CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s. r. o., advokátní kancelář

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Jiná dimenze řešení Demokracie, právní stát a spravedlnost nejsou jen prázdné pojmy. Alespoň pro nás ne. Tyto hodnoty bráníme a rozvíjíme. Právě tím nejlépe posloužíme svým klientům. Své služby poskytujeme s úctou k tradici, zároveň ale s touhou po inovaci a s otevřenýma očima. Jen tak můžeme nabídnout jinou dimenzi řešení problémů spočívající v naprosté komplexnosti.

Bezchybné právní řešení bývá při naší práci samozřejmostí. Celkový obraz ale dotváří navržení správných manažerských a rozhodovacích postupů, zhodnocení ekonomických, politických či společenských souvislostí a dopadů, stejně jako správná komunikace a vytvoření optimálního mediálního obrazu.

Dělení právních služeb na jednotlivé disciplíny je překonané, v naší každodenní práci se veřejné a soukromé právo prolínají.

Naše týmy jsou rozděleny podle průmyslových sektorů a klientů, pro které pracují, a kompletně řeší jejich zadání. Opíráme se o rozsáhlé akademické zázemí, spolupracujeme s předními právními vědci. Bohatě publikujeme a přednášíme na konferencích a seminářích. Všechny problémy vidíme v mezinárodních souvislostech a perspektivách. Není proto náhodou, že společník kanceláře JUDr. Pavel Smutný je zároveň prezidentem Česko-izraelské smíšené obchodní komory a výrazným podporovatelem dalších podnikatelských skupin. Klíčem k úspěchu – nás i našich klientů – je rovněž kultura a její rozsáhlá podpora. V roce 2009 jsme založili nadační fond Bohemian Heritage Fund, který ze soukromých prostředků mecenášů spolufinancuje mimořádné kulturní počiny. Fondu se podařilo vybrat již přes 35 milionů korun.

Prostřednictvím advokátní kanceláře, obchodních komor i nadačního fondu tak usilujeme o znovuprosazení České republiky a českého génia ve světě a podtržení znamenitosti české kultury. I díky tomu bývá kancelář pravidelně oceňována v žebříčku Právnická firma roku.

Patříme mezi největší české advokátní kanceláře. V rámci své specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské a právo veřejného investování. Zásadní je pro nás rovněž oblast insolvenčního práva. Služby poskytujeme nejen v češtině, ale také v hlavních světových jazycích.

Jen díky dokonalé souhře všech těchto faktorů můžeme svým klientům nabízet jinou dimenzi řešení.

Kontakt ? CITY TOWER, Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 – Pankrác ? E-mail: ak@akccs.cz ? Tel.: 224 827 884 ? Web: akccs.cz facebook.com/AKCCScz twitter.com/AKCCS_cz

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Třetina Čechů chce změnit banku, ale odhodlají se jen 2 % z nich
Vše, co potřebujete vědět o GDPR
Lidé mají 4 roky na výměnu kotle. Stát rozdává dotace i bezúročné půjčky
Na podání přehledů zbývá 14 dní
Kolik peněz si vyděláte, až odjedete na dovolenou?
Auta
BMW i8 zůstává u policie i nadále. Nově už ale bude umět…
Pokuta za překročení rychlosti: Co zaplatíte a kolik dostanete bodů
Test KTM 1290 Super Adventure S: Vyzyvatel
Consumer Reports: Tohle jsou nejspolehlivější ojetiny, jaké si můžete pořídit
BMW X3 si splnilo povinnost. V testech IIHS dostalo nejlepší možné hodnocení
Technologie
Mapy.cz přidávají další drobnost. Najdou vám cyklotrasy, naučné stezky apod.
Pět let to nešlo… Česká televize bude mít všechny programy v jednom DVB-T multiplexu
AMD uvádí 12nm Ryzeny 2000. Lepší IPC a takty s jádry Zen+, vyšší výkon ve hrách
Honor 10 přichází: duhový krasavec je levnější dvojče Huawei P20
AMD Ryzen 7 2700X: co přinesl refresh úspěšného osmijádra? (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče