Dámská jízda - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Dámská jízda

, Naděžda Kubalíková,
Dámská jízda
Zdroj: Euro.cz

Touchdown Czech Republic

Barbora Tomšovská prodala svůj podíl v personální agentuře Wrightson Urquhart a přechází do pozice managing director ve společnosti Touchdown Czech Republic. Spolu s ní z Wrightson Urquhart odchází i Ivana Votočková, která ve společnosti Touchdown povede divizi executive search. Divizi recruitmentu, působící úspěšně na trhu již dva roky, i nadále povede Monika Milerová. Portfolio služeb společnosti se rozšiřuje o personální audity, AV/DC centra a koučing.
Barbora Tomšovská v oblasti executive search pracuje přes deset let a je absolventkou MBA studia. Hovoří anglicky, francouzsky a španělsky. Má bohaté zkušenosti v oblasti služeb i bankovním a finančním sektoru. Ve volném čase se věnuje svému koni a parkúrovému jezdění.
Ivana Votočková pracovala v ČSAV v oblasti základního výzkumu, od roku 1994 působí v zahraničních společnostech zaměřených na projekty executive search jako konzultantka. Má zkušenosti z projektů na českém i zahraničním trhu ve službách, v bankovním a finančním sektoru a v technických společnostech. Hovoří anglicky a rusky. Ve volném čase hraje volejbal.
Monika Milerová je spoluzakladatelkou Touchdown Czech Republic. Absolvovala Filozofickou fakultu Ostravské univerzity a dlouho žila ve Velké Británii. Od roku 2000 se pohybuje v konzultační oblasti se specializací na recruitment pro bankovní a finanční sektor, IT, obchod a marketing. Hovoří plynule anglicky. Ve volném čase hraje šachy, squash a cestuje.