Čtyřlístek v pohybu - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Čtyřlístek v pohybu

, Tomáš Pohanka,
Čtyřlístek v pohybu
Zdroj: Euro.cz

Marie Lihánová, Václav Pavlas, Martina Jašková, Jana Jaburková

PRAHA (tpk) – Společnost Protocol Service, která se věnuje reklamním a grafickým službám, uskutečnila v rámci své struktury čtyři personální změny.
Na post account manažera nastoupila Marie Lihánová, jež má zkušenosti s novinářskou prací (Top Magazín pro dívky, Fincentrum). Přišla z PR agentury Impact, kde na pozici account executive pracovala pro klienty, jako FAB, Microsoft, Aviva životní pojišťovna a Aral. Ve společnosti bude mít na starosti oblasti Event Managementu a Media Relations.
Z Kanceláře prezidenta republiky se do firmy přesunul Václav Pavlas, jenž byl několik let protokolářem prezidenta Václav Havla. K jeho dalším zkušenostem patří práce pro pražskou pobočku společnosti GJW Government Relations (nyní Weber Shandwick Public Affairs/GJW). Na pozici PA account managera odpovídá ve společnosti za oblast lobbingu, polických analýz a konzultace v oblasti protokolu, mezinárodních vztahů a práce na speciálních VIP aktivitách.
Executive directorem společnosti se stala Jana Jaburková, která povýšila z pozice account directora a jejíž úkolem je prezentace a corporate image, řízení chodu společnosti, strategické plánování a rozvoj firmy.
Místo account directora uvolněné po Jaburkové obsadila Martina Jašková, která postoupila z pozice account manažera. Nyní vede týmy, které pracují pro Eurotel Praha, APRA, Shiran R/E Holdings, Alitalia, Hyundai Motor, Grünenthal ČR a další klienty.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze