spolupráci s námi cení zejména prvotřídního nasazení při řešení obchodních záležitostí ve všech oblastech jejich podnikatelské činnosti. Díky celosvětové síti kanceláří DLA Piper pro nás neexistují teritoriální, časové, odborné, ani jazykové bariéry. I díky tomu naše advokátní kancelář poskytuje kvalitní, profesionální a komplexní právní poradenství vycházející z našich dlouholetých znalostí trhu a právního prostředí.

Kontakt ? Panská 854/2, 110 00 Praha 1 ? Kontaktní osoba: Miroslav Dubovský ? E-mail: Miroslav.dubovsky@dlapiper.com ? Web: www.dlapiper.com

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Jak, kdy a kam zaplatit daň z příjmu
Půjčka na Bitcoin? Šílenství
Byty se v průměru nabízejí za 2,78 mil. Kč. Loni to bylo o 400 000 korun méně
Dejte si pozor na 8 špatných důchodových rozhodnutí
Auta
Na západ, soudruhu! Svezli jsme se legendárním autobusem Š1…
Land Rover Defender Works V8 je zážitek, na který se nezapomíná (první jízdní dojmy)
Pohnuté osudy automobilek východního bloku: Přežilo jich jen pár
Také Audi bude mít svou „X6“. Q8 se představí v červnu a dočká se verze RS
Test pneumatik 225/45 R17: Jak si vedou celoroční? Vyloženě špatně ne
Technologie
Google, Facebook, Amazon. Digitální daň z obratu velkých firem v EU má být tři procenta
Lamax Pax X-1 a Energy Sistem Earphones 1: sluchátka bezdrátově a levně (vyzkoušeno)
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Windows 10 Insider Preview build 17123: Fotky si tykají s HEIFem
144Hz herní LCD s rozlišením 4K vyjdou až v Q3 2018, 200Hz modely jsou též zpožděné
Hry pro příležitostné hráče