Chcete svoji kariéru posunout kupředu? Máme řešení!

Komerční sdělení

Úspěšná kariéra je v dnešní době pro lidi důležitější než kdykoliv předtím. Mladí lidé na ní začínají pracovat už během studia a ti, kteří už pracují, se snaží, aby jejich kariéra neustále rostla. Někdy je to ale těžší, než se na první pohled může zdát.

Konkurence je veliká

Jediným způsobem, jak být nejlepší a držet krok s rychlým vývojem globálního světa, je pořád se vzdělávat. V dospělém věku je to samozřejmě mnohem těžší, protože většina dospělých lidí má neustále nedostatek času. Musí stíhat chodit do práce, věnovat se rodině a občas potřebují i vypnout a nedělat vůbec nic. Času na studium tedy moc nezbývá. Je však důležité si uvědomit, že čas a energie vynaložená na studium se několikanásobně vrátí.

Jak se odlišit?

Každý nadřízený si všimne proaktivního člověka, když ho má ve svém týmu. Ale i když snaha a chuť pracovat jsou důležitými faktory, tak bez potřebných znalostí se zkrátka neobejdete. Odpovědí, jak kariérně růst, je tedy pořád na sobě pracovat a vzdělávat se.

Pokud plánujete posouvat se ve svém kariérním žebříčku nahoru, pak je pro vás vhodné studium programu MBA – Master of Business Administration. Jedná se o manažerský program, v rámci kterého získáte poznatky a znalosti z důležitých a atraktivních oblastí jako je management, marketing, HR, komunikace, finance a mnoho dalších.

Proč to nezkusit online?

Jelikož v současnosti hraje obrovskou roli ve vzdělávání internet, je možné i program MBA studovat online formou. Nejznámějším poskytovatelem online MBA v České republice je zahraniční škola LIGS University, která je kromě online studia známá i možností výběru z mnoha studijních oborů a předmětů. Proto na ni míří ti, kteří chtějí získat nové znalosti z oblastí, které je zajímají a nechtějí pouze studovat povinné předměty. LIGS University má ve svém portfoliu předměty jako jsou Cestovní ruch a Letecká doprava, Právo, Logistika, Environmentální management, Řízení obchodu s realitami či Obchod s Čínou. Výběr je tedy hodně pestrý a každý si přijde na své.

Online studium má řadu výhod, neboť vám umožňuje vzdělávat se kdekoliv a kdykoliv. Stalo se tak ideální formou pro vytížené manažery, pro které je plánování volného času obzvláště složité. Online studium jim nabízí svobodu, možnost vytvořit si individuální studijní plán a být ve studiu nezávislý na škole či studijní skupině.

V případě, že vás online studium a nabídka LIGS University zaujala, do konce června máte možnost na této škole studovat za speciální letní cenu, která zahrnuje i množství výhod, které nenajdete na jiných školách.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Malý crossover XC40 má po premiéře. Bude to první Volvo s…
Kolik toho doopravdy utáhne nový Land Rover Discovery? Možná se budete divit
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující vše, co fanoušci nenávidí
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Technologie
Další průšvih s 10nm procesem Intelu? Některé čipy Cannon Lake byly údajně odloženy
Děravý CCleaner byl nakonec zákeřnější. Cisco doporučuje obnovu systémů ze zálohy
Hotová informační průtrž. Google za dva týdny přestaví tyhle smartphony a počítače
Vyšla přelomová verze Minecraftu pro mobily, konzole a Windows 10
HEIF podporují Dropbox a Google Photos, zato OneDrive (a Windows 10) nikoli
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít