Business

14. března 2016, 00:00 -
14. března 2016, 00:00

1 L’ORÉAL ČESKÁ REPUBLIKA Adrien Denavit ředitel divize spotřebního zboží Martina Slezáková ředitelka divize profesionální kosmetiky Společnost L’Oréal Česká republika představuje dva nové členy nejvyššího managementu. Adrien Denavit se stal ředitelem divize spotřebního zboží, zatímco Martina Slezáková povede po návratu z mateřské dovolené divizi profesionální kosmetiky. Oba byli jmenováni na konci roku 2015 a budou odpovídat za vedení svých divizí v rámci České republiky, Slovenska a Maďarska.

Adrien Denavit (33) započal svou kariéru ve skupině L’Oréal před deseti lety jako produktový manažer ve Francii. Poté zastával několik pozic v oblasti marketingu a prodeje a následně přesídlil do Japonska, kde získal řadu zkušeností, včetně oblasti e­commerce. Později přijal ve Francii pozici marketingového ředitele značky L’Oréal Paris ve vedení pro oblast střední a východní Evropy. Martina Slezáková, nově jmenovaná do vedení divize profesionálních produktů, pracuje pro L’Oréal již více než čtrnáct let. Kariéru započala jako produktová manažerka pro značku L’Oréal Professionnel, několik měsíců pracovala i jako obchodní zástupce. V roce 2011 se stala ředitelkou pro obchod a vzdělávání značky L’Oréal Professionnel v Čechách a na Slovensku.

Kromě značky L’Oréal Professionnel bude Slezáková zodpovědná za značky Kérastase, Redken, Matrix a Essie.

2

WINCOTT PEOPLE GROUP Radek Vlk chief operating oficer Gabriela Vlková deputy executive oficer Radek Vlk byl jmenován do funkce chief operating oficera a člena představenstva mezinárodní skupiny Wincott People Group, která se specializuje na vyhledávání a výběr zaměstnanců především dělnických profesí. Vlk bude zodpovědný za strategický rozvoj společnosti a za rozvoj franšízy Wincott People Group v České republice, na Slovensku, v Německu a Rakousku. V oblasti mezinárodního vrcholného managementu se Radek Vlk pohybuje již dvacet let, z toho poslední tři roky pracoval jako operating oficer společnosti Wincott People pro zahraniční trhy. Své předchozí zkušenosti čerpal mimo jiné v mezinárodní společnosti Queensway Restaurant, kde byl zodpovědný za rozvoj restaurací KFC a Pizza Hut na Slovensku a v Rakousku, dále ve společnosti Rodamco, kde zodpovídal za Obchodní centrum Chodov. Předtím působil jako ředitel obchodního centra Freeport – Hatě a jako provozní ředitel firmy AmRest se zodpovědností za řízení a rozvoj restaurací KFC v ČR a Polsku. Hovoří česky, anglicky, polsky a rusky.

Wincott People Group dále jmenovala Gabrielu Vlkovou do pozice deputy executive officer, ve které bude plnit funkci zástupkyně CEO. Bude zodpovědná za marketing a komunikaci společnosti, koučink, provozně­technickou agendu a právní oddělení. Vlková působí ve vrcholném vedení společnosti Wincott People od roku 2011. Dříve pracovala ve firmě AmRest, kde od roku 1996 zodpovídala za finanční výsledky provozovatele sítí KFC v regio nu, vedení a koučink týmu, plánování, nábor a školení. Zodpovídala i za certifikaci manažerů restaurací a implementaci celosvětového manažerského tréninkového programu KFC v ČR a Polsku. Hovoří anglicky a polsky.

3

CANON BUSINESS SERVICES Václav Hána manager Výkonem funkce manager Center of Excellence for Intelligent Data Processing (Co­ E?IDP) v týmu Canon Business Services pod vedením Antonína Brože byl nově pověřen Václav Hána. Hlavní náplní jeho práce bude příprava obchodní a marketingové strategie, odpovědnost za obchodní výsledky a vedení, motivace a rozvoj celého týmu CoE?IDP.

Václav Hána nastoupil v roce 2007 do společnosti Océ Česká republika a stál u vzniku centra pro skenování a vytěžování dat – Scanreco centrum (dnešní CoE?IDP). V rámci Canon Business Services poskytuje CoE?IDP fiexibilní a vysokokapacitní služby v technologicky vyspělém prostředí. Má dvě pobočky, a to v Praze a Ostravě.

4

UPC Pavel Ja ek marketing manager Klára Vlková internal communications & CR manager Pavel Tihelka product director Do pozice marketing managera UPC Business nastoupil od února Pavel Jaček (39). Na starost bude mít veškerou komunikaci týkající se byznys zákazníků. Současně bude připravovat zadání pro reklamní a mediální agentury a úzce spolupracovat napříč odděleními segmentového marketingu a B2B. Jaček se pohybuje v reklamní branži dvanáct let. Pracoval v agenturách Dimar a Ogilvy pro značky Eurotel a Telefónica O2. Do UPC přichází z pozice account managera agentury Ogilvy One, kde se věnoval společnostem O2, ČSOB a Tesco.

Vystudoval sportovní marketing, rád cestuje, ve volném čase se věnuje rodině a působí jako průvodce se specializací na balkánské země.

Klára Vlková (39) nastupuje do UPC do pozice internal communications & CR manager. Začínala jako novinářka v České informační agentuře a iDnes.cz, poté pracovala v oblasti externí komunikace v rozhlasové stanici Radio 1. Má zkušenosti z neziskového sektoru – působila jako koordinátorka a manažerka projektů pro Nadaci Open Society Fund Praha, Otevřenou společnost nebo Síť mateřských center. Vlková studovala teorii kultury na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase se věnuje rodině, ráda sleduje filmy, poslouchá hudbu nebo cestuje.

Pavel Tihelka (38) nastoupil do UPC v únoru do pozice product director. V telekomunikační a reklamní branži se pohybuje deset let. Kariéru zahájil ve Vodafonu v oblasti CVM a mobilního marketingu. Poté pracoval v O2 jako manažer týmu mobilních produktů. Do UPC přichází opět z Vodafonu, kde vedl tým pro předplacené služby, mobilní internet a roaming. Vystudoval marketing a management na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Ve volném čase rád fotografuje, potápí se, jezdí na horském kole a snowboardu a hraje beach volejbal.

5

COLLIERS INTERNATIONAL Andrew Thompson ředitel oddělení investic Andrew Thompson bude nově působit jako vedoucí oddělení investic pro slovenský a český trh ve společnosti Colliers International.

Thompson povýšil z pozice ředitele oddělení investic pro Slovensko. V nové funkci bude dohlížet na investiční poradenství včetně prodejů a akvizic v České republice a na Slovensku.

Před příchodem do Colliers International v roce 2015 založil Andrew Thompson kancelář Cushman & Wakefield na Slovensku a působil jako její výkonný ředitel. Dříve pracoval sedm let v Praze, a to jako vedoucí oddělení pronájmu kancelářských prostor pro Českou republiku a Slovensko u společnosti Cushman & Wake­ field. Thompson má magisterský titul v oboru ekonomie nemovitostí z Univerzity v Aberdeenu a postgraduální diplom v oboru nemovitostních investic z College of Estate Management ve Velké Británii. Je členem Royal Institution of Chartered Surveyors a certifikovaným finančním analytikem druhé úrovně.

6

DNS David Pankiv business unit manager Filip Komínek business development manager Novým business unit managerem divize Lenovo & IBM společnosti DNS se stal David Pankiv.

Nahradí Petra Plodíka, který se rozhodl po dvou a půl letech firmu opustit. David Pankiv dosud působil v pozici account managera DNS, kde měl na starost klíčové obchodní partnery. Následně zastával pozici IBM SW sales leadera. Do DNS přišel ze společnosti Asseco Solutions, kde byl mimo jiné zodpovědný za obchodní aktivity ve veřejné a státní správě a partnerské síti. Pankiv je ženatý, má dvě děti a ve volném čase se věnuje sportu.

Divizi IBM ve společnosti DNS, konkrétně softwarovou část, posílí Filip Komínek, který doposud působil ve společnosti IBM v pozici S&S team leadera. Jeho úkolem bude podpora obchodních partnerů DNS v získávání nových obchodních příležitostí a upevňování vztahů se stávajícími zákazníky. Filip Komínek je ženatý, má jedno dítě a jeho největším koníčkem je rodina a sport.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
Auta
Retro: Kolik stála nová auta v listopadu 1989 a o kolik…
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce rozsvítí tyto kontrolky?
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Technologie
Xeony generace Ice Lake mají 38 jader a HBM2. Xeony Phi nahradí 44jádrová verze ISX-H
Na Chromeboocích poběží MS Office i World of Warcraft, ale…
8 smartphonů do 10 000 Kč: kompakt, phablet, odolňák i vlajková loď [Vánoce 2017]
Robot Atlas je zase mrštnější. Podívejte, jak udělá salto (video)
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít