BOSCH DIESEL

18. května 2015, 00:00 -
18. května 2015, 00:00

Ralph Klaus Carle obchodní editel Jihlavský Bosch Diesel vede nový ekonomický ředitel Ralph Klaus Carle, který od 1. května převzal rovněž pozici jednatele. V čele závodu vystřídal Hermanna Butze, který z Jihlavy odešel po necelých čtyřech letech na jiné vedoucí místo v nadnárodní skupině Bosch.

Ralph Carle (51) vedl v minulých čtyřech letech závod Bosch v brazilské Curitibě. Předtím pracoval pro Bosch Group v různých funkcích v Německu, Španělsku a Turecku. Do ?irmy Bosch nastoupil v roce 1989 po ukončení vysoké školy. Carle je ženatý a má dvě děti.

Od března má jihlavský závod také nového technického ředitele, výměna nastala rovněž po čtyřech letech. Místo Karstena Müllera nastoupil Stefan Hamelmann (50). Müller se stal technickým ředitelem závodu Bosch v německém Feuerbachu.

Firma Bosch v Jihlavě vyrábí vysokotlaká čerpadla pro dieselové motory, tlakové zásobníky a regulační ventily tlaku.

1

VIRTUSE ENERGY Luká Sva ina manažer prodeje Tým společnosti Virtuse Energy, tuzemského obchodníka s emisními povolenkami, elektřinou a zemním plynem, od 1. května posílil Lukáš Svačina. Z pozice manažera prodeje elektřiny a zemního plynu bude mít na starost komunikaci s konečnými zákazníky v segmentu středních a větších firem.

Lukáš Svačina přichází z firmy ČEZ Prodej, kde pracoval jako manažer prodeje klíčovým zákazníkům v oblasti prodeje elektřiny a plynu. V energetice působí již čtrnáctým rokem, dříve byl zaměstnán také ve společnosti Středočeská energetická.

2

HAYS CR Zuzana Kutjová branch manažerka Zuzana Kutějová se od 1. května stala novou branch manažerkou brněnské pobočky společnosti Hays Czech Republic. Ve své nové roli plánuje rozšířit brněnskou pobočku Hays o další specializace tak, aby pokrývala potřeby stávajících i nových klientů v regionu Brna a jižní a střední Moravy.

Kutějová pracuje pro Hays od roku 2012, kdy nastoupila jako recruitment konzultantka do divize life sciences. V září 2014 rozšířila svou specializaci o engineering.

Po ukončení studia na Masarykově univerzitě v Brně pracovala Zuzana Kutějová sedm let v oboru farmacie jako farmaceutický reprezentant v generických společnostech, především v oblasti diabetologie a urologie.

3

AMI COMMUNICATIONS árka Bro ová account manažerka Do pozice account manažerky v AMI Communications nastoupila Šárka Brožová. V tuzemské PR agentuře se bude starat o klienty, jako jsou značky Nescafé, Caro a Granko nebo projekt L’Oréal Pro ženy ve vědě.

Šárka Brožová pracovala sedm let v PR agentuře Crest Communications, na starost měla klienty z oblasti consumer marketingu. Nyní se této sféře věnuje v AMI Communications, kde vede tříčlenný tým zaměřený na rychloobrátkové značky.

Brožová vystudovala jazykovou školu Kent College v Sydney a následně pokračovala ve studiu oboru cestovní ruch na australské Holmes College. Mezi její záliby patří windsurfing a zimní sporty.

4

PRIVATUM CLUB Boris Kuzmiak obchodní manažer Tým společnosti Privatum Club, nového dodavatele řešení a služeb na poli bezpečné mobilní komunikace, rozšířil od května 2015 Boris Kuzmiak ve funkci sales managera. Jeho úkolem je rozšiřovat obchodní vztahy v rámci České republiky, Slovenské republiky a přilehlých oblastí a pečovat o domácí i zahraniční klienty.

Boris Kuzmiak svou pracovní dráhu odstartoval jako projektový manažer ve společnosti Incheba BA, kde se specializoval na obchod. Své zkušenosti získal také ve firmách ComGate, na úseku special sales v Telefónice O2, ve společnosti Optimics a v obchodním úseku společnosti Safetica Technologies.

5

BEST COMMUNICATIONS Barbora Dlabá ková account directorka Iveta Pokorná account executive Pražská PR agentura Best Communications oznamuje povýšení Barbory Dlabáčkové (31) do pozice account directorky a jmenování Ivety Pokorné (24) do funkce account executive. Barbora Dlabáčková byla povýšena po svém tříletém působení v Bestu, během kterého se specializovala především na klienty z ? nančního a průmyslového odvětví, má ale zkušenosti i s klienty z oblasti rychloobrátkového zboží a realit. Nyní bude zodpovědná za tvorbu a realizaci komunikačních strategií a bude dohlížet na práci a denní aktivity svých týmů. Před nástupem do Best Communications pracovala jako novinářka. Dlabáčková vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Fakultě sociálních věd a estetiku na Filozo? cké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Plynně hovoří anglicky a německy, učí se řecky, rusky a francouzsky. Iveta Pokorná se k týmu Best Communications připojila jako account executive a na starost má podporu vztahů s médii, analýzu mediálního pokrytí a koordinaci akcí pro klienty. Zaměřuje se na klienty z oblasti ? nančnictví a průmyslu. Před nástupem do Bestu pracovala více než dva roky v Yves Rocher, kde získala cenné zkušenosti v marketingovém a PR oddělení.

Iveta Pokorná vystudovala mezinárodní obchod s vedlejší specializací na angloamerická studia na VŠE v Praze. Mluví anglicky a francouzsky, učí se ruštinu a chorvatštinu.

6

CMS Radka Lôrincová advokátka Magda Němcová advokátka Jakub Tom ej advokát Pražská kancelář CMS má tři nové advokáty.

Radka Lörincová, Magda Němcová a Jakub Tomšej se po úspěšném složení advokátních zkoušek navrátili zpět do kanceláře.

Radka Lörincová (28) pracuje v pražské kanceláři CMS od začátku své koncipientské praxe v roce 2012. Je členkou korporátního týmu a podílí se na poskytování poradenství klientům v souvislosti s každodenními korporátními i transakčními otázkami. Zabývá se také oblastí obchodního práva a regulačních otázek v sektorech life sciences a pojišťovnictví. Lörincová ukončila studia na Karlově univerzitě v roce 2011 a poté studovala dva semestry na právnické fakultě univerzity v britském Nottinghamu.

Magda Němcová (30) v kanceláři CMS pracuje od začátku své koncipientské praxe v roce 2012. Je členkou korporátního týmu a zabývá se zejména transakčním poradenstvím v oblasti nemovitostí a ve ? nančním sektoru. Kromě toho poskytuje klientům poradenství v souvislosti s korporátními otázkami. Němcová ukončila studium na Právnické fakultě UK v roce 2012 a rok studovala na Maastrichtské univerzitě v Nizozemsku. Jakub Tomšej (26) pracuje v pražské kanceláři CMS od roku 2009, kdy začínal jako student. Je členem týmu zabývajícího se obchodním právem, regulačními otázkami a řešením právních sporů a specializuje se zejména na pracovněprávní problematiku a ochranu dat. Má bohaté zkušenosti s přípravou návrhů pracovních smluv, poskytováním poradenství v oblasti pracovněprávních otázek, včetně vyjednávání či případných sporů. Jakub Tomšej se rovněž zabývá problematikou M&A transakcí a je klíčovým členem týmu german desk pražské kanceláře. Tomšej ukončil studium na Karlově univerzitě v roce 2012 a v současné době absolvuje doktorské studium.

7

EXPOBANK Alena Nováková ředitelka marketingu a komunikace Alena Nováková je novou ředitelkou oddělení marketingu a komunikace Expobank CZ. Na starost má celkovou strategii veškeré marketingové komunikace banky a řízení marketingového a komunikačního týmu.

Nováková získala magisterský titul na Univerzitě Palackého v Olomouci na Filozofické fakultě a absolvovala dvousemestrální studium na Miami University v USA.

Před příchodem do bankovnictví řídila čtyři roky jazykovou školu. Do Expobank CZ, dříve LBBW Bank, nastoupila v roce 2012.

Zkušenosti získávala v oddělení marketingu a komunikace, zejména na poli interní a mezibankovní cizojazyčné komunikace.

Od roku 2014 se plně věnovala marketingu, organizaci klientských akcí a vypracovávání dlouhodobých plánů společenské odpovědnosti banky. Jako marketingová specialistka se aktivně podílela na přípravě komunikační strategie a správě dokumentů při převzetí banky LBBW Bank CZ bankou Expobank CZ.

Alena Nováková hovoří anglicky a německy. Volný čas tráví na horách, cestováním, zajímá se o divadlo a zejména o balet.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Příval malých crossoverů na český trh nebere konce. Dnes…
Plug-in hybridní kupé Polestar 1 není Volvo a vyrábět se bude v Číně
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Technologie
Už i pevným diskem se dá špehovat, funguje jako mikrofon. Hrozba pro bezpečnost
Podruhé a lépe. Surface Book 2 je rychlejší, lépe vybavený a může být zcela tichý
Netflix má již 104 milionů předplatitelů. Příští rok hodlá do obsahu nacpat 8 mld. dolarů
Windows 10 Fall Creators Update: jen malé a někdy nedotažené novinky [recenze]
Bez LTE, zato s Wi-Fi. Praha nabídne v metru bezplatný internet
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít