BNP PARIBAS REAL ESTATE ČR

30. května 2016, 00:00 -
30. května 2016, 00:00

Lenka Šindelářová head of advisory & consulting Do čela oddělení Advisory & Consulting společnosti BNP Paribas Real Estate Česká republika byla jmenována Lenka Šindelářová, MRICS, která je jednou z nejzkušenějších odbornic na tuzemský trh nemovitostí a čerstvou absolventkou oboru Real Estate na College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii.

Lenka Šindelářová, MRICS, je zodpovědná za strategické realitní poradenství a poradenství pro developerské projekty, průzkum a analýzy trhu. Na rozvoji oceňování a investičního poradenství a dalších realitních služeb úzce spolupracuje se Stewartem Thomsonem, MRICS, ředitelem pro business development.

Od roku 2010 Lenka Šindelářová působila jako vedoucí týmu Consulting & Research v mezinárodní poradenské společnosti DTZ/Cusman & Wakefield.

Stewart Thomson, MRICS, dodává: „Jsme potěšeni, že se Lenka připojila k našemu rozšiřujícímu se týmu v Praze. Její rozsáhlé zkušenosti a výjimečná znalost trhu z ní činí prvotřídního odborníka ve svém oboru. Lenka je také jedinou nově jmenovanou členkou Královského institutu certifikovaných odhadců (RICS) v ČR se specializací průzkum trhu

1

AERO VODOCHODY Giuseppe Giordo * ředitel Vedení Aera po sedmi letech opouští Ladislav Šimek. Nový ředitel Aera Giuseppe Gior do působí v leteckém průmyslu již od roku 1990. V letech 2011 až 2015 byl ředitelem Alenie, největšího leteckého výrobce v Itálii s více než 11 tisíci zaměstnanci. Ve firmě Alenia, která dnes patří do skupiny Leonardo-Finmeccanica, byl Giuseppe Gior do zodpovědný mimo jiné za prodej vojenských cvičných letounů, ve kterém dosáhla Alenia za jeho vedení velkých úspěchů.

2

D(21]LINK Thomas von Baross * viceprezident pro střední, severní a východní Evropu Společnost D-Link, výrobce řešení pro počítačové sítě, automatizaci domácností a kamerový dohled, centralizoval svoji organizaci v Evropě a ustanovil nově dva velké prodejní regiony.

V rámci tohoto procesu byl viceprezidentem pro střední, severní a východní Evropu jmenován s okamžitou platností Thomas von Baross. Von Baross (53) má téměř 20 let zkušeností v ITC průmyslu a ve firmě D-Link působí již 11 let. V roce 2005 se stal generálním ředitelem D-Link (Deutschland) GmbH a v roce 2010 postoupil na post viceprezidenta pro oblast střední a východní Evropy. Kromě Německa, Rakouska a Švýcarska se staral také o aktivity v Bulharsku, Polsku, Rumunsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

3

FOXCONN Dagmar Krausová * manažerka marketingu, PR a komunikace Manažerkou marketingu, PR a komunikace a tiskovou mluvčí společnosti Foxconn CZ je Dagmar Krausová. Ve své nové pracovní pozici je odpovědná za strategické řízení reputace a positioning značky ve vztahu ke klíčovým partnerům ze soukromé i státní sféry a k médiím. Starat se bude také o vedení CSR aktivit společnosti.

Dagmar Krausová má v oblasti marketingu a komunikace dlouholeté zkušenosti, a to jak ze strany agenturní, tak klientské. Působila v seniorních a directorských pozicích v rámci nadnárodních fullservisových agentur, např. Neopublic Porter Novelli či FleishmanHillard, kde vedla týmy zaměřené zejména na klienty z oblasti IT. Několik let byla také seniorním členem vendor týmu PR a komunikace v české pobočce Microsoftu.

Do Foxconnu přichází z Aholdu, kde téměř čtyři roky zastávala pozici manažerky externí komunikace.

Ve volném čase se věnuje rodině. Mezi její koníčky patří česká kinematografie a vše, co má čtyři rychlá kola jakéhokoli stáří.

4

PRUSA RESEARCH Martin Rezler * operations director Martin Rezler (35 let) nastupuje od května do společnosti Prusa Research, a to do pozice operations director. V jednom z největších světových producentů 3D tiskáren pro poloprofesionální a domácí použití bude mít na starost vedle samotné výroby 3D tiskáren i hospodaření se zdroji a skladové hospodaření. Martin Rezler do společnosti Prusa Research nastupuje po devítiletém působení v globální společnosti Foxconn, kde prošel několika pozicemi, od roku 2012 zastával pozici senior warehouse specialist.

Pokud Martin nepracuje, zajímá se o všechny novinky v oboru, testuje nové aplikace, nasává vše okolo e-commerce a internetového marketingu. Věnuje se také rodině, ale baví ho i vše, kde je vůně benzinu, nejvíce motorky.

5

NADACE O2 Anna Kačabová * ředitelka Novou ředitelkou Nadace O2 se stává Anna Kačabová. Ve své nové pozici bude zodpovědná za přípravu a realizaci strategie fi-remní nadace společnosti O2. V pozici ředitelky střídá Jitku Heřmanovou, která po 11 letech v nadaci odchází na mateřskou dovolenou. Anna do O2 přichází s bohatými zkušenostmi z oblastí public relations, corporate social responsibility a také s manažerskými zkušenostmi z neziskové oblasti.

V posledních letech působila jako externí konzultant a manažer pro projekty v oblasti PR, CSR a vzdělávání. Anna vystudovala Fakultu humanitních studií na Karlově univerzitě se zaměřením na občanský sektor. Mezi její záliby patří hudba, jízda na kole a historie.

6

HOME CREDIT Jana Šufajzlová * HR ředitelka Jana Šufajzlová řídí nově divizi lidských zdrojů společnosti Home Credit. V pozici chief HR officer střídá Gabrielu Lžičařovou.

Jana Šufajzlová je původní profesí právnička se vzděláním ukončeným na Karlově univerzitě. V roce 2001 svůj profesní rozvoj zaměřila na oblast human resources. Zkušenosti postupně získala ve všech disciplínách oboru, přičemž se mimo jiné zaměřila na oblast farmacie, IT a bankovnictví. V rámci personální praxe působila jak v menších společnostech, tak v globálních korporacích. Pracovala například v brněnské pobočce společnosti IBM, kde vedla personální oddělení podporující více než tři tisíce zaměstnanců.

Do Home Creditu Šufajzlová přichází ze společnosti AVG Technologies, kde v pozici senior HR business partner zodpovídala za personální řízení útvarů a podporu útvarů engineeringu, salesu a marketingu pro segment koncového zákazníka. Jana Šufajzlová bydlí v Brně, je vdaná, má dva syny, jimž věnuje většinu volného času, zejména při sportu a turistice.

7

LENOVO Alena Týfová * marketing specialist Aneta Fialová * marketing manager Společnost Lenovo má od dubna novou posilu v marketingovém týmu. Do pozice marketing specialist nastupuje Alena Týfová.

Aneta Fialová, která v této pracovní pozici působila dosud, se stává marketingovou manažerkou Lenova pro Českou republiku. Alena Týfová bude mít na starost především přípravu a realizaci promoakcí a zajištění marketingových aktivit ve spolupráci s obchodními partnery a dodavateli. Zároveň se bude věnovat propagaci produktů a značky Lenovo. Zkušenosti v tomto oboru získala jako marketing specialist ve společnosti Obermeyer Helika, kde byla zodpovědná za přípravu a realizaci marketingové strategie.

V současnosti dokončuje studium práv na Masarykově univerzitě v Brně a mezi její záliby patří architektura a design, zimní sporty a závěsná akrobacie.

Aneta Fialová nastupuje na manažerský post po téměř dvouleté zkušenosti se zajišťováním marketingových aktivit společnosti Lenovo na našem trhu. Jako marketing ma nager bude zodpovědná za plánování a realizaci veškerých marketingových kampaní v České republice. Před nástupem do společnosti Lenovo působila ve společnosti Tutor, kde se věnovala přípravě sezonních i dlouhodobých marketingových kampaní, tvorbě propagačních materiálů a správě webových stránek a sociálních sítí.

Aneta Fialová vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. K jejím koníčkům patří cestování, sport a hra na klavír.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
7 důvodu, proč nevolit Jiřího Drahoše
Příjmy v předčasném důchodu v roce 2018
Rizikoví šoféři mají pojištění dražší
Přiznat daň z nemovitostí za rok 2018 musíte do 31. ledna
Vytápění bytu: Teplárny udrží ceny tepla v roce 2018 na uzdě
Auta
Devět věcí, které děláte v zimě za volantem špatně
Citroëny C5 a C6 se nakonec nástupce dočkají. Hlavně kvůli Číně
Nová Škoda Fabia se poprvé ukáže v Ženevě. Půjde ale pouze o facelift
Opel vynechá ženevský autosalon, stejně jako Mini. Přichází konec tradičních autosalonů?
Časy na Nürburgringu nevypovídají o tom, jestli je auto zábavné, říká Hyundai
Technologie
5K monitory už konečně i za nižší ceny. 27″ Iiyama vyjde jen na dvacet tisíc a má DP 1.3
Jak koupit Bitcoin a jak na něm vydělat: Stručný návod pro úplné začátečníky
Jak pracovat se Zoner Photo Studiem #2: vylepšete zimní oblohu na letní azůro
ProtonVPN přichází na Android. Služba je spolehlivá, bezpečná a zdarma
Exynos 7872: Samsung slibuje hromadu výkonu i ve střední třídě
Hry pro příležitostné hráče