DLA PIPER

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Globální zkušenosti na dosah ruky DLA Piper je mezinárodní advokátní kancelář se 4 200 právníky působícími v Severní Americe, Jižní Americe, Asii a Tichomoří, Evropě a na Blízkém Východě. Naši klienti tak mají k dispozici globální vhled a lokální znalosti, které nám umožňují zvládnout i ty nejsložitější obchodní transakce a právní otázky.

Mezi klienty DLA Piper patří nejen mezinárodní společnosti, ale i rozvíjející se společnosti lokálního charakteru. Naši právní poradci se specializují na sektory, ve kterých naši klienti působí. Rozumíme tak situacím, jimž musí klient ve svém oboru každodenně čelit. Umíme vybrat a propojit naše odborníky z různých právních oblastí tak, abychom klientovi co nejlépe pomohli s aktuálním požadavkem. I proto se zaměřujeme na právní poradenství v řadě odvětví: bankovnictví, financování a projekty, regulatorní a veřejnoprávní záležitosti, obchodní právo, fúze a akvizice, kapitálové trhy, nemovitosti, evropské právo, duševní vlastnictví, technologie a média, pracovní právo, vedení sporů a arbitráže.

Pražská kancelář DLA Piper poskytuje v České republice právní služby klientům téměř 25 let. Náš tým tvoří v současné době okolo třiceti právníků, kteří získali vzdělání na předních univerzitách a během zahraničních stáží, disponují rozsáhlými pracovními zkušenostmi a úzce spolupracují se svými kolegy ze zahraničních poboček.

Našim klientům nabízíme nejenom detailní znalost českého právního a podnikatelského prostředí, ale rovněž možnost okamžité právní rady v jiné jurisdikci. Klienti si při spolupráci s námi cení zejména prvotřídního nasazení při řešení obchodních záležitostí ve všech oblastech jejich podnikatelské činnosti. Díky celosvětové síti kanceláří DLA Piper pro nás neexistují teritoriální, časové, odborné, ani jazykové bariéry. I díky tomu naše advokátní kancelář poskytuje kvalitní, profesionální a komplexní právní poradenství vycházející z našich dlouholetých znalostí trhu a právního prostředí.

Kontakt ? Panská 854/2, 110 00 Praha 1 ? Kontaktní osoba: Miroslav Dubovský ? E-mail: Miroslav.dubovsky@dlapiper.com ? Web: www.dlapiper.com


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Lucemburčané si odchodem do penze pohorší nejméně
Jak banka rozhodne, jestli vám dá, nebo nedá půjčku?
Jak a kde sehnat výpis z obchodního rejstříku snadno a rychle
3 tipy, jak si snížit daňovou povinnost ještě do konce roku
Kdy potřebujete výpis z katastru nemovitostí?
Auta
Srovnání tříválců: Ford Focus 1.0 EcoBoost vs Opel Astra 1.…
BMW představuje prototyp nového boxeru s oldschoolovým designem
V Německu na zemní plyn bez mýta
Sedm ojetých aut, která se vám rozbijí už cestou z bazaru
Největší riziko smrtelné nehody vám hrozí při cestování v Libérii. Nejmenší na Maledivách
Technologie
OnePlus 6T přichází v edici McLaren. Má více paměti, rychlejší nabíjení a vyšší cenu
Takhle zní Mars. NASA pořídila první záznam z rudé planety
Spojení Vodafonu a UPC není jisté. Evropská komise zahájila vyšetřování
Vyšel Firefox 64. Umožňuje hromadně pracovat s panely
Instagram teď můžete používat pro hlasové zprávy jako vysílačku
Hry pro příležitostné hráče