business

05. října 2015, 00:00 -
05. října 2015, 00:00

1 EDWARDS VACUUM Pavel Šustek • country leader Do čela vedení české pobočky britské společnosti Edwards Vacuum byl jmenován Pavel Šustek. Ve firmě, která je předním vývojářem a výrobcem vakuových zařízení, řešení na snížení emisí a souvisejících služeb, bude působit v roli country leadera. Jeho cílem je udržet ekonomickou stabilitu firmy.

Pavel Šustek (43) vystudoval obor mikroelektrotechnika a technologie na Vysokém učení technickém v Brně. Na začátku své kariéry působil v auditorské společnosti PricewaterhouseCoopers. Poté pracoval jako finanční ředitel v brněnské pobočce FEI Company. V brněnském sídle společnosti Edwards působí od roku 2009, kdy bylo jeho hlavním úkolem vytvoření a rozvoj finančního centra sdílených služeb.

2

KNIGHT FRANK Ryan Wray • ředitel oddělení capital markets & RICS valuation Stuart Bloomfield • ředitel oddělení capital markets Lukáš Kalina • senior consultant Společnost Knight Frank do svých řad přivítala tři seniorské a vedoucí pracovníky a posílila jimi své oddělení capital markets. Všichni noví odborníci přicházejí z oddělení capital markets společnosti DTZ, kde se podíleli na významných transakcích v České republice a na Slovensku.

Ryan Wray nastupuje jako ředitel oddělení capital markets & RICS valuation. Má bohaté zkušenosti s poradenstvím při prodeji nebo akvizici nemovitostí a investičních příležitostí. Před příchodem do firmy Knight Frank působil v DTZ jako ředitel oddělení capital markets. Vystudoval management komerčních nemovitostí a je členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS).

Stuart Bloomfield se ve společnosti Knight Frank stává ředitelem oddělení capital markets. Na českém a slovenském trhu komerčních nemovitostí působí již 15 let. Získal zkušenosti nejen na lokálním, ale i na středoevropském realitním trhu. Bloomfield je od roku 2001 členem Královského institutu diplomovaných znalců (RICS).

Lukáš Kalina bude ve společnosti Knight Frank zastávat pozici senior consultant. Zkušenosti získával především v Aareal Bank, kde pracoval sedm let jako senior relationship manager v rámci regionu střední a východní Evropy.

3

COLLIERS INTERNATIONAL Petr Zaoral • ředitel průmyslového oddělení Společnost Colliers International jmenovala do funkce ředitele průmyslového oddělení Petra Zaorala.

Petr Zaoral (43) povede prodejní a marketingový tým a bude dohlížet na všechna divizní plánování a obchodní aktivity oddělení. Bude rozvíjet vztahy s klíčovými klienty působícími v leteckém, automobilovém, výrobním a farmaceutickém odvětví. Rovněž bude zodpovědný za odborné vedení svého týmu a zajištění kvality služeb. Před nástupem do Colliers International pracoval Zaoral jako obchodní a marketingový ředitel logistické společnosti Gefco, kde byl zodpovědný za obchodní rozvoj všech poskytovaných služeb a za marketingové aktivity.

Dále zastával vedoucí pozice ve společnostech CEVA Freight, CH Robinson a DHL Express.

Petr Zaoral studoval technickou školu se zaměřením na letecké inženýrství v Praze a také Mercury International Sales Academy.

4

PnS Filip Poštulka • ředitel marketingu Ředitelem marketingu společnosti PNS se stal Filip Poštulka. V této funkci bude zodpovědný za korporátní komunikaci a marketingovou komunikaci nových i stávajících projektů.

Během své profesní dráhy se dlouhodobě věnoval poradenské činnosti v oblasti marketingové komunikace a public relations pro klienty z oblasti bankovnictví, logistiky, rychloobrátkového zboží, médií atd. V letech 2010 až 2014 působil jako vedoucí marketingu, komunikace a jako tiskový mluvčí v mediálním domě Sanoma Media Praha, působil také jako reportér týdeníku Euro. Ve společnosti Search Force se věnoval vyhledávání manažerů z oblasti marketingu.

Filip Poštulka přes deset let přednáší o médiích, marketingu a PR na Karlově univerzitě. Absolvoval studium na katedře masové komunikace Fakulty sociálních věd UK. Vystudoval zde také historii.

5

MaZaRS Ivo Žilka • senior daňový konzultant Daňové oddělení Mazars rozšiřuje svůj kvalifi kovaný tým v oblasti převodních cen. Jeho novým členem v pozici senior daňový konzultant je odborník na tuto problematiku Ivo Žilka, který se v minulosti v rámci své praxe v jedné ze středně velkých nadnárodních poradenských společností podílel na řadě projektů z této oblasti. Převážnou část projektů tvořila příprava dokumentací k převodním cenám pro různé typy vnitroskupinových transakcí v širokém spektru podnikatelských činností, příprava analýz a hodnocení rizik v oblasti převodních cen a účast v daňových kontrolách na straně klientů. Ivo Žilka rovněž asistoval při žádostech o závazná posouzení či návrzích na optimalizace uplatňovaných modelů a obchodních struktur.

Žilka je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické a hovoří česky a anglicky.

6

ČSOB POJiŠŤOVna Tereza Matějková • ředitelka lidských zdrojů Tereza Matějková vede od 1. října v ČSOB Pojišťovně odbor lidských zdrojů. V této pozici nahradila Pavla Ullricha, který ve společnosti skončil po vzájemné dohodě k 30. září.

Tereza Matějková (36) přichází do ČSOB Pojišťovny z banky ČSOB. Dříve pracovala v agentuře CzechInvest, kde se nejprve věnovala zahraničním investorům přicházejícím do České republiky a poté nastoupila do pozice HR manažera. Další zkušenosti z oblasti HR získala jako business partner ve společnosti GlaxoSmithKline. V roce 2008 nastoupila do ČSOB, kde zastávala funkci manažera útvaru rozvoj kariéry a posledních pět let působila jako výkonná manažerka útvaru vzdělávání a rozvoj. V této roli byla zodpovědná za strategii rozvoje zaměstnanců společnosti, zavádění nových vzdělávacích metod a zároveň spolurozhodovala o strategickém směřování celého útvaru řízení lidských zdrojů v bance. Od října 2014 do května letošního roku byla pověřená řízením útvaru HR a měla plnou zodpovědnost za nastavení jeho priorit a strategie.

7

RaiFFEiSEn STaVEBnÍ SPOŘiTELna Michal Noha • produktový ředitel Michal Noha (32) se od září stal novým produktovým ředitelem Raiff eisen stavební spořitelny (RSTS). Ve funkci vystřídal Karla Pavlíka, který se po téměř deseti letech v RSTS rozhodl opustit finanční sektor. Michal Noha je v Raiff eisen stavební spořitelně nově zodpovědný za vedení odboru podpory prodeje, produktový management stavebního spoření a úvěrů pro fyzické a právnické osoby či správu a další rozvoj odbytových informačních systémů. Do RSTS nastoupil po fúzi s Hypo stavební spořitelnou v roce 2008 jako referent oddělení controllingu a v předchozích čtyřech letech zde působil jako vedoucí oddělení odbytových informačních systémů.

Michal Noha vystudoval Fakultu ekonomickou Vysoké školy báňské – Technické univerzity v Ostravě. Hovoří anglicky a mezi jeho koníčky patří šachy, florbal a in-line brusle.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Investujeme do podílových fondů
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Auta
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový…
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Volkswagen California Ocean 2.0 TDI 150 kW a malý výlet za velkým větrem
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný rebel
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Technologie
Compact od Sharpu dostojí svému názvu. Navíc má nejrychlejší displej
Zotac uvádí krátkou GeForce GTX 1080 Ti s vodním chlazením, pro kompaktní highendová PC
OLED, QLED a Smart TV. Jaké jsou nejlepší televizory roku 2017?
Jak (ne)funguje propojení počítače s mobilem ve Windows 10 Fall Creators Update?
Mladí Číňané soutěží ve virtuálním tleskání prezidentovi, mají na to aplikaci
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít