Antropolog generálem - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Antropolog generálem

, Pavel Hanslíček,
Antropolog generálem
Zdroj: Euro.cz

Josef Neufus

PRAHA (hns) – Generálním ředitelem hotelu Voroněž a předsedou představenstva společnosti Interhotel Voroněž byl od ledna jmenován Josef Neufus (34). Interhotel Voroněž zahrnuje tři hotely v Brně s kapacitou 592 pokojů a kongresovými prostorami. Na základě franšízinkové smlouvy je součástí českého hotelového řetězce Orea Hotels, kde Neufus dříve působil.
Nový generál zahájil kariéru v roce 1983 v hotelu InterContinental Praha, kde zůstal šestnáct let. V roce 1998 krátce působil na pozici food and beverage manager v Corinthia Panorama a poté pracoval pro Days Hotels jako manažer franšízinkových služeb pro střední a východní Evropu. Následovala činnost pro Orea Hotels.
Neufus absolvoval dvouleté studium na International Institut of Tourism and Management (licenční program Washington State University) a v současnosti studuje na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy obor kulturní antropologie.
Je ženatý, mluví anglicky, španělsky, německy a rusky. Ve volném čase se věnuje sportu, zejména jízdě na kole a vytrvalostnímu běhu. Loni a předloni se zúčastnil pražského mezinárodního maratonu (Prague International Maraton). K jeho dalším zájmům patří sběr československých pivních etiket z let 1945-1989.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze