BUSINESS LIDÉ A PODNIKY

13. července 2015, 00:00 -
13. července 2015, 00:00

Microsoft Primož Karlin marketingový a obchodní ředitel Obchodním a marketingovým ředitelem české pobočky společnosti Microsoft se s platností od 1. července 2015 stal Primož Karlin. Bude zodpovědný za řízení krátkodobé i dlouhodobé marketingové a obchodní strategie společnosti, koordinaci obchodních divizí a marketingové a PR komunikace. Naváže na aktivity Carmen DuBoisové, která se přesouvá na regionální marketingovou pozici do Spojených arabských emirátů.

Primož Karlin působil deset let ve slovinské pobočce Microsoftu, z toho tři roky v roli obchodního ředitele pro významné zákazníky a partnery. Na konci roku 2013 se přesunul do České republiky do pozice technického ředitele pro významné zákazníky.

Karlin pochází ze Slovinska a vystudoval Univerzitu v Lublani. Ve volném čase se věnuje rodině, sportuje a jezdí na motorce.

1

BUREAU VERITAS Aleš Podrazil * obchodní ředitel Inspekční a certifikační společnost Bureau Veritas má nového obchodního ředitele divize IVS (kontrolní periodické služby, BOZP, PO a ekologie), CER (certifikace) a TRG (školení). Do funkce nastoupil Aleš Podrazil, který je zodpovědný za efektivní strategii, řízení obchodního týmu, organický růst a zvýšení povědomí o značce a službách Bureau Veritas.

Aleš Podrazil začal svou pracovní kariéru v roce 2005 jako sales manager ve společnosti SUSS Consulting, která se zabývala systémovým poradenstvím a školením v oblasti mezinárodních norem ISO. V roce 2009 nastoupil do Bureau Veritas jako business developer pro oblast certifikace. V květnu roku 2011 převzal vedení obchodního oddělení divize certifikace a na začátku roku 2014 divizi školení.

2

MCROY CZECH Martin Schneider * chief recruitment officer Filip Brož * area manager Řady personálně-poradenské společnosti McRoy Czech, která má v Česku pobočky v Praze, Brně, Liberci, Hradci Králové a Chomutově, rozšířili dva noví manažeři Martin Schneider a Filip Brož.

Martin Schneider nastupuje do pozice chief recruitment officera pro Českou republiku. V oblasti personálních služeb se pohybuje od roku 1999, postupně prošel různými pozicemi v největších personálních agenturách na tuzemském trhu. Pracoval v Graftonu, Manpoweru a naposledy působil čtyři roky jako ředitel pro permanent placement ve společnosti Adecco.

Druhou posilou firmy je Filip Brož. Svou profesní kariéru začal v oblasti marketingu, následně přešel k obchodu a pak do oblasti personalistky. V té se pohybuje čtvrtým rokem.

Přišel z agentury Adecco, kde působil jako branch manager poboček v Praze a v Kolíně. V McRoy Czech bude působit ve funkci area manager pro Českou republiku.

3

BPV BRAUN PARTNERS Michal Hrabovský * vedoucí advokát Martin Cír * advokát Zuzana Štěpánková * advokátka Tým advokátní kanceláře bpv Braun Partners Praha se rozšířil o tři nové advokáty. Michal Hrabovský se stal vedoucím advokátem a posílil tým fúzí a akvizic. Martin Cír se bude věnovat restrukturalizacím společností a soudním sporům. Nová advokátka Zuzana Štěpánková posílila tým specializující se na bankovnictví a finance.

Michal Hrabovský vystudoval právo na Masarykově univerzitě v Brně i na Univerzitě v Cambridge, kde získal titul LL. M. Před příchodem do bpv Braun Partners působil v mezinárodní advokátní kanceláři Weil, Gotshal & Manges v Praze. Během své praxe se podílel na řadě významných transakcí pro domácí i mezinárodní společnosti, a to především v oblasti fúzí a akvizic, energetiky a nemovitostí.

Rovněž se zabývá soudními spory a problematikou ochrany hospodářské soutěže. Hovoří plynně anglicky.

Martin Cír je absolventem Karlovy univerzity v Praze. Zabývá se především obchodním právem a právem obchodních společností, insolvencemi a restrukturalizacemi a vedením soudních sporů a rozhodčích řízení. Rovněž zastupuje klienty v trestních řízeních o majetkových a hospodářských trestných činech. Hovoří plynně anglicky a německy.

Zuzana Štěpánková vystudovala právo na Karlově univerzitě v Praze a studovala rovněž na Právnické fakultě na rakouské Universität Wien. Specializuje se především na právo týkající se bankovnictví a financí, dále oblast IT a duševního vlastnictví. Hovoří plynně německy a anglicky.

4

CUSHMAN & WAkEfIELD Kamila Pokorná * manažerka obchodního centra Kamila Pokorná přichází do týmu správy nemovitostí společnosti Cushman & Wakefield (C&W) a bude pracovat jako manažerka obchodního centra Galerie Butovice, které má C&W ve správě. Pokorná bude zodpovědná za komplexní management objektu včetně jeho technické správy, komunikaci se zástupci majitele i nájemci a uzavírání nájemních smluv. Část její pracovní náplně tvoří řízení týmu ve složení: marketingový manažer Milan Dočekal, technická manažerka Pavlína Růžičková a asistentka Denisa Mikulová. Pokorná přichází ze společnosti Docutec, kde pracovala v pozici projektové manažerky. Předtím působila jako manažerka správy nemovitostí ve společnosti CBRE a v letech 2002 až 2010 pracovala jako marketingová manažerka ve firmě PrintSoft. Vystudovala základy podnikání a anglický jazyk na Saint Michael’s College ve Vermontu v USA. Svůj volný čas ráda věnuje rodině, cestování a četbě knih.

5

SOPHOS Patrick Müller * executive Společnost Sophos, zaměřená na bezpečnost IT, oznámila jmenování Patricka Müllera do funkce channel account executive Czech Republic & Slovakia. Müller je zodpovědný za spolupráci s partnery v České republice a na Slovensku a jeho hlavním úkolem je podporovat partnery a jejich projekty a pomáhat s vyhledáváním a využíváním nových obchodních příležitostí.

V oblasti IT a technologií působí Patrick Müller již více než 15 let. Posledních 11 let pracoval ve společnosti Symantec v různých obchodních pozicích, naposledy řídil prodej produktů Norton v České republice a na Slovensku. Vystudoval soukromou akademii pro media design a IT v Mnichově.

6

GEfCO Eva Odstrčilíková * ředitelka obchodu Společnost Gefco Česká republika oznámila jmenování Evy Odstrčilíkové (37) do funkce ředitelky obchodu. Jejím hlavním cílem pro nadcházející období bude další rozvoj služeb pro stávající i nové klienty, a to s důrazem na diverzifi kaci zákaznické základny a pokračování v posilování významu železniční přepravy zboží.

Odstrčilíková působí ve společnosti Gefco již od roku 2013. Předtím získávala zkušenosti v jiných logistických a dopravních společnostech, v logistické branži se tak pohybuje déle než 13 let. Ve firmě Gefco se přitom již delší dobu soustředí na vytváření nových logistických řešení a obchod.

Eva Odstrčilíková ve svém volném čase ráda hraje golf, tenis nebo lyžuje. Má ráda cestování a s ním spojené kulinářské zážitky.

7

MMD František Koutník * country manager Martin Hempl * channel manager Společnost MMD - Monitors & Displays Czech Republic, která v České republice a na Slovensku zastupuje monitory značky Philips a AOC, oznámila personální změny na dvou klíčových postech.

Novým country manažerem pro Českou republiku a Slovensko se stal František Koutník (33), který působí v MMD od září 2014 jako channel manager. Předtím pracoval ve společnosti Verbatim a prostředí IT byznysu zná i z pohledu distributora, a to díky tříleté pracovní zkušenosti ve společnosti eD‘ system Czech.

Na post channel managera se vrací Martin Hempl (39), který tuto pozici zastával do září 2014. Ve společnosti MMD působí již třetím rokem, předtím více než osm let sbíral pracovní zkušenosti ve společnosti LG.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Nejlevnější 4K OLED televize se slevy nedočkala, ale dostane k ní zdarma PS4 Pro
Edge se právě naučil automaticky vyplňovat formuláře [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít