Business

14. prosince 2015, 00:00 -
14. prosince 2015, 00:00

1 CMS Ivana Meňhartová • advokátka Filip Gvozdek • advokátní koncipient Lukáš Valúšek • advokát Petr Korál • advokát Pražská kancelář CMS rozšířila svůj tým o dva nové právníky. Advokátka Ivana Meňhartová se stala členkou týmu pro bankovnictví a finance a koncipient Filip Gvozdek posílil tým zabývající se obchodním právem, regulačními otázkami a spory. Lukáš Valúšek a Petr Korál, kteří oba začali pracovat v CMS v létě roku 2014, úspěšně složili advokátní zkoušky.

Ivana Meňhartová (30) má zkušenosti s poskytováním poradenství věřitelům i dlužníkům v souvislosti s financováním akvizic, projektovým financováním i financováním výstavby nemovitostí. Před příchodem do CMS pracovala jako advokátní koncipientka v mezinárodních advokátních kancelářích, kde se zaměřovala na poskytování poradenství finančním institucím a podnikům.

Filip Gvozdek (24), čerstvý absolvent Karlovy univerzity, během posledních let studia práv pracoval v mezinárodní i české advokátní kanceláři v Praze. V CMS se zaměří především na oblast sporů.

Lukáš Valúšek (34) je členem týmu pro bankovnictví a finance. Dříve než přešel do soukromé praxe, působil více než sedm let jako podnikový právník v různých bankách v České republice. Valúšek poskytuje právní poradenství ohledně regulačních otázek v oblasti bankovnictví, kapitálových trhů, v souvislosti s transakcemi zahrnujícími strukturované financování a také v oblasti nemovitostního a projektového financování.

Petr Korál (31) je členem týmu, který se zabývá právem nemovitostí a výstavby. Soustředí se hlavně na poskytování právního poradenství českým i mezinárodním společnostem v souvislosti s M&A transakcemi v oblasti nemovitostí, s projekty nové výstavby, spory a pronájmem komerčních nemovitostí.

2

TRIGEMA DEVELOPMENT Petr Pospíšil • obchodní ředitel Obchodním ředitelem společnosti Trigema Development se stal Petr Pospíšil (36). V nové pozici má na starost zejména nastavení nové obchodní strategie firmy a její realizaci, a to i s důrazem na posílení pozice společnosti ve vybraných regionech Česka. Trigema má za sebou více než dvacetiletou historii na trhu, během níž zrealizovala téměř třicet bytových domů.

Před nástupem do firmy Trigema působil Petr Pospíšil téměř šest let jako šéf obchodu a marketingu developerské firmy Trikaya, kde byl například zodpovědný za přípravu a rozvoj projektů Rezidence Erasmus, Neumanka bytové domy a Ponavia rezidence.

Předtím měl skoro pět let na starost prodej a propagaci projektu Kouzelné Medlánky realizovaného společností Orco Property Group.

Pospíšil vystudoval brněnskou Masarykovu univerzitu v roce 2003. Hovoří anglicky. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje sportu a kultuře.

3

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ David Udal • finanční ředitel David Udal, který od 1. září 2015 působil jako zastupující finanční ředitel Plzeňského Prazdroje, byl nyní oficiálně jmenován do pozice finančního ředitele Plzeňského Prazdroje a Pivovarů Topvar. Stává se tak stálým členem nejvyššího vedení společnosti a je zodpovědný za Českou i Slovenskou republiku. Na Slovensku zastává tuto roli již třetím rokem.

David Udal pochází z Jihoafrické republiky. Vystudoval Manchester University, kde získal titul MBA. V roce 1994 nastoupil do jihoafrické pobočky Ernst & Young a v rámci této společnosti před osmnácti lety přesídlil do České republiky. S Plzeňským Prazdrojem začal spolupracovat v roce 2001 a působil zde na různých manažerských postech ve finanční a komerční oblasti.

4

TMF GROUP Martina Hrdličková • ředitelka klientských služeb Společnost TMF Group, globální poskytovatel administrativních služeb s přidanou hodnotou pro firmy, které působí a investují mezinárodně, oznamuje jmenování Martiny Hrdličkové do pozice ředitelky klientských služeb své české pobočky. Martina Hrdličková přišla do TMF Group v roce 2001 a má za sebou patnáct let rozsáhlých zkušeností v české pobočce s účetnictvím a mzdovou agendou. Hlavním úkolem Martiny Hrdličkové v nové pozici bude řídit tým padesáti profesionálů. Bude zodpovědná za operativu týkající se klientů TMF Group, dodávky služeb, začlenění nových klientů a běžnou denní operativu pro celou pobočku.

5

COMMERZBANK Uwe Berthold • ředitel oddělení Novým ředitelem oddělení Commerzbank Transaction Services pro Česko a Slovensko se stal Uwe Berthold (49), jenž nahradil Luboše Křena.

Uwe Berthold začal v Commerzbank svoji kariéru už v roce 1991, kdy do ní nastoupil po ukončení studia informatiky na Technické univerzitě v Saské Kamenici. Nejprve pracoval jako specialista prodeje a poté se stal vedoucím prodejního týmu Cash Management and International Business (CMIB) v Lipsku a Drážďanech. Později přešel do pozice local head CMIB v Berlíně, kde se podílel na úspěšné integraci Dresdner Bank a Commerzbank. Naposledy byl v pozici local head CTS zodpovědný za obchody v Drážďanech.

Uwe Berthold je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase rád čte, jezdí na kole, lyžuje, věnuje se turistice a jachtingu.

6

TéTRIS Lucie Malá • manažerka rozvoje obchodu Lucie Malá nastoupila do týmu společnosti Tétris jako manažerka rozvoje obchodu.

Bude mít na starost péči o klienty společnosti a vyhledávání nových obchodních příležitostí, zároveň bude pomáhat týmu Tétris v řízení projektů.

Před nástupem do firmy Tétris pracovala Lucie Malá téměř tři roky ve společnosti Capexus. Má bohaté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti navrhování a realizace inte riérů pro nejrůznější typy klientů včetně mezinárodních fondů i lokálních vlastníků v České republice a na Slovensku. Pomáhala také s otevřením nové pobočky společnosti v Bratislavě. Mezi nejzajímavější projekty, na kterých se podílela, patří české sídlo IT společnosti Apiary/Karlín Hall II, kanceláře TREI/ River Garden I, recepce budovy Diamond Point podle designu Bořka Šípka, sídlo polského konzulátu v Praze či kanceláře společnosti Wolf Theiss v bratislavské Aupark Tower.

Lucie Malá získala magisterský diplom na Fakultě architektury a urbanismu ČVUT v Praze a má akreditaci LEED Green Associate. Mezi její koníčky patří literatura a běhání.

7

SEZNAM. CZ Filip Hromek • manažer RTB Martin Švarc • člen týmu business development Tvorbou strategie za obchodní oddělení na poli RTB se ve společnosti Seznam.cz nově zabývá Filip Hromek. Seznam.cz navíc otevřel novou pracovní pozici ve svém oddělení business development, kterou obsadil Martin Švarc.

Filip Hromek se RTB věnuje od roku 2012. Většinu zkušeností získal v mediální agentuře Adexpres.com, kde působil posledních pět let. Zde se z pozice media planner přes pozici project manager vypracoval na head of programmatic trading. Filip Hromek svůj volný čas věnuje potápění a cestování. Ve společnosti Seznam.cz pracuje na tvorbě strategie programatické reklamy a na identifikaci a vytěžování poptávky po nákupu prostřednictvím RTB.

Martin Švarc, posila oddělení business development, pracoval jako commercial director ve společnosti Adform a poté jako chief commercial officer v Brand Embassy. Předtím čerpal zkušenosti hlavně během působení v Havas Worldwide Digital. Martina Švarce baví jeho dcera a fotografování. Rád také tráví víkendy na chalupě a kole. Ve společnosti Seznam.cz se zabývá budoucím vývojem programatické reklamy, a to až s výhledy na rok 2020.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
Auta
Retro: Kolik stála nová auta v listopadu 1989 a o kolik…
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce rozsvítí tyto kontrolky?
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Technologie
Xeony generace Ice Lake mají 38 jader a HBM2. Xeony Phi nahradí 44jádrová verze ISX-H
Na Chromeboocích poběží MS Office i World of Warcraft, ale…
8 smartphonů do 10 000 Kč: kompakt, phablet, odolňák i vlajková loď [Vánoce 2017]
Robot Atlas je zase mrštnější. Podívejte, jak udělá salto (video)
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít