Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Pomozte ochránit uživatele internetu a zachovat svobodný internet

12. září se bude v Evropském parlamentu hlasovat o evropské směrnici o autorském právu.…

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní…

Konec výmluvám a začátek mluvení anglicky se blíží!

Lidský druh je mistrem ve vymlouvání se. Vymlouváme se na počasí, na únavu, na děti, na…

Čermák a spol.

20. listopadu 2017, 00:00 -
20. listopadu 2017, 00:00

Duševní vlastnictví Právo duševního vlastnictví je to z odvětví práva, které je nejúžeji spjato s lidskou kreativní schopností a činností. Úroveň lidské kreativity, jak umělecké, tak intelektuální, dlouhodobě pozitivně koreluje s vyspělostí ekonomik. Vážíme si toho, že působíme právě v tomto odvětví, a vážíme si ocenění Právnická firma roku právě v této kategorii

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol.

patří k největším a nejuznávanějším ryze českým kancelářím specializovaným na právo duševního vlastnictví v České republice. Poskytuje komplexní právní služby podnikatelské sféře i jednotlivcům zejména v oblastech ochrany duševního vlastnictví, autorských práv a obchodního práva v nejširším slova smyslu.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je velmi často vyhledávána domácí i zahraniční klientelou, čemuž každoročně odpovídá její umístění v prestižním přehledu The European Legal 500. V oboru průmyslového práva a jiného duševního vlastnictví advokátní kancelář Čermák a spol. pravidelně zaujímá přední místo mezi dalšími významnými kancelářemi. Čermák a spol. se pravidelně umisťuje na předních příčkách odborných domácích i mezinárodních publikací hodnotících advokátní kanceláře a jednotlivé advokáty v evropském i světovém měřítku. V letech 2010 a 2011 získala cenu IP Law Firm of the Year in the Czech Republic udělovanou prestižní britskou asociací Managing Intellectual Property.

Advokátní a patentová kancelář Čermák a spol. je členem sítí kanceláří Interleges a TAGLaw. Za významný úspěch považujeme například úspěšné hájení práv společnosti Budějovický Budvar k ochranným známkám Budweiser a Bud, a to včetně řízení před Evropským soudním dvorem.

Duševní vlastnictví nabývá v Česku stále většího významu. Patří sem například péče o ochranné známky, autorské otázky, patentové záležitosti, průmyslové vzory či doménové spory. Advokátní kanceláře musejí zvládat správu portfolií těchto práv i jejich soudní ochranu. Nezbytnou součástí je orientace v zastupování před úřady napříč Evropou i světem.

Vítěz kategorie ? Čermák a spol.

Velmi doporučované kanceláře ? Advokátní kancelář Kříž a partneři s. r. o. ? Baker & McKenzie s.r.o., advokátní kancelář ? Bird & Bird s.r.o. advokátní kancelář ? Havel, Holásek & Partners s.r.o. ? PIERSTONE s.r.o., advokátní kancelář ? ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. ? ŘANDA HAVEL LEGAL advokátní kancelář s. r. o. ? Weinhold Legal, v.o.s. advokátní kancelář

Doporučované kanceláře ? Ambruz & Dark Deloitte Legal s.r.o., advokátní kancelář ? CMS Cameron McKenna v.o.s. ? Glatzová & Co., s.r.o. ? HOLEC, ZUSKA & PARTNEŘI ? KŠD LEGAL advokátní kancelář s.r.o. ? P ETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. ? TaylorWessing e l n l w l c Attorneys ? WEIL, GOTSHAL & MANGES s.r.o.


Sdílení

Líbí se Vám tento článek?
Sdílejte ho

Čtěte také

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nabídka ropy roste na rekordní úrovně
O kolik se od ledna zvýší důchody?
Jak poznat české padělané bankovky a koruny?
Jak moc je zdraví nebezpečný život on-line?
Jak je to s platbou zdravotního pojištění v penzi?
Auta
Za řídítky KTM 790 Duke: Skalpel, prosím
Peugeot veze do Paříže koncept nového kupé. Bude to nástupce slavné 504?
Srovnání: Audi e-tron je větší než I-Pace a EQC, ale má nižší dojezd a je pomalejší
Videodojmy: Citroen Grand C4 Picasso 2.0 BlueHDi EAT6
Čtyřdveřový Mercedes-AMG GT přichází také jako civilní 43 4Matic+. Pomalý vážně není
Technologie
Tržní podíly výrobců GPU za Q2 2018: Aktualizace, údaje pro Radeony byly chybné
12. Mezinárodní den proti DRM. Kampaň upozorňuje na negativní dopady ochran
Google může vzdáleně měnit konfiguraci Androidu. Omylem zapínal úsporný režim
Prodeje samostatných grafických karet v Q2 2018: všechno jinak, podíl Nvidie klesnul
Twitter nezatížený algoritmy? Služba chce nabídnout snadné přepínání mezi obsahem
Hry pro příležitostné hráče