CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s. r. o., advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Jiná dimenze řešení Demokracie, právní stát a spravedlnost nejsou jen prázdné pojmy. Alespoň pro nás ne. Tyto hodnoty bráníme a rozvíjíme. Právě tím nejlépe posloužíme svým klientům. Své služby poskytujeme s úctou k tradici, zároveň ale s touhou po inovaci a s otevřenýma očima. Jen tak můžeme nabídnout jinou dimenzi řešení problémů spočívající v naprosté komplexnosti.

Bezchybné právní řešení bývá při naší práci samozřejmostí. Celkový obraz ale dotváří navržení správných manažerských a rozhodovacích postupů, zhodnocení ekonomických, politických či společenských souvislostí a dopadů, stejně jako správná komunikace a vytvoření optimálního mediálního obrazu.

Dělení právních služeb na jednotlivé disciplíny je překonané, v naší každodenní práci se veřejné a soukromé právo prolínají.

Naše týmy jsou rozděleny podle průmyslových sektorů a klientů, pro které pracují, a kompletně řeší jejich zadání. Opíráme se o rozsáhlé akademické zázemí, spolupracujeme s předními právními vědci. Bohatě publikujeme a přednášíme na konferencích a seminářích. Všechny problémy vidíme v mezinárodních souvislostech a perspektivách. Není proto náhodou, že společník kanceláře JUDr. Pavel Smutný je zároveň prezidentem Česko-izraelské smíšené obchodní komory a výrazným podporovatelem dalších podnikatelských skupin. Klíčem k úspěchu – nás i našich klientů – je rovněž kultura a její rozsáhlá podpora. V roce 2009 jsme založili nadační fond Bohemian Heritage Fund, který ze soukromých prostředků mecenášů spolufinancuje mimořádné kulturní počiny. Fondu se podařilo vybrat již přes 35 milionů korun.

Prostřednictvím advokátní kanceláře, obchodních komor i nadačního fondu tak usilujeme o znovuprosazení České republiky a českého génia ve světě a podtržení znamenitosti české kultury. I díky tomu bývá kancelář pravidelně oceňována v žebříčku Právnická firma roku.

Patříme mezi největší české advokátní kanceláře. V rámci své specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské a právo veřejného investování. Zásadní je pro nás rovněž oblast insolvenčního práva. Služby poskytujeme nejen v češtině, ale také v hlavních světových jazycích.

Jen díky dokonalé souhře všech těchto faktorů můžeme svým klientům nabízet jinou dimenzi řešení.

Kontakt ? CITY TOWER, Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 – Pankrác ? E-mail: ak@akccs.cz ? Tel.: 224 827 884 ? Web: akccs.cz facebook.com/AKCCScz twitter.com/AKCCS_cz


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
9 otázek, na které se chcete zeptat při žádosti o starobní důchod
V Česku je již 131 dobíjecích stanic pro elektroauta
Z pokuty hned exekuce? To je nový trik některých dodavatelů
Co když se vám cestou z dovolené ztratí či poškodí zavazadla?
Co dělat, když ztratíte vysvědčení... a najednou ho potřebujete
Auta
Doprava „ve druhém patře“ se vrací jako UFO na nohách…
Ze Škody Rapid Spaceback se na chvíli stane papamobil. Papeže bude vozit v Irsku
Startovací kabely jsou skvělý pomocník. Ale s jejich zapojením opatrně
Nové BMW Z4 předčasně odhaleno na dalších fotkách. Poprvé ukázalo také interiér
Rolls-Royce Silver Ghost Collection vzpomíná na předka z minulého století
Technologie
ARM odhalil plán budoucích CPU jader: Deimos a Hercules pro přímý útok na Intel
Od října z DVB-T zmizí HD vysílání České televize. Diváci musí přejít na DVB-T2
Sony prodalo již 3 miliony brýlí pro virtuální realitu. PS VR jsou momentálně nejlevnější v historii
V roce 2019 možná hodně zlevní SSD. Ceny NAND Flash prý mohou zkolabovat až o 70 %
První dojmy z nové Fabie? Je pořád stejná
Hry pro příležitostné hráče