Čermák a spol.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Duševní vlastnictví Právo duševního vlastnictví je to z odvětví práva, které je nejúžeji spjato s lidskou kreativní schopností a činností. Úroveň lidské kreativity, jak umělecké, tak intelektuální, dlouhodobě pozitivně koreluje s vyspělostí ekonomik. Vážíme si toho, že působíme právě v tomto odvětví, a vážíme si ocenění Právnická firma roku právě v této kategorii

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol.

patří k největším a nejuznávanějším ryze českým kancelářím specializovaným na právo duševního vlastnictví v České republice. Poskytuje komplexní právní služby podnikatelské sféře i jednotlivcům zejména v oblastech ochrany duševního vlastnictví, autorských práv a obchodního práva v nejširším slova smyslu.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je velmi často vyhledávána domácí i zahraniční klientelou, čemuž každoročně odpovídá její umístění v prestižním přehledu The European Legal 500. V oboru průmyslového práva a jiného duševního vlastnictví advokátní kancelář Čermák a spol. pravidelně zaujímá přední místo mezi dalšími významnými kancelářemi. Čermák a spol. se pravidelně umisťuje na předních příčkách odborných domácích i mezinárodních publikací hodnotících advokátní kanceláře a jednotlivé advokáty v evropském i světovém měřítku. V letech 2010 a 2011 získala cenu IP Law Firm of the Year in the Czech Republic udělovanou prestižní britskou asociací Managing Intellectual Property.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je členem sítí kanceláří Interleges a TAGLaw. Za významný úspěch považujeme například úspěšné hájení práv společnosti Budějovický Budvar k ochranným známkám Budweiser a Bud, a to včetně řízení před Evropským soudním dvorem.

Duševní vlastnictví nabývá v Česku stále většího významu. Patří sem například péče o ochranné známky, autorské otázky, patentové záležitosti, průmyslové vzory či doménové spory. Advokátní kanceláře musejí zvládat správu portfolií těchto práv i jejich soudní ochranu. Nezbytnou součástí je orientace v zastupování před úřady napříč Evropou i světem.

Vítěz kategorie ? Čermák a spol.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. ? Baker & McKenzie s.r.o., advokátní kancelář ? Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Doporučované kanceláře ? Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? Glatzová & Co., s.r.o. ? HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? TaylorWessing e l n l w l c Attorneys ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co si pojistit před cestou do zahraničí?
Šmejdi v energetice lákají do aukcí nebo na dárky. Lidé platí tisíce korun
Otec dětí odmítá platit výživné. Co můžete dělat?
6 zásadních rozdílů mezi předčasným důchodem a předdůchodem
Kolik peněz si vyděláte, až odjedete na dovolenou?
Auta
Cena za rychlost: Kde dostanete nejlepší čas 0-100 km/h za…
Tatra 700: Poslední osobní Tatrovka byla ve své době nejrychlejším českým autem
Aféra Dieselgate: Německé úřady zadržely šéfa automobilky Audi
Nové Suzuki Jimny je takový malý a levný Mercedes-Benz třídy G
Pět vozů značky Škoda, ze kterých budou dobré a spolehlivé ojetiny
Technologie
AMD: APU budou mít nové ovladače méně často, aktualizace jen jednou za tři měsíce
Proč kopačky Lionela Messiho vypadají na různých televizorech jinak?
Zprávy pro Android přináší posílání SMS z počítače a snadné kopírování bezpečnostních kódů
Microsoft je s April Updatem spokojený, takže opatrnější řízená distribuce končí
Konference mDevCamp 2018 propojila vývojářskou komunitu a nabídla přes 20 přednášek [report]
Hry pro příležitostné hráče