business

08. června 2015, 00:00 -
08. června 2015, 00:00

PANATTONI EUROPE Ondřej Špalek provozní ředitel Manažerský tým developerské společnosti Panattoni Europe v ČR posílil bývalý ředitel pražského Fora Karlín Ondřej Špalek (39). Nastoupil do funkce chief operating officer (COO) a ujal se oblasti provozu. Vedení společnosti si od zkušeného manažera slibuje především optimalizaci každodenní činnosti. Ondřej Špalek během své desetileté kariéry v developmentu uzavřel bankovní úvěry v celkovém úhrnu sto milionů eur. Před angažmá ve Foru Karlín byl zaměstnán nejdéle jako finanční ředitel (CFO) skupiny Crestyl Real Estate, kde řídil mimo jiné restrukturalizaci firmy po akvizici společnosti ICKM Real Estate, v níž dříve sám pracoval. V minulosti také působil jako senior consultant poradenské společnosti Ernst & Young nebo analytik auditorské společnosti Arthur Andersen. Vystudoval účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE v Praze. Nedávno dokončil postgraduální studium Executive MBA na University of Pittsburgh.

1 OKI Miroslav Tyburec • regionální viceprezident Generální ředitel Oki v ČR a SR se stal regionálním viceprezidentem pro nově vytvořený východní region v Oki Europe, který se skládá z více než 40 zemí. V rámci konsolidace regionální struktury Oki Europe se devět nadnárodních oblastí regionu EMEA sloučí do čtyř nových. Miroslav Tyburec (49) vystudoval VŠE, obor ekonomika průmyslu. Působil ve firmách Škodaexport, ČSOB a Electrolux, od roku 1995 pracuje pro české a slovenské zastoupení značky Oki, nejprve jako finanční ředitel, později jako obchodní a marketingový ředitel, naposledy jako generální ředitel české a slovenské pobočky a regionální viceprezident pro oblast CEE. Mezi záliby Miroslava Tyburce patří hlavně sport, hraje tenis a lyžuje. Sleduje sportovní dění, zejména fotbal a hokej. Ve volném čase se věnuje rodině a cestování.

2 EKOSPOL Josef König • zástupce ředitele marketingu Ve společnosti Ekospol dochází s účinností od 1. června 2015 k personální změně v sektoru marketingu. Zástupcem ředitele v něm byl jmenován Josef König. Josef König (33) vystudoval žurnalistiku, pedagogiku a sociální práci na Univerzitě Palackého v Olomouci. Do Ekospolu nastoupil v únoru letošního roku do oddělení venkovní a tiskové reklamy. Předtím působil jako šéfredaktor Olomouckého deníku a vedoucí editor nových médií v Českých centrech, agentuře ministerstva zahraničních věcí propagující Českou republiku v zahraničí. Josef König se příležitostně věnuje próze a scenáristice, několik jeho her uvedl Český rozhlas. Ve volném čase cestuje a sportuje.

3 SIEMENS Kateřina Pištorová • specialistka externí komunikace Novou specialistkou externí komunikace a kontaktem pro média ve společnosti Siemens se stala Kateřina Pištorová. Je zodpovědná za rozvoj externí komunikace a mediálních vztahů společnosti. K další odpovědnosti patří externí aktivity k podpoře výročí 125 let Siemensu v České republice. V pozici vystřídala Lenku Bernklauovou. Kateřina Pištorová má více než 15 let zkušeností se zákaznickou a firemní komunikací. Do Siemensu se přesunula z firmy Makro Cash & Carry, kde prošla několika pozicemi v marketingu a v korporátní komunikaci. Před působením v retailu pracovala v oboru IT technologií. Ve volném čase se Kateřina Pištorová věnuje běhu, józe, golfu a gastronomii. Je držitelkou sommelierského certifikátu. Vystudovala Fakultu sociálně ekonomickou Univerzity J. E. Purkyně a je držitelkou PR diplomu z London School of Public Relations. Pravidelně bývá členem poroty České ceny za public relations.

4 HARIBO Michaela Spickettová • marketingová manažerka Michaela Spickettová nastoupila do pozice marketingové manažerky ve společnosti Haribo. V nové funkci je zodpovědná za vývoj marketingové strategie, přípravu nadlinkových i podlinkových kampaní a další upevňování povědomí a image značky na českém a slovenském trhu. Své mnohaleté profesní marketingové zkušenosti získala jako manažerka renomovaných značek FMCG společností v České republice i v zahraničí. Od roku 2011 působila ve společnosti Jan Becher – Pernod Ricard ve funkci marketingové manažerky a zodpovídala za realizaci projektů a kampaní značek Jameson a Havana Club. V minulosti působila v marketingu společnosti AB InBev (Pivovary Staropramen), mimo jiné jako manažerka značky Staropramen ve Velké Británii a později v pozici obchodně-marketingové manažerky v Praze. Michaela Spickettová absolvovala Vyšší odbornou školu ekonomie a managementu, je postgraduální diplomovaný specialista v oboru překladatelství z anglického jazyka na City University London a Chartered Institute of Linguists London a je držitelkou odborného certifikátu CIMA.

5 CONSTELLATION Ivan Boroš • partner Novým partnerem ve firmě Constellation Executive Search se stal Ivan Boroš, který před příchodem do této společnosti působil v manažerských pozicích v oblasti marketingu a komunikace nadnárodních společnosti, jako jsou DHL Express, SAP či americká energetická společnost Cinergy Global Resources. V posledních pěti letech působil jako privátní investor v oblasti e-commerce a technology start-ups. Manažerské zkušenosti získával v 90. letech jako ředitel externí a interní komunikace akciové společnosti Vítkovice. V letech 2005 až 2009 byl zvolen do funkce viceprezidenta České golfové federace.

6 ASSECO SOLUTIONS Michal Hanko • vedoucí prodeje Michal Hanko (33) se stal novým vedoucím přímého prodeje systémů Helios firmy Asseco Solutions. Michal Hanko působí v oblasti IT od roku 2002, kdy jako absolvent střední školy technické pracoval ve společnosti ProCA a současně studoval na VŠFS v Praze. Během své desetileté obchodní kariéry zastával různé obchodní pozice v IT společnostech EFG CZ a D. H. S. – Data, Hardware, Software, které se zaměřují na vývoj softwaru a dodávku komplexních IT řešení pro soukromý i veřejný sektor. Od roku 2010 pracuje Hanko ve společnosti Asseco Solutions, kde působil jako sales manager a business development manager Helios pro segment ENT. Je ženatý a má dvě děti. K jeho zájmům patří zejména rodina, sport, cestování a kultura.

7 CUSHMAN & WAKEFIELD Aleš Navrátil • manažer obchodního centra Aleš Navrátil (49) nastupuje do týmu správy nemovitostí společnosti Cushman & Wakefield (C&W). Stává se novým manažerem obchodního centra City Park Jihlava. Na starost má provoz obchodního centra, komunikaci se zástupci majitele i s nájemci, uzavírání smluv o nájmu a technickou správu objektu. Součástí jeho pracovní náplně je řízení týmu zahrnujícího marketingovou manažerku centra Evu Konupkovou, technického manažera Jakuba Nováka a asistentku Evu Blažkovou. Zároveň bude Navrátil úzce spolupracovat s vedením správy nemovitostí C&W v Praze. Jeho nadřízeným je Martin Šimek. Aleš Navrátil se v oboru správy nemovitostí pohybuje od roku 2000. Do C&W přichází z pozice projektového manažera společnosti Retcon, kde se v letech 2011 až 2015 podílel například na projektech OC Forum Nová Karolina Ostrava či Europark Štěrboholy. Předtím jako ředitel leasingu a marketingu ve společnosti Somerston Olympia zodpovídal za obchodní a marketingové aktivity centra Olympia (2003 až 2011). Navrátil absolvoval studium oboru strojírenství a strojírenská výroba. Volný čas věnuje hře na kytaru, motocyklům a cestování.

Narozeniny 8. ČERVNA Pavel Dvořáček (43) generální ředitel a předseda představenstva: Rudolf Jelínek Ludmila Hronová finanční ředitelka a jednatelka: Sandvik Chomutov Precision Tubes Václav Pašek (53) výkonný ředitel a předseda představenstva: Elektrárny Opatovice; místopředseda představenstva: Plzeňská energetika Václav Strýhal (42) managing partner a jednatel: VGD Corporate Finance 9. ČERVNA Marcela Blachová Mikšová finanční ředitelka a prokuristka: Maxion Wheels Czech Bohdana Horáčková ředitelka: ČEZ Polsko Hana Janecká finanční ředitelka: Mladá fronta 10. ČERVNA Tomáš Kořínek (48) člen představenstva zodpovědný za řízení rizik: ČSOB Zdeněk Reibl (51) generální ředitel a předseda představenstva: Respect 11. ČERVNA Jindřich Kotyza (53) jednatel: Linde Material Handling ČR Antonín Zatloukal (59) výrobní náměstek: Znovín Znojmo 12. ČERVNA Marcel Gajdoš (40) regionální manažer pro ČR a SR: Visa Europe Services Vladimír Tomšík (41) viceguvernér a člen bankovní rady: ČNB 13. ČERVNA Jiří Matzner (41) jednatel: Oracle Czech Michal Pavelka (45) viceprezident pro operační oddělení: Ahold CR Ludvík Polcar (54) finanční ředitel: NeoVize Group Miroslav Šabart (53) generální ředitel a místopředseda představenstva: Žďas 14. ČERVNA Miloslav Kolomazník (50) předseda představenstva: Litovelská cukrovarna Daniel Mališ (43) vedoucí partner: Mališ Nevrkla Legal, advokátní kancelář Dušan Pirich (38) generální ředitel pro ČR a SR a jednatel: Eaton Elektrotechnika

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít