CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s. r. o., advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Jiná dimenze řešení Demokracie, právní stát a spravedlnost nejsou jen prázdné pojmy. Alespoň pro nás ne. Tyto hodnoty bráníme a rozvíjíme. Právě tím nejlépe posloužíme svým klientům. Své služby poskytujeme s úctou k tradici, zároveň ale s touhou po inovaci a s otevřenýma očima. Jen tak můžeme nabídnout jinou dimenzi řešení problémů spočívající v naprosté komplexnosti.

Bezchybné právní řešení bývá při naší práci samozřejmostí. Celkový obraz ale dotváří navržení správných manažerských a rozhodovacích postupů, zhodnocení ekonomických, politických či společenských souvislostí a dopadů, stejně jako správná komunikace a vytvoření optimálního mediálního obrazu.

Dělení právních služeb na jednotlivé disciplíny je překonané, v naší každodenní práci se veřejné a soukromé právo prolínají.

Naše týmy jsou rozděleny podle průmyslových sektorů a klientů, pro které pracují, a kompletně řeší jejich zadání. Opíráme se o rozsáhlé akademické zázemí, spolupracujeme s předními právními vědci. Bohatě publikujeme a přednášíme na konferencích a seminářích. Všechny problémy vidíme v mezinárodních souvislostech a perspektivách. Není proto náhodou, že společník kanceláře JUDr. Pavel Smutný je zároveň prezidentem Česko-izraelské smíšené obchodní komory a výrazným podporovatelem dalších podnikatelských skupin. Klíčem k úspěchu – nás i našich klientů – je rovněž kultura a její rozsáhlá podpora. V roce 2009 jsme založili nadační fond Bohemian Heritage Fund, který ze soukromých prostředků mecenášů spolufinancuje mimořádné kulturní počiny. Fondu se podařilo vybrat již přes 35 milionů korun.

Prostřednictvím advokátní kanceláře, obchodních komor i nadačního fondu tak usilujeme o znovuprosazení České republiky a českého génia ve světě a podtržení znamenitosti české kultury. I díky tomu bývá kancelář pravidelně oceňována v žebříčku Právnická firma roku.

Patříme mezi největší české advokátní kanceláře. V rámci své specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské a právo veřejného investování. Zásadní je pro nás rovněž oblast insolvenčního práva. Služby poskytujeme nejen v češtině, ale také v hlavních světových jazycích.

Jen díky dokonalé souhře všech těchto faktorů můžeme svým klientům nabízet jinou dimenzi řešení.

Kontakt ? CITY TOWER, Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 – Pankrác ? E-mail: ak@akccs.cz ? Tel.: 224 827 884 ? Web: akccs.cz facebook.com/AKCCScz twitter.com/AKCCS_cz


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
6 zásadních rozdílů mezi předčasným důchodem a předdůchodem
Kolik peněz si vyděláte, až odjedete na dovolenou?
Co je dobré vědět o operativním leasingu?
4 věci, co nás naučila tento týden poradna
V oblíbených destinacích je litr benzínu dražší až o 9 korun. Kde natankovat na cestě k moři?
Auta
Retro: BMW M1 po 40 letech stále marně čeká na duchovního…
15 věcí, které o Facebooku možná nevíte, ale Zuckerberg o vás ano
BMW řady 8 má digitální kokpit, pohon všech kol a karbonovou konstrukci
Proč auta používají dvě hlavní světla? A proč se nechytlo ani řešení z Tatry 603?
Galerie: Nejúspěšnější závodní auta v 24 h Le Mans
Technologie
Steam Link přichází na Android TV. Streamuje hry ve 4K při 60 snímcích
Nekompatibilita na socketu AM4: z některých desek zmizí podpora starších procesorů
Nvidia začala s výrobci karet chystat vydání nové generace GeForce. Možná umí HDMI 2.1
Osm hodin spánku nestačí. Lidé by si měli zdřímnout i v práci
NZXT H200: elegantní mITX skříň (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče