Citáty týdne

09. dubna, 00:00 -
09. dubna, 00:00

„Jsem tady rád a cítím se tu jako doma.“ Prezident Miloš Zeman na návštěvě Slovenska. Velmi se přimlouváme za to, aby své právo na sebeurčení využil. Co možná nejrychleji.

„To máme nějaké datum expirace?“ Německá topmodelka Heidi Klumová reagovala na výtky, že by ve 44 letech měla nechat předvádění spodního prádla.

„Člověk už si nemůže dát nikde ani pivo, aniž by ho někdo nevyfotil.“ Namol opilý exfotbalista Martin Fenin v televizním pořadu Tiki-Taka, ve kterém nazval šéfy fotbalových Teplic „hovady“ a zavedení videorozhodčích označil za „píčovinu“.

„Nemám čo skrývať.“ Slovenský premiér Peter Pellegrini o svém luxusním bytě, na který si podle slovenských novinářů nemohl z platu našetřit. Co na to „ujo“ Vik?

„Byl jsem ve sněmovně, ale nešel jsem do sálu. A když jsem slyšel ty pindy, tak jsem se utvrdil, že jsem udělal dobře.“ Komunistický poslanec Zdeněk „Mlátička“ Ondráček se na Facebooku pochlubil, že si projev předsedy americké Sněmovny reprezentantů Paula Ryana nechal ujít. Klasická reakce rozzlobeného traktoristy ve stylu „Chartu jsem nečetl, ale vím, že to jsou protisocialistický živly“.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Láká vás na dovolené zorbing, rafting, canoyning? Pozor na výluky v pojištění
Expres doklady - občanka a pas do 24 hodin: kde a kdy si vyzvednout
Vyznejte se v SPZ jako expert
Jak může absolvent vysoké školy přijít o titul
Komentář: Václav Klaus mladší - angry bird ODS
Hry pro příležitostné hráče