Business

29. června 2015, 00:00 -
29. června 2015, 00:00

1 G4S Jiří Frinta ředitel divize Jan Hais vedoucí oddělení Společnost G4S posílila svůj management o dva nové ředitele.

Jiří Frinta (47) se stal ředitelem divize G4S Cash Solutions. V G4S pracuje od roku 2001 a dříve působil jako oblastní manažer v moravském regionu. Jeho hlavním úkolem bude přeměna organizační struktury za účelem efektivnějšího řízení jednotlivých provozních úseků a zavedení motivačních ukazatelů do hodnocení zaměstnanců s cílem zvýšit produktivitu ve výkonu služby. Frinta se ve volném čase rád věnuje sportu, zejména fotbalu, tenisu, lyžování a cyklistice. Je ženatý a má tři děti.

Jan Hais (36) má jako nový HR & legal director na starost řízení personálního a právního oddělení. V G4S působí již sedm let a dříve ve firmě zastával funkci vedoucího právního oddělení. Jeho hlavním cílem bude personální stabilizace společnosti, restrukturalizace HR oddělení a naplňování komplexních bezpečnostních řešení G4S na trhu. Hais je absolventem Právnické fakulty Karlovy univerzity. Mezi jeho záliby patří hra na baskytaru, hudba, turistika, golf, cestování a deskové hry.

2

SHOPTET Tereza Tesařová oblastní manažerka Lukáš Štěpka výkonnostní manažer Společnost Shoptet, která se specializuje na pronájem e-shopových řešení, posílila o Terezu Tesařovou (22) a Lukáše Štěpku (23).

Tereza Tesařová dříve pracovala jako specialistka jazykových pobytů v rámci portálu Letuška.cz. Ve společnosti Shoptet bude zastávat pozici oblastní manažerky. Mezi její povinnosti bude patřit především péče o klienty a komunikace. Současně bude mít na starost i novou službu Pokladna, která umožňuje jednotnou správu e-shopu a kamenného obchodu. Tesařová má vzdělání v oblasti provozu civilního letectví.

Do pozice výkonnostního manažera Shoptetu nastoupil Lukáš Štěpka, který přišel z firmy Aticom, kde působil v marketingu. Jeho hlavní pracovní náplní bude dohled nad všemi výkonnostními kanály, a to zejména nad PPC a SEO. Na Karlově univerzitě vystudoval obor marketingové komunikace a PR.

3

TÉTRIS Glyn Evans ředitel Manuel Pérez Cascajares projektový manažer Společnost Tétris v České republice restrukturalizuje a rozšiřuje svůj tým.

Glyn Evans byl jmenován ředitelem společnosti Tétris v České republice. Bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit a služeb. Současně zodpovídá za finanční a provozní řízení společnosti a rozvíjení vztahů s klienty. Evans se zároveň bude i nadále věnovat svým povinnostem vedoucího oddělení projektového řízení a poradenství ve stavebnictví pro region CEE v realitní poradenské společnosti JLL. Glyn Evans nastoupil do JLL v roce 2011 po sloučení se společností King Sturge a má více než deset let zkušeností s projektovým managementem v různých zemích střední a východní Evropy. Vystudoval Leeds Metropolitan University v Anglii, kde získal bakalářský titul. Mezi jeho koníčky patří golf a filmy. Manuel Pérez Cascajares nastoupil do společnosti Tétris jako projektový manažer. Jeho úkolem je koordinovat práci týmu designérů a realizačního týmu. Podílí se na architektonických návrzích, kalkulacích nákladů, řízení instalací nábytku a vybavení a koordinaci stěhování společností a předávání projektů. Manuel Cascajares má šest let zkušeností s projektovým managementem. V minulosti se podílel na mnoha interiérových přestavbách a projektech v České republice i na Slovensku.

Vystudoval Fakultu architektury na Universidad Anáhuac v Mexico City. Mluví španělsky, česky a anglicky. Má rád cestování, tenis a lyžování.

4

HB REAVIS Zinaida Vojnár ředitelka pro rozvoj mezinárodního obchodu Zinaida Vojnár byla jmenována do funkce ředitelky pro rozvoj mezinárodního obchodu (international business development director) skupiny HB Reavis Group. Developerská skupina působí na trhu komerčních nemovitostí ve střední a východní Evropě s rostoucím portfoliem nemovitostí v Londýně. Zinaida Vojnár bude zodpovědná za budování a udržování vztahů s klíčovými klienty a za vytváření obchodních příležitostí na hlavních trzích společnosti ve Spojeném království, Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Turecku.

Zinaida Vojnár má téměř třináctiletou praxi v oboru. Přichází ze skupiny Orco Property Group, kde byla zodpovědná za leasing, marketing a asset management. Předtím pracovala jako regionální leasingová a marketingová poradkyně společnosti AEW Europe pro střední a východní Evropu a jako obchodní a marketingová ředitelka ve společnostech GTC Real Estate Development a Immobilia.

Je odbornicí na maďarský trh. V Číně se podílela na vývoji produktů a uvedení spotřebitelského výrobku na mezinárodní trh a samostatně pracovala pro společnost AXA Real Estate v Paříži. Svoji kariéru zahájila jako leasingová a marketingová manažerka pro oblast střední a východní Evropy pro regionální portfolio penzijního fondu státu Washington.

Bakalářský titul v mezinárodní ekonomice získala na Korvínově univerzitě v Budapešti a magisterský titul v oboru realitní věda na Nottingham Trent University ve Velké Británii. Kromě rodné maďarštiny hovoří plynně anglicky, německy a francouzsky.

O autorovi| PŘIPRAVILA redakce (spolecnost.euro@mf.cz)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak získat hypotéku, nebo půjčku, kterou vám banka odmítá schválit
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Auta
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný…
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Technologie
Compact od Sharpu dostojí svému názvu. Navíc má nejrychlejší displej
Zotac uvádí krátkou GeForce GTX 1080 Ti s vodním chlazením, pro kompaktní highendová PC
OLED, QLED a Smart TV. Jaké jsou nejlepší televizory roku 2017?
Jak (ne)funguje propojení počítače s mobilem ve Windows 10 Fall Creators Update?
Mladí Číňané soutěží ve virtuálním tleskání prezidentovi, mají na to aplikaci
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít