Čermák a spol.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Duševní vlastnictví Právo duševního vlastnictví je to z odvětví práva, které je nejúžeji spjato s lidskou kreativní schopností a činností. Úroveň lidské kreativity, jak umělecké, tak intelektuální, dlouhodobě pozitivně koreluje s vyspělostí ekonomik. Vážíme si toho, že působíme právě v tomto odvětví, a vážíme si ocenění Právnická firma roku právě v této kategorii

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol.

patří k největším a nejuznávanějším ryze českým kancelářím specializovaným na právo duševního vlastnictví v České republice. Poskytuje komplexní právní služby podnikatelské sféře i jednotlivcům zejména v oblastech ochrany duševního vlastnictví, autorských práv a obchodního práva v nejširším slova smyslu.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je velmi často vyhledávána domácí i zahraniční klientelou, čemuž každoročně odpovídá její umístění v prestižním přehledu The European Legal 500. V oboru průmyslového práva a jiného duševního vlastnictví advokátní kancelář Čermák a spol. pravidelně zaujímá přední místo mezi dalšími významnými kancelářemi. Čermák a spol. se pravidelně umisťuje na předních příčkách odborných domácích i mezinárodních publikací hodnotících advokátní kanceláře a jednotlivé advokáty v evropském i světovém měřítku. V letech 2010 a 2011 získala cenu IP Law Firm of the Year in the Czech Republic udělovanou prestižní britskou asociací Managing Intellectual Property.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je členem sítí kanceláří Interleges a TAGLaw. Za významný úspěch považujeme například úspěšné hájení práv společnosti Budějovický Budvar k ochranným známkám Budweiser a Bud, a to včetně řízení před Evropským soudním dvorem.

Duševní vlastnictví nabývá v Česku stále většího významu. Patří sem například péče o ochranné známky, autorské otázky, patentové záležitosti, průmyslové vzory či doménové spory. Advokátní kanceláře musejí zvládat správu portfolií těchto práv i jejich soudní ochranu. Nezbytnou součástí je orientace v zastupování před úřady napříč Evropou i světem.

Vítěz kategorie ? Čermák a spol.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. ? Baker & McKenzie s.r.o., advokátní kancelář ? Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Doporučované kanceláře ? Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? Glatzová & Co., s.r.o. ? HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? TaylorWessing e l n l w l c Attorneys ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Volby prezidenta druhé kolo: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Jedete autem na hory? Víte, na co si dát pozor?
Jak vysoké může být sociální pojištění za rok 2017?
Co dělat při ztrátě kartičky zdravotní pojišťovny?
Kdy budou jarní prázdniny ve vašem okrese?
Auta
Rozhovor: „Kvůli elektromobilům se nová elektrárna stavět…
Jeep Grand Commander je velké sedmimístné SUV. Ale zatím jen pro Čínu
Nejlepší dieselová ojetina? Škoda Yeti a Škoda Superb Combi, myslí si Britové
Kolik stojí nezávislé topení do auta? 24 tisíc, ale i dvojnásobek
Lada 2107 křížená s buldozerem uklízí v Rusku ulice
Technologie
Samsung brzo vydá náhradu svých evergreenů: SATA disky Samsung SSD 860 Evo a 860 Pro
Bitchcoin? Nevěstince v Nevadě budou přijímat platby v kryptoměně
MediaTek má nový SoC pro prémiové televizory Sony a Philips, bude o 50 % rychlejší
GDDR6 od Hynixu už je reálně dostupná, ale na nižších taktech. První karty na 14 GHz?
Google bude na mobilech od léta dávat přednost rychlejším webům
Hry pro příležitostné hráče