business

07. prosince 2015, 00:00 -
07. prosince 2015, 00:00

ASOCIACE DEVELOPERŮ Tomáš Kadeřábek ředitel Ředitelem nově vzniklé Asociace developerů, která zahájila svoji činnost v polovině listopadu, se stal Tomáš Kadeřábek. Do funkce jej zvolila valná hromada tohoto profesního sdružení. Jeho hlavním úkolem je zahájení dialogu se všemi cílovými skupinami, tedy s institucemi, které jednání developerů ovlivňují, i s občany, kteří využívají výsledky jejich činnosti.

Tomáš Kadeřábek je absolventem Stavební fakulty ČVUT, kde získal v roce 1986 inženýrský titul. Kariéru zahájil ve firmě Metrostav. V oblasti developmentu se pohybuje od roku 1993, kdy nastoupil do společnosti ING Real Estate. Zde řídil celou řadu developerských projektů a vypracoval se až do pozice generálního ředitele. Od roku 2006 působí jako nezávislý expert v developmentu komerčních nemovitostí prostřednictvím firmy Tress Real Estate, kterou spoluvlastní. l

1 WILSON & PARTNERS Denisa Nováková • koncipientka Lucie Hlavová • koncipientka Advokátní kancelář Wilson & Partners oznámila přijetí dvou koncipientek do své pražské kanceláře. Denisa Nováková nastupuje jako koncipientka po dvou letech působení ve stejné pozici ve dvou pražských firmách. Během budování své právnické praxe se zaměřuje na obchodní právo, nemovitosti, smluvní agendy, litigace a veřejné zakázky. Podílela se na projektech spojených s fúzemi a akvizicemi, právní due diligence a dalších klíčových projektech a transakcích v oblasti štěpení firem a akvizic. Před dokončením studií na Právnické fakultě UK získala Certificate of Higher Education in Legal Studies z Cardiff University ve Walesu ve Velké Británii. Hovoří plynule anglicky. Věnuje se tanci, hraje tenis a ráda cestuje.

Lucie Hlavová nastoupila do Wilson & Partners jako koncipientka poté, co získala dva a půl roku zkušeností v místní advokátní kanceláři, zatímco zároveň působila jako generální sekretář České asociace fotbalových hráčů.

V rámci těchto dvou pozic se soustředila na občanské a obchodní právo, insolvence, pracovní a sportovní právo. Předtím pracovala téměř dva roky v právním oddělení Ministerstva kultury ČR a absolvovala několik stáží v právnických firmách a státních úřadech, zatímco dokončovala svá studia na Karlově univerzitě v Praze. Hlavová kromě rodné češtiny mluví plynule německy a anglicky a částečně španělsky. Volný čas ráda věnuje cestování, sportu, filmu, divadlu a vaření.

2 EUROPASTA SE Robert Tichý • obchodní a marketingový ředitel Robert Tichý přichází do společnosti Europasta SE do pozice obchodního a marketingového ředitele s cílem posílit pozici v brandovém byznysu na domácím trhu, rozvinout exportní příležitosti a udržet pozici společnosti ve výrobě privátních značek ve středoevropském regionu.

Robert Tichý prošel od začátku své profesní kariéry funkcemi od obchodního zástupce až po obchodního ředitele. Osm let působil jako key account manager ve firmách Scholl, Danone a Vitana. Ve Vitaně pak dalších šest let vedl obchodní oddělení. Na Slezské univerzitě v Opavě vystudoval specializaci marketing a management. Hovoří plynně anglicky. Je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se věnuje svému oblíbenému sportu – plavání.

3 108 AGENCY Michal Barthell • business development manager Michal Barthell nastupuje do průmyslového

týmu realitně-poradenské společnosti 108 Agency jako business development manager a bude zodpovědný za rozvoj vztahů s klíčovými klienty a vytváření nových obchodních příležitostí v České republice. Bude mít na starost především budování dlouhodobých vztahů s nájemci a jejich zastupování v celém procesu vyhledávání nových prostor.

Michal Barthell (31) působí v rámci realitního poradenství více než deset let. Během této doby spolupracoval při pronájmu průmyslových prostor s předními developery v České republice a zastupoval zde významné tuzemské i zahraniční společnosti převážně ze sektoru automotive, e-commerce a logistiky.

Podílel se například na vyhledání nového centrálního skladu firmy Parfums.cz či distribučního centra pro společnosti Auto Kelly a Mall.cz. Mezi jeho klienty lze zařadit také podniky Linde Material Handling, Rockaway Capital nebo Tart.

Barthell před příchodem do 108 Agency působil v české pobočce mezinárodní realitněporadenské společnosti DTZ, kde vedl industriální oddělení. Hovoří plynně anglicky a svůj volný čas rád věnuje cestování s rodinou, plážovému volejbalu a tenisu.

4 HAVAS PR PRAGUE Martin Pavlíček • výkonný ředitel Michal Vlasák • výkonný ředitel Česká agentura Havas PR Prague oznamuje změny ve vedení. Havas PR nyní nově řídí Michal Vlasák a Martin Pavlíček. Kateřina Wheeler se po devítiletém působení v Havas PR rozhodla pokračovat v kariéře jako nezávislá PR konzultantka.

Michal Vlasák přišel do Havasu v roce 2007, do pozice zástupce ředitele byl povýšen v roce 2012 a nyní vede tým korporátní komunikace. Jeho zkušenosti zahrnují poskytování komunikačních služeb společnostem, jako je Google, Westinghouse Electric Company či Toyota Peugeot Citroën Automobile.

Vystudoval žurnalistiku a mediální studia na Karlově univerzitě a příležitostně přednáší o PR na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Martin Pavlíček přestoupil do Havasu na začátku roku 2015 z pozice ředitele komunikace UPC Česká republika. V předchozích deseti letech působil jako ředitel korporátní komunikace společnosti Unipetrol a jako tiskový mluvčí ČEZ. V Havasu vede tým pro finanční a zdravotnický sektor. Martin Pavlík získal na University of New York in Prague magisterský titul v oboru PR komunikace a MBA v marketingu.

5 AXA ASSISTANCE Eva Hůlová • manažerka právní asistence Společnost AXA Assistance hlásí staronovou posilu v pozici manažerky právní asistence. Eva Hůlová, která ve společnosti AXA působila již v letech 2006 až 2011 jako právník právní asistence, nyní přebírá řízení týmu právní asistence. Tento tým klientům AXA Assistance pomáhá v rámci služby Rodinný právník, nepřetržité právní ochrany a poradenství.

Eva Hůlová se v oblasti práva a pojišťovnictví pohybuje již více než osm let. Působila mimo jiné v České národní bance v sekci dohledu nad finančním trhem. Ve sdružení společností Wüstenrot se jako firemní právník podílela na aplikaci nové legislativy na veškerou právní agendu v souvislosti s účinností nového občanského zákoníku, byla zodpovědná zejména za sestavení pojistných podmínek, pojistných smluv a klientských formulářů v oblasti neživotního pojištění.

Krátce působila také v Generali Pojišťovně. Stála u zrodu produktu Rodinný právník a zkušenosti z této oblasti využije i v současné pozici v AXA Assistance.

6 PROMOTERI. EU Patrik Jirouš • promotion chief Tereza Kramlová • human resources manager Ve společnosti Promoteri.eu, zaměřené na promotéry a hostesky pracující po celé ČR a SR, došlo k personálním změnám na dvou klíčových postech. Novým promotion chiefem se stal Patrik Jirouš a do pozice human resources manager nastoupila Tereza Kramlová.

Patrik Jirouš do agentury Promoteri.eu nastoupil koncem minulého roku jako promotér. Z této pozice se díky svým zkušenostem rychle vypracoval na promotion chiefa, který přijímá objednávky a dohlíží na hladké uskutečnění všech akcí. Patrik Jirouš před příchodem do agentury působil jako promotér pro Intel a Microsoft. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou a Bankovní institut v Praze. Mezi jeho koníčky patří sport, cestování a filmy. Druhou posilou týmu je Tereza Kramlová, která je z pozice human resources manager zodpovědná za vyhledávání a výběr promotérů, hostesek a merchandiserů. Dříve pracovala v pozici marketingové a PR manažerky sportovně-relaxačního komplexu Harmony Body. Vystudovala střední a jazykovou školu ve Volyni a aktuálně se vzdělává na Akademii žurnalistiky a nových médií. Je členkou divadelního souboru Amadeus. Její zálibou je hraní na piano a příčnou flétnu.

NAROZENINY 7. PROSINCE Petra Buzková společnice a jednatelka: Vyroubal Krajhanzl Školout, advokátní kancelář Martin Elkán (46) generální ředitel: Česká pošta Jesper G. Lauridsen (50) generální ředitel a předseda představenstva: Ahold CR Ondrej Oravec (51) jednatel: CTY Development 8. PROSINCE Pavel Kavánek (67) prezident: Česká bankovní asociace; předseda dozorčí rady: ČSOB 9. PROSINCE Jan Červinka (47) CEO: Adastra Group Daniel Tamchyna (45) generální ředitel: Spolek pro chemickou a hutní výrobu Valdemar Walach (52) předseda představenstva: Walmark Adam Walach (52) člen představenstva: Walmark 10. PROSINCE Karel Schwarzenberg (78) předseda zahraničního výboru: Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR 11. PROSINCE Magnus Alsterlind (46) generální ředitel: Oriflame CR Michal Holý (50) finanční ředitel a místopředseda představenstva: CZ Loko Aleš Hrbek (45) místopředseda představenstva: České přístavy Miloslav Vrlík (69) člen představenstva: G4S Secure Solutions (CZ) Michal Zwinger (29) jednatel: Levebee 12. PROSINCE Lenka Bechyňová managing director a jednatelka: Hodinářství Bechyně Daniel Heler (55) člen představenstva: Česká spořitelna Václav Kadlec (37) generální ředitel a předseda představenstva: Albatros Media Jiří Urban (66) člen představenstva: Nová Mosilana 13. PROSINCE Mário Drosc (47) místopředseda představenstva: Fincentrum Jaromír Hájek (52) managing director a jednatel: LeasePlan ČR Josef Hušek (68) generální ředitel a předseda správní rady: Inekon Group Michael Mullen (49) řídící partner a jednatel: PricewaterhouseCoopers Legal, advokátní kancelář

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít