CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o., advokátní kancelář

21. listopadu 2016, 00:00 -
21. listopadu 2016, 00:00

Jiná dimenze řešení Již více než dvacet let poskytuje advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ právní poradenství nejen tuzemským, ale i zahraničním podnikatelským subjektům, a to zejména díky bohatým zahraničním zkušenostem i perfektní znalosti cizích jazyků. Ačkoli se jedná o kancelář ryze českou, plná orientace v problematice práva Evropské unie a znalost světového kontextu je pro ni samozřejmostí. Pro naplnění maximálního očekávání a nároků klientů spolupracujeme s předními kancelářemi po celém starém kontinentu i mimo něj.

Dvacetiletá advokátní praxe v domácím i mezinárodním prostředí nám získala renomé nezávislé a stabilní kanceláře. S více než sedmdesátičlenným týmem spolupracovníků se řadíme mezi velké české advokátní kanceláře. Spektrum poskytovaných služeb nám dává schopnost zajistit špičkový právní servis našim klientům ve všech oblastech jejich činnosti. V rámci své specializace klademe důraz především na právo obchodní, občanské, právo veřejného investování a evropské hospodářské právo.

Těžištěm naší práce je poskytování právních služeb podnikatelským subjektům. S tím úzce souvisí i vlastní odborné zaměření, které pokrývá všechny oblasti a fáze podnikání včetně mimořádných situací, jež při podnikání mohou nastat. Právní služby tak poskytujeme napříč právním řádem.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ působí v mnoha oblastech a její činnost má výjimečný přesah. Příkladem mohou být naše bohaté publikační a pedagogické zkušenosti. Kromě dlouhodobé spolupráce s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou je naše kancelář i členem Hospodářské komory hlavního města Prahy, jejímž posláním je nejen na území Prahy, ale i v celé České republice podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškerou pomoc. Členstvím v obou zmíněných komorách se našim klientům dostává významného rozšíření portfolia právních služeb a obchodních příležitostí.

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ obdržela ocenění právnická firma roku 2013, 2014 a 2015 v kategorii Pro Bono / CSR.

Naše úsilí v této oblasti nepolevilo, pozice naší kanceláře v oblasti kultury naopak značně posílila. Jako generální partner jsme tak mohli stát u řady prestižních kulturních událostí nebo jako zakladatelé a hlavní korporátní mecenáši nadačního fondu Bohemian Heritage Fund, podporujícího znamenitost české kultury.

Kontakt ? CITY TOWER, Hvězdova 1716/2b, Praha 4 – Pankrác, 140 78 ? E-mail: ak@akccs.cz ? Tel.: 224 827 884 ? Web: akccs.cz facebook.com/AKCCScz twitter.com/AKCCS_cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto,…
Kam se poděl Natural 95 a běžná nafta? Nikam, teď se značí E5 a B7
Kolik může stát Škoda Karoq „v plné palbě“? Klidně přes milion
Jaguar zvažuje nástupce modelu XK. Použil by upravenou platformu z F-Typu
Volkswagen chce závodit s elektrickým prototypem. Zřejmě zkusí Pikes Peak
Technologie
Podle výrobců grafik ještě těžní mánie nekončí, vydrží prý minimálně do konce roku
Tip: Jak odložit instalaci Windows 10 Fall Creators Update na pozdější dobu?
HP představilo pracovní konvertibilní tablet pro lidi pracující s nástroji firmy Adobe
Levněji to ještě nebylo. Office 365 na celý rok jen za 599 Kč
Až do soboty zdarma. Stáhněte si tahovou strategii Civilization III
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít