DLA PIPER

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Globální zkušenosti na dosah ruky DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář se 4 200 právníky působícími v Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Tichomoří, Evropě a na Blízkém Východě. Naši klienti tak mají k dispozici globální vhled a lokální znalosti, které nám umožňují zvládnout i ty nejsložitější obchodní transakce a právní otázky.

Mezi klienty DLA Piper patří nejen mezinárodní společnosti, ale i rozvíjející se společnosti lokálního charakteru. Naši právní poradci se specializují na sektory, ve kterých naši klienti působí. Rozumíme tak situacím, jimž musí klient ve svém oboru každodenně čelit. Umíme vybrat a propojit naše odborníky z různých právních oblastí tak, abychom klientovi co nejlépe pomohli s aktuálním požadavkem. I proto se zaměřujeme na právní poradenství v řadě odvětví: bankovnictví, financování a projekty, regulatorní a veřejnoprávní záležitosti, obchodní právo, fúze a akvizice, kapitálové trhy, nemovitosti, evropské právo, duševní vlastnictví, technologie a média, pracovní právo, vedení sporů a arbitráže.

Pražská kancelář DLA Piper poskytuje v České republice právní služby klientům téměř 25 let. Náš tým tvoří v současné době okolo třiceti právníků, kteří získali vzdělání na předních univerzitách a během zahraničních stáží, disponují rozsáhlými pracovními zkušenostmi a úzce spolupracují se svými kolegy ze zahraničních poboček.

Našim klientům nabízíme nejenom detailní znalost českého právního a podnikatelského prostředí, ale rovněž možnost okamžité právní rady v jiné jurisdikci. Klienti si při spolupráci s námi cení zejména prvotřídního nasazení při řešení obchodních záležitostí ve všech oblastech jejich podnikatelské činnosti. Díky celosvětové síti kanceláří DLA Piper pro nás neexistují teritoriální, časové, odborné, ani jazykové bariéry. I díky tomu naše advokátní kancelář poskytuje kvalitní, profesionální a komplexní právní poradenství vycházející z našich dlouholetých znalostí trhu a právního prostředí.

Kontakt ? Panská 854/2, 110 00 Praha 1 ? Kontaktní osoba: Miroslav Dubovský ? E-mail: Miroslav.dubovsky@dlapiper.com ? Web: www.dlapiper.com

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kolik každý Čech vyprodukuje ročně odpadu?
Od ledna 2018 teče z kohoutků dražší voda. O kolik?
Jak vydat knihu? Zeptali jsme se spisovatele
Volby prezidenta druhé kolo: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Jedete autem na hory? Víte, na co si dát pozor?
Auta
Policie stále nemá dost, kupuje další Superby 4×4 DSG.…
Dacia Logan jako prémiové auto? Podívejte se, jak by mohla vypadat
Také Range Rover Velar se dočká silného osmiválce v provedení SVR
Galerie: 10 fascinujících traktorů, kvůli kterým se budete chtít stát zemědělcem
Nechcete čekat na Škodu Kodiaq RS? Čip od BSR zvedne výkon na 260 koní
Technologie
AMD má nové vedení divize Radeon: Starý veterán z ATi a otec čipů Tegra z Nvidie
Unikly parametry chystaných nových procesorů Coffee Lake. Na pultech možná už v únoru
Vyšel Firefox 58. Je zase rychlejší a nabízí více možností při pořizování snímků webů
Microsoft chystá nástroj na prohlížení a odstranění diagnostických dat ve Windows 10
Android 8.1 vám řekne, jak rychlé jsou dostupné sítě Wi-Fi. Vyberete si tak tu nejlepší
Hry pro příležitostné hráče