Čermák a spol.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Duševní vlastnictví Právo duševního vlastnictví je to z odvětví práva, které je nejúžeji spjato s lidskou kreativní schopností a činností. Úroveň lidské kreativity, jak umělecké, tak intelektuální, dlouhodobě pozitivně koreluje s vyspělostí ekonomik. Vážíme si toho, že působíme právě v tomto odvětví, a vážíme si ocenění Právnická firma roku právě v této kategorii

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol.

patří k největším a nejuznávanějším ryze českým kancelářím specializovaným na právo duševního vlastnictví v České republice. Poskytuje komplexní právní služby podnikatelské sféře i jednotlivcům zejména v oblastech ochrany duševního vlastnictví, autorských práv a obchodního práva v nejširším slova smyslu.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je velmi často vyhledávána domácí i zahraniční klientelou, čemuž každoročně odpovídá její umístění v prestižním přehledu The European Legal 500. V oboru průmyslového práva a jiného duševního vlastnictví advokátní kancelář Čermák a spol. pravidelně zaujímá přední místo mezi dalšími významnými kancelářemi. Čermák a spol. se pravidelně umisťuje na předních příčkách odborných domácích i mezinárodních publikací hodnotících advokátní kanceláře a jednotlivé advokáty v evropském i světovém měřítku. V letech 2010 a 2011 získala cenu IP Law Firm of the Year in the Czech Republic udělovanou prestižní britskou asociací Managing Intellectual Property.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je členem sítí kanceláří Interleges a TAGLaw. Za významný úspěch považujeme například úspěšné hájení práv společnosti Budějovický Budvar k ochranným známkám Budweiser a Bud, a to včetně řízení před Evropským soudním dvorem.

Duševní vlastnictví nabývá v Česku stále většího významu. Patří sem například péče o ochranné známky, autorské otázky, patentové záležitosti, průmyslové vzory či doménové spory. Advokátní kanceláře musejí zvládat správu portfolií těchto práv i jejich soudní ochranu. Nezbytnou součástí je orientace v zastupování před úřady napříč Evropou i světem.

Vítěz kategorie ? Čermák a spol.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. ? Baker & McKenzie s.r.o., advokátní kancelář ? Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Doporučované kanceláře ? Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? Glatzová & Co., s.r.o. ? HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? TaylorWessing e l n l w l c Attorneys ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Jak, kdy a kam zaplatit daň z příjmu
Půjčka na Bitcoin? Šílenství
Byty se v průměru nabízejí za 2,78 mil. Kč. Loni to bylo o 400 000 korun méně
Dejte si pozor na 8 špatných důchodových rozhodnutí
Auta
Na západ, soudruhu! Svezli jsme se legendárním autobusem Š1…
Land Rover Defender Works V8 je zážitek, na který se nezapomíná (první jízdní dojmy)
Pohnuté osudy automobilek východního bloku: Přežilo jich jen pár
Také Audi bude mít svou „X6“. Q8 se představí v červnu a dočká se verze RS
Test pneumatik 225/45 R17: Jak si vedou celoroční? Vyloženě špatně ne
Technologie
Marvell uvádí na trh čipy pro 400Gb/s Ethernet. Datacentra čeká velké zrychlování
Google, Facebook, Amazon. Digitální daň z obratu velkých firem v EU má být tři procenta
Lamax Pax X-1 a Energy Sistem Earphones 1: sluchátka bezdrátově a levně (vyzkoušeno)
Studentům se daňové přiznání vyplatí
Windows 10 Insider Preview build 17123: Fotky si tykají s HEIFem
Hry pro příležitostné hráče