Další (golfová) trofej pro ČPP

31. srpna 2016, 16:47 - glf
31. srpna 2016, 16:47

Šest ročníků = pět titulů! Bilance České podnikatelské pojišťovny na golfových greenech je skvostná; její kvarteto v čele s generálním ředitelem Jaroslavem Besperátem ovládlo na Karlštejně 6. ročník turnaje čtyřčlenných týmů DOCUCOM INSURER OF THE GREEN a v konkurenci jedenácti týmů pojišťoven vyhrálo popáté v řadě, tentokrát s těsným náskokem před Generali a Kooperativou.

„Po prvních jamkách jsem chtěl ze hřiště utéct, ale dokázal jsem se zvednout a přinést solidní výsledek. O to větší mám radost,“ glosoval triumf kapitán vítězného týmu, když zvedl nad hlavu obří putovní pohár ze skláren v Nižboru.

Ozdobou turnaje byla účast šesti generálních ředitelů, respektive předsedů představenstva pojišťoven, a také nejlepší domácí profesionální golfistky Kláry Spilkové; ta hrála (mimo soutěž) v barvách pojišťovny AXA. Mezi manažery pojišťoven se blýskl Zdeněk Jaroš (BNP Paribas Cardif), jenž zahrál best brutto, Jitka Chizzola (D.A.S) vyhrála longest drive i nearest to the pin. Ale především: sportovně-společenský turnaj měl za nádherného počasí opět velmi příjemnou atmosféru.