COMMERZBANK

24. listopadu 2014, 00:00 -
24. listopadu 2014, 00:00

Tomáš Krejča ředitel oddělení financial engineering Novým ředitelem oddělení financial engineering v pražské pobočce Commerzbank se stal Tomáš Krejča (46). Zodpovědný bude za akviziční a strukturované financování pro střední a velké podniky, a to jak v oblasti investičního, tak i provozního financování. Postoupil z pozice zástupce ředitele úvěrového oddělení Commerzbank. Ve funkci nahradil Leonu Blehovou, která se vrací do centrály ve Frankfurtu.

Tomáš Krejča má více než 20leté zkušenosti z finančního sektoru v Česku i na Slovensku. Před nástupem do Commerzbank pracoval ve Všeobecné úvěrové bance Bratislava a ve společnosti Agrofert Holding jako provozní ředitel. Zároveň byl členem statutárních orgánů řady společností. Působil v české pobočce britské konzultační společnosti PA Consulting, v české pobočce americké konzultační společnosti American Appraisal nebo v Kapitálové investiční společnosti České pojišťovny. Tomáš Krejča vystudoval mezinárodní ekonomické vztahy na Kyjevské univerzitě. Kromě češtiny ovládá také angličtinu, němčinu a ruštinu. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří tenis, cyklistika, lyžování a literatura faktu.

1

PWC ČR Aleš Špidla • manažer řízení rizik Oddělení řízení rizik poradenské společnosti PricewaterhouseCoopers Česká republika posílil zkušený odborník na kybernetickou bezpečnost Aleš Špidla. Bude zastávat funkci manažera zodpovědného za komplexní řešení ochrany dat a oblast kybernetické bezpečnosti. Do PwC přichází z Ministerstva práce a sociálních věcí ČR (MPSV), kde pracoval jako ředitel odboru bezpečnostní politiky.

Aleš Špidla (57) působí v oboru informačních a komunikačních technologií od roku 1986. Od roku 2005 pracoval ve státní správě. Před působením na MPSV byl vedoucím sekce informatiky ve Státním ústavu pro kontrolu léčiv, kde se mimo jiné věnoval i problematice eHealth. Do roku 2011 vykonával funkci ředitele odboru kybernetické bezpečnosti na Ministerstvu vnitra ČR. Do roku 2010 pracoval jako bezpečnostní ředitel a ředitel IT Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, kde mimo jiné založil pracoviště forenzních informačních technologií.

Aleš Špidla je spoluzakladatelem Akademie forenzních věd, viceprezidentem Českého institutu manažerů informační bezpečnosti a zastupuje Českou republiku v poradním orgánu Evropské komise pro koordinaci zavádění standardů do kybernetické bezpečnosti – Cyber Security Coordination Group. Je absolventem Elektrotechnické fakulty VUT v Brně, obor technická kybernetika. Aleš Špidla je ženatý a má čtyři dospělé děti. Mezi jeho záliby patří sci-filiteratura a sci-fifilmy, rád si zahraje s partou muzikantů.

2

ARCA CAPITAL Rastislav Velič • partner Finanční a projektový manažer finanční skupiny Arca Capital Rastislav Velič (41) rozšiřuje okruh současných partnerů Pavola Krúpy a Petera Krištofoviče. Nový partner společnosti Arca Capital Rastislav Velič působí ve finanční skupině již 15 let a zaměřuje se na projektové financování, rozvoj korporátních vztahů a nejnověji i na spolupráci při řízení investičních fondů. I vzhledem ke svému historickému působení ve strukturách skupiny je jeho strategickou úlohou upevnit sektor real estate a rozvíjet segment finančnictví přes nové akvizice a rozvoj korporátních vztahů doma a v zahraničí. Arca Capital se kromě Slovenska bude orientovat i na trh České republiky, Ukrajiny a západního Balkánu.

Rastislav Velič působí jako předseda představenstva společnosti Arca Capital Slovakia a jako prokurista a finanční ředitel Arca Investments. Vystudoval účetnictví a auditorství na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Od roku 2013 je členem investičního výboru fondu kvalifikovaných investorů Nova Green Energy.

3

108 AGENCY Ondřej Konopásek • partner Ondřej Konopásek, který v realitně-konzultační společnosti 108 Agency působí od jejího založení v roce 2009 jako konzultant v oddělení průmyslových nemovitostí, se stal při pětiletém výročí firmy jejím partnerem. Ondřej Konopásek je kromě obchodu zodpovědný za marketingové aktivity, za celkový rozvoj společnosti, rozvoj interních procesů a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Do budoucna bude mít na starost další rozvoj a propagaci oborových portálů Skladuj.

cz a Najdikanceláře.cz, které společnost vlastní, přípravu dalších online nástrojů pro akvizici nových klientů a nadále bude rozvíjet obchodní činnost v oblasti průmyslových nemovitostí.

Před příchodem do 108 Agency pracoval Ondřej Konopásek jako key account manager v marketingové agentuře První multimediální a dále jako jednatel ve společnosti Kreativní laboratoř.

Hovoří anglicky a mezi jeho záliby patří rodina, práce, sport, kultura a nové technologie.

4

MAZARS Tatiana Tkáčová • vedoucí týmu Auditorská a poradenská společnost Mazars posiluje svůj tým v oblasti pojistné matematiky. Od listopadu stojí v jeho čele Tatiana Tkáčová, která zároveň řídí sesterský tým v bratislavské kanceláři Mazars. Tatiana Tkáčová má 14 let zkušeností v oboru pojistné matematiky a zaměřuje se především na poradenství v oblasti ocenění rezerv na zaměstnanecké požitky podle mezinárodních standardů finančního výkaznictví a finanční audit pojišťoven.

Absolvovala Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, je certifi kovanou pojistnou matematičkou zapsanou v seznamu Národní banky Slovenska a má postavení kvalifi kovaného aktuára ve Slovenské společnosti aktuárů. Hovoří slovensky a anglicky.

5

HAVEL HOLáSEK & PARTNERS Veronika Ryšávková • PR manažerka Advokátní kancelář Havel Holásek & Partners posílila svůj tým o Veroniku Ryšávkovou, která nastoupila do pozice PR a média manažerky. Bude zodpovídat zejména za budování vztahů s veřejností a utváření mediálního obrazu společnosti.

Veronika Ryšávková v advokátní kanceláři řídí vzdělávací Akademii Havel, Holásek & Partners. Před nástupem do firmy pracovala na ministerstvu spravedlnosti, nejprve jako ředitelka tiskového odboru a tisková mluvčí, později jako vrchní ředitelka sekce kabinetu ministra. Měla též na starost me diální politiku Legislativní rady vlády. Předtím působila v mezinárodní PR agentuře v Londýně jako poradkyně pro oblast střední Evropy a tamtéž se jako mediální specialistka podílela na lidskoprávním projektu OSN. V letech 2002 až 2009 pracovala Veronika Ryšávková jako novinářka v několika celostátních médiích, nejdéle v Týdnu a v České televizi, kde se jako reportérka specializovala na legislativu a justici.

Veronika Ryšávková vystudovala Právnickou fakultu UK v Praze, žurnalistiku a bohemistiku na Filozofické fakultě UP v Olomouci a marketing na VŠFS v Praze. Právo i masmédia studovala též na Perth College a London City University v Londýně. Hovoří plynule anglicky.

6

JLL Eduard Forejt • ředitel rozvoje obchodu Eduard Forejt byl jmenován ředitelem rozvoje obchodu společnosti Jones Lang LaSalle (JLL). Bude se zaměřovat na vyhledávání a zprostředkování nových obchodních příležitostí pro oddělení kancelářských nemovitostí společnosti JLL a bude pečovat o dobré vztahy s klíčovými klienty. Jedním z nových úkolů bude také posilovat cross-selling aktivity v rámci pražské pobočky.

Eduard Forejt nastoupil do JLL v roce 2005 jako senior negotiator po šesti letech působení v oboru nemovitostí. V roce 2007 se stal vedoucím oddělení kancelářských nemovitostí JLL. Předtím pracoval ve společnostech King Sturge a ČSOB. Jako agent a konzultant měl na starost marketingové a leasingové aktivity různých projektů v Praze. Mezi developery, které zastupoval, patří Erste Group Immorent CR, Karimpol, J&T Real Estate či Lighthouse Group.

Eduard Forejt dělí svůj volný čas mezi rodinu a koníčky, ke kterým patří hudba, motorky Harley-Davidson a lov.

7

VILÍMKOVá DUDáK & PARTNERS Vítězslav Kus • partner Novým partnerem společnosti Vilímková Dudák & Partners se stal Vítězslav Kus (38). Vytvořil a řídí nový tým expertů pro oblast manažerského poradenství, specializující se na poskytování komplexních služeb pro firmy a manažery v oblastech řízení obchodu, financí, HR, provozu, plánování a projektového řízení.

Vítězslav Kus 11 let řídil poradenské projekty ve společnosti PricewaterhouseCoopers Consulting Services. Pracoval pro řadu nadnárodních společností, např. Delphi, Siemens či Raiffeisen. Rozsáhlé odborné zkušenosti získal s řízením mezinárodních projektů v USA, Kanadě a SRN. Založil českou pobočku mezinárodní skupiny KRUK SA, ve které poslední dva roky řídil oddělení obchodu, komunikace, HR a provozu. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Služby poskytuje v českém, anglickém a německém jazyce.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Povinné ručení? Nejlevnější není vždy nejlepší
Chcete si přivydělat? Staňte se členem volební komise
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Auta
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být…
Srážka se zvěří hrozí nejen na podzim. Co v takovém případě dělat?
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s pohonem 4×4 i zadokolky
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Technologie
Messenger už nebude tak brutálně masakrovat fotky. Novým limitem je 4k
4K, HDR a 5× větší úhlopříčka, než má vaše televize. Nový projektor od BenQ stojí jen 40 000 Kč
Panelové prostředí pro aplikace ve Windows žije. Možná si ho brzy osaháme
Vznikl velký výrobce procesorů ARM pro servery, Marvell a Cavium se spojí za 6 miliard $
Připravte si lyže. NaSvah.cz vám najde nejlepší střediska v Česku a na Slovensku
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít