Čermák a spol.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Duševní vlastnictví Právo duševního vlastnictví je to z odvětví práva, které je nejúžeji spjato s lidskou kreativní schopností a činností. Úroveň lidské kreativity, jak umělecké, tak intelektuální, dlouhodobě pozitivně koreluje s vyspělostí ekonomik. Vážíme si toho, že působíme právě v tomto odvětví, a vážíme si ocenění Právnická firma roku právě v této kategorii

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol.

patří k největším a nejuznávanějším ryze českým kancelářím specializovaným na právo duševního vlastnictví v České republice. Poskytuje komplexní právní služby podnikatelské sféře i jednotlivcům zejména v oblastech ochrany duševního vlastnictví, autorských práv a obchodního práva v nejširším slova smyslu.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je velmi často vyhledávána domácí i zahraniční klientelou, čemuž každoročně odpovídá její umístění v prestižním přehledu The European Legal 500. V oboru průmyslového práva a jiného duševního vlastnictví advokátní kancelář Čermák a spol. pravidelně zaujímá přední místo mezi dalšími významnými kancelářemi. Čermák a spol. se pravidelně umisťuje na předních příčkách odborných domácích i mezinárodních publikací hodnotících advokátní kanceláře a jednotlivé advokáty v evropském i světovém měřítku. V letech 2010 a 2011 získala cenu IP Law Firm of the Year in the Czech Republic udělovanou prestižní britskou asociací Managing Intellectual Property.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je členem sítí kanceláří Interleges a TAGLaw. Za významný úspěch považujeme například úspěšné hájení práv společnosti Budějovický Budvar k ochranným známkám Budweiser a Bud, a to včetně řízení před Evropským soudním dvorem.

Duševní vlastnictví nabývá v Česku stále většího významu. Patří sem například péče o ochranné známky, autorské otázky, patentové záležitosti, průmyslové vzory či doménové spory. Advokátní kanceláře musejí zvládat správu portfolií těchto práv i jejich soudní ochranu. Nezbytnou součástí je orientace v zastupování před úřady napříč Evropou i světem.

Vítěz kategorie ? Čermák a spol.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. ? Baker & McKenzie s.r.o., advokátní kancelář ? Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Doporučované kanceláře ? Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? Glatzová & Co., s.r.o. ? HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? TaylorWessing e l n l w l c Attorneys ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Finance
Co je dobré vědět o dobrovolném důchodovém pojištění?
Chemických škodlivých látek bývá víc doma než venku
Nezapomeňte do půlky října zaplatit zálohy na silniční daň
Jak a kde sledovat zásilky ze zahraničí
Výprodeje na akciových trzích mohly způsobit algoritmy
Auta
Bude Cargo e-Bike dopravou budoucnosti?
Retro: Tatra 700 byla ve své době nejrychlejším českým autem
Lifestylový Fiat Talento Shuttle by Irmscher
Galerie: Co byste si mohli koupit, kdyby vám po Vánocích zbylo opravdu hodně peněz
Scania – komunální nástavby
Technologie
Microsoft Surface Go: jak z tabletu, klávesnice, pera a myši udělat počítač (recenze)
Ani Nokia 8.1 ještě pořád není high-end, ale načančaná střední třída
A zase jinak. Counter-Strike: Global Offensive je teď opravdu „zdarma“
Investování a obchodování s akciemi
Sportem proti stárnutí. Proč je pro naše zdraví důležitý aktivní pohyb?
Hry pro příležitostné hráče